Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Prywata oraz pytania różne
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 ... 34 - 35 - 36 ... 84 - 85 - 86

AmiDaDeer PW
14 lutego 2014, 14:09
Pójść z pluszakiem do tandetnego lasu pod pretekstem szukania ukochanej/ukochanego, a potem gzić się do białego rana z kwia-

Miłego walentynkowania, Grotowicze! :3

Kammer PW
14 lutego 2014, 16:57
Istnieje jakiś milion sześćset osiemdziesiąt tysięcy możliwych układów tego zdania. Pewnie wszystkie są prawdziwe dla Grotowiczów.

Anyway, spodziewałem się specjalnego czatu walentynkowego: jeszcze bardziej różowego, oczojebnego i powodującego szybciej obfitsze torsje niż kuce. Cóż, może za rok.

Hayven PW
14 lutego 2014, 19:21
Myślę, że jakieś (13!).

Alamar PW
27 lutego 2014, 17:45


Smacznego!
Bylebyście nie przesadzili, jak Acid powyżej. :P

Andruids PW
27 lutego 2014, 18:30
Czy to od tej otyłości zrobiły mu się te dwa... "pączki" nad brzuchem? : ?
Przypomina mi to zdziwienie, którego doznałem, kiedy po wielu latach zauważyłem, że zombie w Heroes IV ma 2 podgnite jabłka pod bluzką... Nie mówcie tylko, że to ze mną jest coś nie tak.


MitabrinMitabrinZe zgniłkiem jeszcze wszystko jest w porządku. Przyjrzyj się pięknu leprekauna.

Alamar PW
27 lutego 2014, 18:46
Sam oceń


Lili The Dragon PW
27 lutego 2014, 18:51
Wiem że to kretyńskie, ale może ze 2 lata temu przy okazji ogrywania WoG-a dotarło do mnie czym tak naprawdę jest kuźnia w Nekropoli. Przedtem nie widziałam tam trumny z podłączonymi zbiornikami krwi tylko dziwnie powyginaną konstrukcje. Mój świat wtedy się zawalił...

Co do modelu zombiaka to biust jest więc jest dobrze, można grać!

Lili

Trith PW
27 lutego 2014, 18:57
Lili The Dragon:
Przedtem nie widziałam tam trumny z podłączonymi zbiornikami krwi tylko dziwnie powyginaną konstrukcje. Mój świat wtedy się zawalił...
Takich ciekawostek w H3 jest mnogość. :)

The Doom PW
5 marca 2014, 23:26
Przypomnieć o klasyku – czyli moja inicjatywa delikatnego przywrócenia do łask HoM&MIII. Choćby na małą skalę. Choćby tylko wśród uczniów mojego liceum.

Korzystając z faktu bycia redaktorem, jak i racji tego, że mieliśmy w końcu piętnastą rocznicę wydania „Trójeczki” stwierdziłem, że może dobrze będzie o tym jakkolwiek wspomnieć w naszej szkolnej (zamoyskiej, gwoli ścisłości) gazetce. Jeśli ktokolwiek chciałby rzucić okiem, to zapraszam, bo mamy nawet wersję elektroniczną (za jakość strony mnie nie obwiniajcie, ja tam tylko piszę i dostarczam co poniektóre grafiki :’) ) – http://gonieczamoyski.blogspot.com/search/label/gry

I przepraszam, że nowy temat, a w sumie tylko taka krótka informacja, ale nie wiedziałem, gdzie to upchnąć.

MitabrinMitabrinNie ma problemu. Po prostu następnym razem pamiętaj, żeby takie drobne ogłoszenia samemu od razu zamieścić w prywacie. ;)

Dark Dragon PW
6 marca 2014, 01:48
Przyczepiłbym się do "w świecie fantasy" (no wiadomo dlaczego :P), "nowelizacji" (słowo to odnosi się do zmiany ustaw, praw itp.).

Cytat:
Decyzja producentów o zakończeniu jakichkolwiek prac nad, ,Trójką” byłaby najpewniej jej gwoździem do trumny.

Uuu... eee... trudno zrozumieć w sumie sens tego zdania... Domyślam się, że chodzi o "była", ale tutaj bym polemizował.

Cytat:
polskie miasto mrocznych elfów
Chyba polskiego autorstwa :p.

AmiDaDeer PW
6 marca 2014, 02:40
Cytat:
miasto mrocznych elfów
Nocnych elfów. Mroczne elfy to na Jadame.

The Doom PW
6 marca 2014, 20:59
Dark Dragon:
Przyczepiłbym się do "w świecie fantasy" (no wiadomo dlaczego :P)
Nie chciałem już siać fermentu w głowach niedzielnych graczy. Dla większości to jednak nadal świat stricte fantasy. Jeśli ktokolwiek byłby zainteresowany, to wstuka w wyszukiwarce „Forge” (wymienione przeze mnie) i doczyta.

Dark Dragon:
Domyślam się, że chodzi o "była", ale tutaj bym polemizował.
Dobrze, że zauważyłeś, Dark ;-; Nie ja to ostatecznie sprawdzam, modyfikuję i dodaję do końcowej wersji, tylko nasz „redaktor naczelny”. Rzeczywiście powinno być „była”, zresztą było tak… W pierwowzorze i tym, co mu dałem. I tak wyłapałem wczoraj cztery przeoczenia ;P

Hobbit:
Nocnych elfów. Mroczne elfy to na Jadame.
Mea culpa. Wiecie, że nie należę do elity, jeśli o historię i wszystkie te niuanse fabularne świata M&M :/ Hmm… Szczęśliwie lub nie – jestem pewien, że żaden z licealnych czytelników tego nie wychwyci :’)

AmiDaDeer PW
6 marca 2014, 21:09
Grove i tak nie miało fabuły, ale jasno było określone, jaka tam rasa dominuje. :P

The Doom:
Nie chciałem już siać fermentu w głowach niedzielnych graczy. Dla większości to jednak nadal świat stricte fantasy.
To JEST świat stricte fantasy, jeno dzisiejsza powszechna definicja fantastyki uległa niemalże zepsuciu i wszystko co odbiega od "klasycznych" elfów i trolli w średniowieczu musi być nazywane inaczej niż fantasy.

AmiDaDeer PW
8 marca 2014, 18:34
Wszystkiego najlepszego, Aluś! :3

AmiDaDeer PW
19 marca 2014, 02:23
Tak w ogóle to wczoraj skończyłem dwudziestkę, więc...


Morglin PW
19 marca 2014, 02:31
Sto lat! Sukcesów w życiu, ukończenia Forge i kolejnych ośmiu lat w Kwasowej w Grocie :).

Warmonger PW
19 marca 2014, 07:37
Spokojnej starości ;)

Nemomon PW
19 marca 2014, 11:41
Raczej pewnej emerytury, Hobbicie ;).

OGARexs PW
19 marca 2014, 13:34
Chorób, pecha, niepomyślności mości Hobbicie. Czy czegoś podobnego.

Alistair PW
19 marca 2014, 16:44
Wszystkiego najlepszego i jak najmniej tak upierdliwych osób jak ja :)
strona: 1 - 2 - 3 ... 34 - 35 - 36 ... 84 - 85 - 86
temat: Prywata oraz pytania różne

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel