Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Prywata oraz pytania różne
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 ... 41 - 42 - 43 ... 84 - 85 - 86

Degraf PW
27 listopada 2014, 18:33
Z innej bajki - dlaczego tych klocków nie było z czasów mej młodości?

Alamar PW
27 listopada 2014, 18:42
Jakbyś miał taką wyobraźnię (i tyle klocków), to też byś mógł stworzyć coś takiego - to autorska praca, a nie zestaw od Lego.

Degraf PW
27 listopada 2014, 19:02
Wiem, ale każdy powód do narzekań jest dobry :P

Nicolai PW
27 listopada 2014, 19:48
@Alamar: Też czekasz na jutrzejszy teaser ep7?

Laxx PW
27 listopada 2014, 19:50
Ja czekam, powtórzę to jeszcze raz bo mnie zbanowałeś na Czacie x]

Nicolai PW
27 listopada 2014, 19:55
Bo miałem dobry powód, nie mogę przejść obojętnie wobec ludzi czekających na nowego Indianę ;) Poza tym tak ciężko było odczekać tę minutkę?

Laxx PW
27 listopada 2014, 19:58
Jak przystało na dziewczynę, gęba się mi nie zamyka :P

No co? W Kryształowej Czaszce poznaliśmy syna Indiany, więc czemu razem nie mogliby jeszcze raz uratować świata? ;] Np. przed Putinem :D

Kammer PW
27 listopada 2014, 20:03
Indiana Jones. Inwazja Latających Owłosionych Stóp?

Alamar PW
27 listopada 2014, 20:20
@Nicolai
Po wybrykach z Clone Wars, Rebeliantami oraz zważywszy na to, kto jest reżyserem (patrz jego dwa filmy z innego uniwersum sci-fi) - ani trochę.
Obejrzeć, obejrzę, ale żadnego podekscytowania we mnie nie ma.

TopFunny525 PW
27 listopada 2014, 20:26
Warto zauważyć, że kochana myszka mickey (aka disney) zakupił star warsy, tak więc nie jestem zbytnio zachwycony oraz podekscytowany na tę wieść. Teaser obejrzę, ale film prawdopodobnie nie :PP.

A'propos

Kammer:
Indiana Jones. Inwazja Latających Owłosionych Stóp?

Eee tam, słabe. Chyba lepsze to : Indiana Jones i Ratunek Przed Putinem :PP

Pozdrawiam

Nicolai PW
28 listopada 2014, 21:02
@Kammer i jego Córa:

@Alamar: Ale dzięki temu, że reżyserem jest J.J. mamy zapewnienie, że nawet jeśli fabularnie będzie klapa to chociaż będzie widowiskowo. Tylko żeby z flarami nie przesadził :P

Co do Treków to pierwsze nagrane przez niego niezbyt do mnie przemawiały. Ot próba zrobienia rebootu dzięki podróżom w czasie, ale film w moich oczach zapadł się pod ciężarem ekspozycji, pseudonaukowego bełkotu i przekombinowanej fabuły. To już dużo zgrabniej podobna sztuka wyszła przy "Days of Future Past". Jednak "W ciemność" było naprawdę dobre. Jakby dali coś na tym poziomie to byłbym zadowolony.

Cytat:
Obejrzeć, obejrzę, ale żadnego podekscytowania we mnie nie ma.
Teraz tak mówisz, a i tak wszyscy się spotkamy na sali kinowej :P Ja tam momo wszystko daję im kredyt zaufania. Wszak najlepsze filmy sagi to te, które Lucas nie reżyserował ;)

PS.Co do TCW i Rebels to proszę nie mówić przy mnie o dziełach Szalonego Kapelusznika :D

Edit: Tutaj macie oficjalny teaser ep7: https://www.youtube.com/watch?v=erLk59H86ww

Górski PW
29 listopada 2014, 09:28
Gdzie mogę kupić m&m6 dostosowaną do nowych systemów takich jak widowns 8. I gdzie mogę ściągnąć sobie spolszczenie do gry? I pamiętam że był fanowski patch który poprawiał liczne bugi w grze, gdzie mogę go pobrać?

Alamar PW
29 listopada 2014, 09:38
Cytat:
Gdzie mogę kupić m&m6 dostosowaną do nowych systemów takich jak widowns 8.
GoG

Cytat:
I gdzie mogę ściągnąć sobie spolszczenie do gry? I pamiętam że był fanowski patch który poprawiał liczne bugi w grze, gdzie mogę go pobrać?

Górski PW
29 listopada 2014, 09:42
Ściągne spolszczennie z chomika (jeśli jest) :P.

Degraf PW
29 listopada 2014, 10:13
A o skarbcu Kwasowej Groty to się już nie pamięta?
Spolszczenie

Dark Dragon PW
29 listopada 2014, 10:44
Kojarzy ktoś dodatek Milenium do Heroes III?

Morglin PW
29 listopada 2014, 10:50
Górskikrasnolud:
I pamiętam że był fanowski patch który poprawiał liczne bugi w grze, gdzie mogę go pobrać?
[wbity] Instrukcje, patche oraz inne przydatne pliki.

Zazdroszczę ci, że masz taką świetną grę jak MM6 dopiero przed sobą. :)

Alamar PW
29 listopada 2014, 11:07
@DD
Millenium to jest nazwa jednej z edycji wydań Heroes 3. Przypuszczam, że na tym dysku masz to co jest na nim napisane - dodatkowe mapy.

Górski PW
29 listopada 2014, 12:28
Dobra, wiem że pytanie banalne, może dla niektórych nawet głupie. Jestem na tym GOG com i mam listę gier. Tylko, że obok gier są takie jakieś jajeczka. Czerwone,żółte, i zielone, co to oznacza, acha i czy ta wersja nieoficjalna 1.7 to jest ten patch Moka. I czy on mi pójdzie na Windows 8 ?

Morglin PW
29 listopada 2014, 12:28
Edycja Millenium (przez dwa l) zawierała trzy płytki z grami, żadnej z dodatkowymi mapami (i nie była wydana przez żadną Armanda™):

Podejrzewam, że ktoś po prostu pościągał jakieś mapy z internetu, zgrał na płytę i wydał jako "dodatek" (coś w stylu tego).

Jeśli ktoś kupi, to niech da znać o zawartości.
strona: 1 - 2 - 3 ... 41 - 42 - 43 ... 84 - 85 - 86
temat: Prywata oraz pytania różne

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel