Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Prywata oraz pytania różne
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 ... 42 - 43 - 44 ... 84 - 85 - 86

Alistair PW
29 listopada 2014, 19:56
Eee. Jakie jajeczka? Nie widzę jajeczek na Gog.com

Górski PW
3 grudnia 2014, 21:03
Witam, czy opłaca się kupować kroniki od m&m6, m&m7, m&m8, Crusaders of might and magic i Legends of might and magic. Pójdzie mi na systemie windows 8.1?

Demorator PW
3 grudnia 2014, 23:08
Jeżeli nie jest za droga (ja swego czasu kupiłem za ok 10 zł) to się opłaca. Włączysz, sprawdzisz czy działa, jeżeli tak to masz jedne z najlepszych gier w historii, jeżeli nie:
1) masz wspaniałą możliwość chwalenia się, że kochasz klasyki :)
2) ściągasz patche i mody, i próbujesz na siłę
3) ściągasz wersje nieoficjalne kompatybilne z Win8 i wrzucasz swój kod aktywacyjny
4) instalujesz maszynę wirtualną
5) modlisz się do Urgasha i błagasz o zmiłowanie

Degraf PW
4 grudnia 2014, 07:37
Taki newsik poranny - Aktualny rozkład promieniowania gamma w Polsce - zagrożenia brak, zatem można żyć :)

Górski PW
6 grudnia 2014, 19:29
Pytałem o to już dość dużo razy, dlatego zrozumiem jak zamiast ktoś napiszę mi odpowiedź, powie żem debil.

Chodzi o Kwasowe spolszczenie do m&m 6. Mam m&m 10 deluxe, i w tym mam m&m6 czy to jest dostosowane do tego by ściągnąć patch moka i spolszczyć, czy od razu mogę spolszczyć? I jeszcze jedno muszę ściągać coś dodatkowego z internetu, czy bez niczego po instalacji będzie spolszczone?

Alamar PW
6 grudnia 2014, 20:20
Szczerze mówiąc to już nie pamiętam. W każdym razie patch Moka powinien działać z każdą wersją, więc możesz go zainstalować a następnie spolszczenie.

Sam patch poprawia kilka błędów (m.in. zablokowane drzwi w dwóch lokacjach), nie ingeruje zaś (zbytnio) w działanie samej gry.
Jeśli dobrze pamiętam, to najłatwiej sprawdzić, czy MM6 od Ubi posiada ten patch za sprawą biegu drużyny: W MM6 trzeba było trzymać klawisz SHIFT, by móc biegać, a patch Moka (i Greyface'a) włączał/wyłączał ten tryb na stałe CAPS LOCKiem.

Irhak PW
12 grudnia 2014, 09:34
Po prostu muszę to zapisać, a nie jestem na swoim kompie ;)

link

AlamarAlamar"Demons run when a good man goes to war"

Dark Dragon PW
13 grudnia 2014, 12:47
Zostawię to tutaj ;).

Degraf PW
13 grudnia 2014, 13:17
To ja też zostawię tutaj coś

Kammer PW
13 grudnia 2014, 17:57
Turniej Heroes III Offline?

Zapomnijcie!

Przed Wami Wspaniały, Odświeżający i Porywający Turniej! Zapomnijcie o klepaniu nuuudnych mapek! Oto przed Wami prawdziwie ekscytujące i porywające przeżycie! Dołącz JUŻ TERAZ!

Nemomon PW
17 grudnia 2014, 15:41
Jak ktoś jeszcze kimś cudem nie zauważył, to dosyć mocno lubię serię gier planszowych Magia i Miecz. Relatywnie niedawno wyszła również jej wersja cyfrowa, nazywająca się Talisman Digital Edition, dostępna na steam, androida i jabłka, o której na tym smoczym forum spamowałem kilkukrotnie przy każdej nadarzającej się okazji. Tak więc wyszła jej również wersja polska, ale nie wiedzieć czemu CDP.pl nie chce rozdawać kluczy PL graczom, którzy kupili grę prosto od wydawcy. Rozdawali do pewnego momentu, ale nikomu nie powiedzieli, iż akcja niedługo się skończy (trwała bodaj miesiąc.. i to też rozpoczęto ją po tym jak kupujący zaczęli mocno krzyczeć, iż domagają się języka polskiego).

Tak więc relatywnie niedawno temu otrzymałem od wydawcy zestaw kluczy, które miałem rozdać graczom z Polski. Jak ktoś posiada tę grę na steam i nie ma klucza PL, a chce go mieć, to niech odpisze w tym temacie: http://gamekeeper.offnet.pl/forum/viewtopic.php?t=6853

Wspomnę tylko... iż jak zwykle Polska nie byłaby Polską, gdyby nie mordowała swoich obywateli bez powodu. Dlatego też aktywując klucz PL, gracze przestaną mieć dostęp do wszelkich innych wersji językowych, prócz polskiego i angielskiego.

Andruids PW
23 grudnia 2014, 20:25
Świąteczne przygotowania i zbliżające się urodziny brata spowodowały gwałtowny uszczerbek na moich funduszach i w konsekwencji potrzebę zgromadzenia nowych. Tak więc, mając nadzieję na jakikolwiek odzew, chciałem ogłosić poszukiwania dla nowego właściciela moich gromadzących kurz gier. Nie owijając dłużej w bawełnę mam do wydania:

-Might & Magic X deluxe (folia)
-Pudełkową zawartość do Duel of Champions (ktoś w to w ogóle jeszcze gra?)
-Might & Magic VI (kod z grą do pobrania przez Uplay, tak, z mojego deluxa)
-Antologię Majesty (rozfoliowana i zainstalowana raz, ale oprócz tego jak nowa)

Oprócz tego, chętnie znajdą troskliwego właściciela i ciepły dom książki tematyki różnej (fantastyka, thriller, filozofia, no różne):

-Sacred
-Bestia
-Tajemnica Kopernika
-Kumagai
-Piekło i Szpada
-2586 kroków
-Posoka smoka (lol)
-Smokobójca
-Ogród niedoskonały, gruba okładka
-Życie i myśli JW Pana Tristrama Shandy, gruba okładka

Wydaje mi się, że jeszcze gdzieś w domu miałem to, jakby ktoś był zainteresowany to mógłbym się rozejrzeć, co mi po jednym tomie.

Zapraszam zainteresowane stwory do kontaktu via Hermes.
Od razu zaznaczam, że problem z przesyłką będzie mniejszy, jeśli w grę wchodzi okolica Krakowa, albo Zabrza.

Matheo PW
24 grudnia 2014, 12:45
Kwasowych Świąt! (Dobry temat?)

Kastore PW
24 grudnia 2014, 14:01
Najgorszych Świąt wszech czasów, moje Gadziny!

AmiDaDeer PW
24 grudnia 2014, 15:50
Wesołych!

Alamar PW
24 grudnia 2014, 19:48


Tradycyjnie już wszelkich plag, nieszczęść i przeciwności losu, bugów, crashy i zrywania sesji online, a także dalszego zabijania gier Mocy i Magii przez krótkowzroczność marketingowców Ubisoftu życzy

Długoucha

Miłego kolędowania!

Dark Dragon PW
24 grudnia 2014, 20:28

Hubertus PW
25 grudnia 2014, 21:07
Wesołych świąt, robaczki!


Alamar PW
31 grudnia 2014, 20:03
Smacznego jajka i mokrego... Dyngusa... nie, zaraz, chyba coś nie tak... A, już mam...

Wszystkiego najlepszego w nadchodzącym nowym roku. By Heroes 7 okazał się sukcesem, a Heroes 3HD porządną konwersją. By uBisoft niczego nie... zepsuł już nigdy więcej. By Grota się dalej rozwijała, podobnie jak cały fandom. I byście dostali bilety na koncert Paula Romero.
Oraz żeby w końcu Acid napisał tę sagę Antagarichu, zaś w Grocie powstał dział Heroes V.
Czyli krótko:

Szczęśliwego Nowego Roku!

Górski PW
3 stycznia 2015, 19:51
Czy ma wyjśc w przyszłości kolejny dodatek to King's Bounty? ;d
strona: 1 - 2 - 3 ... 42 - 43 - 44 ... 84 - 85 - 86
temat: Prywata oraz pytania różne

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel