Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Prywata oraz pytania różne
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 ... 51 - 52 - 53 ... 84 - 85 - 86

olo00 PW
14 lipca 2015, 21:48
mysle o zakupie nowego laptopa, kolega z pracy podrzucil mi strone sknerus.pl/czy ktos z niej jeszcze korzystal i poleca? i czy moglby mi polecic jakis dobry szczegolnie do grania :)

DragoHomm PW
15 lipca 2015, 19:43
A jaki przedział cenowy ?

Irhak PW
15 lipca 2015, 22:26
Ja teraz celuję w taki laptop jeśli chodzi o sektor gamingowy ;) Przy okazji jest też wystarczająco dobry na inne sektory równolegle (skype, programowanie itp. itd.)

LINK

Nicolai PW
15 lipca 2015, 22:59
Ale tam się dopłaca za dysk SSD, który aż tak przydatny do gier nie jest. Ja osobiście polegałbym Y50-70.

Morglin PW
15 lipca 2015, 23:56
Mogę się podpisać pod rekomendacją Nicolaia. Samemu z niego korzystam (z tym, że wziąłem model z 16 GB RAM-u) i póki co nie miałem na co narzekać, do gier wydaje się być idealny.

Dark Dragon PW
10 sierpnia 2015, 22:29
Sprzedam klucz do Metal Gear Solid V: The Phantom Pain. Cena dla grotowiczów to 115 zł.

pawllo PW
11 sierpnia 2015, 08:24
A ja właśnie mam zamiar zakupić nowego laptopa, bo stary szwankuje i już długo nie pociągnie. Czy moglibyście mi polecić jakiegoś przyzwoitego, w miarę taniego laptopa na którym będę mógł sobie spokojnie pograć w M&M Heroes VII ?

Drwal PW
11 sierpnia 2015, 13:38
Tanio tzn. za ile? :) polecam http://laptopy.benchmark.pl/
Znajdziesz tu wszystko co najlepsze w swoim przedziale cenowym.

pawllo PW
11 sierpnia 2015, 15:25
Tanio to tak do 2000 zł. Nie musi być ten laptop jakiś extra. Tylko taki, żeby mi na nim spokojnie Heroes VII poszedł. Nie potrzebuje specjalnie do gier, bo wielkim graczem to zbytnio nie jestem ;)

Nicolai PW
16 sierpnia 2015, 22:11
Mam coś dla Ala. Wiem, że się ucieszy :P

AlamarAlamarZawsze musisz dawać przeterminowane wieści? :P Choć mieczyk świetlny wyszedł idealnie.

Darkem PW
6 września 2015, 22:39
Panie i Panowie, bardzo proszę trzymajcie za mnie jutro kciuki. Z samego rana bronię swoją pracę licencjacką związaną z grami Might & Magic. Liczę na Was!

Tarnoob PW
6 września 2015, 22:55
o_O Lawl wut? To żeś urwał. :-D Coś z marketingu (chyba Field też robił zaliczenie/pracę o fandomie HoMM), pro­jektowania gier, socjologii, kulturoznawstwie czy czym? :-)

Nemomon PW
6 września 2015, 23:02
Połamania ołówka! ;)

Alamar PW
21 października 2015, 18:08
Tak w ramach przypomnienia, jeśli komuś dzisiejsza data umknęła:




Laxx PW
21 października 2015, 18:50
Darkem, daj znać cóż to za fantastyczny (dosłownie) kierunek ukończyłeś :) <jest wyraźnie ciekawa i zainteresowana>

Saki PW
23 października 2015, 16:23
Napisałem na czacie, ale tutaj może dotrę do większej liczby ludzi. Jeśli ktoś na koncert Paula Romero jedzie z, lub przejeżdża przez Wrocław samochodem i ma wolne miejsce w samochodzie, chętnie się przyłączę i ulżę w wydatkach na benzynę. Gdyby ktoś miał wolny kawałek podłogi w swoim toruńskim mieszkaniu, też bym nie pogardził, gdyż nie mam sensownych połączeń po koncercie. Jeśli ktokolwiek byłby zainteresowany (może też towarzystwem w pociągu?), to niech da mi znać Hermeem;)

Orlando Boom! PW
23 października 2015, 22:14
Kurde, wszystko co ciekawe, musi mnie ominąć, jak teraz ten koncert. Dobrze Malfurion powiedział. Matura powstanie przeciw tobie! :(

Dru PW
24 października 2015, 16:22
Oglądając ostatnio Gamezille na Youtubie natrafiłem na filmik opowiadający o historii Heroes 3. Sprawdźcie jaki zamek występuje podczas opisu Forge :)

Filmik

Tallos PW
28 października 2015, 14:53
Dlaczego mój post we frakcjach niemożliwych został uznany za spam?

Dark DragonDark DragonPost został przeniesiony, miejsce takich pytań z pewnością nie należy do Sądu. Na przyszłość proszę napisać do Strażnika danego stolika.

Alamar PW
28 października 2015, 16:58
Twój post zawierał wyliczankę: jednostki A, B i C na poziomie 1., D, E i F na poziomie 2., zaś G na poziomie 3.
Nie miało to nic wspólnego z dyskusją na temat (nie)możliwych kolejnych frakcji w ewentualnych dodatkach. To co napisałeś, to post w stylu "moja nowa frakcja", a takie posty i tematy (poza nielicznymi wyjątkami) od zawsze w Grocie były uważane za przejaw spamu.


Temat dotyczy ogólnie możliwych frakcji w Ashanie, z uwzględnieniem historii świata. Posty będące spisem samych jednostek, bohaterów czy zdolności danej (wymyślonej) frakcji, nie wnoszą nic nowego do samej dyskusji, a są przykładem "radosnej" twórczości graczy.
strona: 1 - 2 - 3 ... 51 - 52 - 53 ... 84 - 85 - 86
temat: Prywata oraz pytania różne

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel