Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Prywata oraz pytania różne
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 ... 79 - 80 - 81 ... 84 - 85 - 86

Kastore PW
1 grudnia 2019, 23:26
Przecież behemoty są małe (kampania chyba Gelu?).

Alamar PW
2 grudnia 2019, 09:23
A obejrzałeś powyższe intro H4? I o którą kampanie Ci chodzi, bo Gelu występuje w kilku różnych?
Zaś w MM7 te "małe" behemoty blokują całe przejście w Tunelach do Eeofolu.

Khemiel PW
2 grudnia 2019, 14:15
Hmmm... Czyli właściwie nie da się jednoznacznie określić wzrostu wsszystkich jednostek.

Zwłaszcza zastanawia mnie ta różnica między czarnym smokiem a resztą łuskowatej ferajny, błękitny miał być przecież najpotężniejszym gadem.

Niemniej, dzięki za odpowiedzi. :)

Kastore PW
2 grudnia 2019, 18:16
Alamar:
A obejrzałeś powyższe intro H4?
Geez, znam na pamięć, ale przecież na tej rozpisce od Hobbicusa nie ma behemota z HIV.
Alamar:
I o którą kampanie Ci chodzi, bo Gelu występuje w kilku różnych?
Tę, gdzie behemot sobie stoi przy ognisku, chyba to była od Gelu z SoD.
Khemiel:
Zwłaszcza zastanawia mnie ta różnica między czarnym smokiem a resztą łuskowatej ferajny, błękitny miał być przecież najpotężniejszym gadem.
No właśnie, też czuję się oszukany.

Alamar PW
2 grudnia 2019, 20:35
Cytat:
Geez, znam na pamięć, ale przecież na tej rozpisce od Hobbicusa nie ma behemota z HIV.
Ta bitwa dzieje się w Erathii, czyli wszelkie stwory są z H3 (nawet jeśli w intrze używają modeli z HIV).

Poza tym polecam ten artykuł, to tak odnośnie szacowania wielkości stworków na podstawie różnych grafik i filmików.

Kastore PW
2 grudnia 2019, 21:44
Alamar:
Ta bitwa dzieje się w Erathii
Weź.
To jednak chodziło mi o kampanię Yoga. Cyklop też nie wygląda na szczególnie wysokiego.

zmudziak22 PW
10 grudnia 2019, 22:17
Feniksa pokazali w scenie, gdy Tarnum wraca do wymiaru Ognia.

Kastore PW
8 stycznia 2020, 15:16
Informuję, że jest na Steamie przecena 75% na Heroes 3 HD Edition.
Polecam z całego serca.

Andruids PW
8 stycznia 2020, 22:46
Kastore:
Polecam z całego serca.
Ale co ... zignorować? : p

Kastore PW
8 stycznia 2020, 23:46
Kupić oczywiście i cieszyć się grą. :D

Darkem PW
1 lutego 2020, 18:44
Cześć i czołem!

Lata temu wziąłem udział w konkursie portalu gram.pl na stworzenie mapy do Heroesa V. Teraz chętnie rzuciłbym okiem na to, co sam stworzyłem. Czy ktoś z Was posiada jeszcze kopię scenariusza „Krwawe Wyspy”?
Artykuł z wynikami konkursu. Klik!

Pozdrawiam!

Święty Majkyl PW
13 lutego 2020, 18:21
Fajnie że wygrałeś ale nie musisz aż tak maskować, że po prostu chciałeś się pochwalić :D

A w kwestii pokazywania swoich dzieł, to ja mam megalomańskie pytanie. Czy komuś udało się skontaktować z Ubisoftem i poleciłby sposób na to? Taki ogólny sposób, nie że konto gracza zakładam i piszę/dzwonię na infolinię ze skargą na grę jakąś. Napisałem na Facebooku ale chyba nigdy się nie doczekam przeczytania. Bo tak mnie z ciekawości skręca kwestia, że ludziom się nawet podoba i fajnie, więc co by powiedział Ubisoft?:)

Kastore PW
13 lutego 2020, 18:52
Musisz wyjechać do Francji, bo tylko z Francji odbierają wiadomości.
A tak z ciekawości, co to za pomysł?

Bluearga PW
16 lutego 2020, 11:50
Wydaje mi się, że można po prostu napisać do nich list na adres ich siedziby. Oczywiście z tym też bywa różnie, ale jak ja pisałam list do szkoły lotnictwa w Austrii (nie związany z chęcią tam pójścia :P) to odpisali - wprawdzie na odpis czekałam chyba dwa miechy, ale jednak ktoś tam te listy odbiera i sprawdza.

Co do pisania na fb do takich firm to pamiętaj, że oni mają zewnętrzne firmy HR, gdzie podstawiają ludzi do moderowania. Owszem, mają oni kontakt z pracownikami firmy, która zleca im pilnowanie fanpage'u, ale jest to droga okrężna i zwykle jeśli nie masz jakiegoś problemu technicznego to nie przekazują nic co dostają.

Święty Majkyl PW
27 lutego 2020, 17:10
Też w końcu wpadłem na zwykły list i dziś wysłałem Herosa III na CD :-) I drugi do wydawcy Talizmanu w Anglii. Z niepowstrzymanej ciekawości co oni na to.

Nicolai PW
20 marca 2020, 10:39
Twórcy Cuphead wypuścili artbook ;)


anonim1233 PW
11 kwietnia 2020, 16:03
Mam takie pytanie? Czy posiada ktoś w formie pdf-a archiwalnego cd-action z lutego 2003 roku?

Kastore PW
1 sierpnia 2020, 16:39
Jak się nazywała ta strona z listą, szczegółami i artami fanowskich projektów miast do Heroes 3?

Zachari PW
1 sierpnia 2020, 17:05
O to chodzi?

Kastore PW
1 sierpnia 2020, 20:59
Oo tak, dziękuję.
strona: 1 - 2 - 3 ... 79 - 80 - 81 ... 84 - 85 - 86
temat: Prywata oraz pytania różne

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel