Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Prywata oraz pytania różne
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 ... 19 - 20 - 21 ... 84 - 85 - 86

Mitabrin PW
24 grudnia 2010, 12:49
Również życzę wszystkim, wesołych świąt, byście dalej się rozwijali, byście mieli szansę częściej mnie widywać na konwentach oraz szczęśliwego nowego roku!

Dark Dragon PW
24 grudnia 2010, 12:56
ehhh... szkoda tylko, że mój mod nie cieszy się takim uznaniem jak cała reszta świątecznych prezentów :/

Merry Fuckmas everyone ;]


vinius PW
24 grudnia 2010, 13:32
Pocieszę Cię tym, że Twój mod jest ładny. Po prostu mało osób ostatnimi czasy grywa w Arcomage.

OGARexs PW
24 grudnia 2010, 14:27
Wśród nocnej ciszy głos się rozchodzi
wstańcie już czas to
wódka się chłodzi
czym prędzej więc przybywajcie,
bierzcie kubki polewajcie
by pić do rana

poszli znaleźli pól litra w żłobie
wyjęli szklanki, polali sobie
jako kumple też mi wlali
a łykając zawołali
w wielkiej radości

ach witaj koleś, z mordy zechlany
tyle tysięcy złotych przelanych
myśmy chlali dnie i noce
aż się teraz z tego pocę
na samą myśl

nazajutrz rano, bania zbolała
szybko do sklepu kupić browara
byśmy mogli kaca zalać
i do domu zapindalać
wyspać się za wczas
Pijanych świąt bożego narodzenia i naćpanego nowego roku (hyc)

o<((8-p
o=O##

AmiDaDeer PW
24 grudnia 2010, 14:59
Wszyscy razem hej kolęda hej.



***

Takoż przy okazji polecę utwór świąteczny zespołu, który zasługuje na zdecydowanie większą sławę. Choć kto wie, czy przypadkiem sława nie hańbi nieco człowieka?... Mogliby to puszczać w radiu zamiast "Last Christmas". :P

Field PW
24 grudnia 2010, 15:01
Miśki kolorowe - Merry Naughty Xmas! (a ponieważ non stop wypisuję elaboraty, poprzestanę na tym. Oraz na niegrzecznej elfce, prosto z mojego imbryczkowego haremu ;)



EDIT: @Hobbit - simply epic! :D Ja z kolei podzielę się czymś bardziej mainstreamowym, ale za to rozwalającym mnie pod względem wizualnym (muzycznym też zresztą) - http://www.youtube.com/watch?v=ZlsJD8RlhbI

Kirin PW
24 grudnia 2010, 15:23
Życzę wam wszystkim wesołych, spokojnych i radosnych świąt. A że nie mam pod ręką żadnego obrazka o świątecznej tematyce, to takowego w tym poście nie będzie. :P

Trang Oul PW
24 grudnia 2010, 16:37
Sorrowful Christmas!


Ginden PW
24 grudnia 2010, 16:56
Zacytujmy klasyka...
Merry Bloody Christmas, and a bloody ho-ho-ho. Don't let the snowman eat you.

Alistair PW
24 grudnia 2010, 17:11
Wesołych Świąt dla wszystkich, dla żywych, nieżywych, udających żywych. Merry Christmas

Haregar PW
24 grudnia 2010, 19:40
Wesołych świąt Narodzenia Pańskiego - niech wam z nieba spłynął piniążki, szczęście, ale przede wszystkim zdrówko oraz, aby rok nadchodzący 2011 był jak najbardziej udanym rokiem w waszym życiu, w którym wszystkie wasze marzenia się spełnią. :)

Sawyer PW
24 grudnia 2010, 19:59
@Trang
Jaki piękny Lich King! Świetny obrazek, mam do niego sentyment. :)

@Topic
Powiem to lakoniczne, Wesołych Świąt! A normalnie to... Świętujcie póki możecie bo Hyldeni was dopadną haha! :P

Trith PW
24 grudnia 2010, 23:32
A ja zdrowia wam pożyczę
Tylko później je oddajcie

Gdy przyjdzie Mikołaj srogi
Szybko stąd pouciekajcie

Bo jak złapie w swoje łapy
Los wasz stanie się niemiły

Pod choinką pozostaną
Szczątki wasze będą gniły

Nie-wesołych świąt wam życzę
Gdyż są lepsze zwariowane

Niech was straszy obraz trwogi
UbiSoftu "dzieła" znane


Więc nie tylko najlepszego
Niech nam WoG modami świeci
Niechaj Ubi zbankrutuje
Niech się Smok zmobilizuje (tak, ja też czekam na Smocze Zbiory :P)
Niechaj plaga wymorduje
Pozabija grzeczne dzieci
Życzę sobie tego złego...

***

A tak ogółem to życzę wszystkim, by dotrwali do następnych świąt, i do następnych, i następnych i tak dalej...

Hubertus PW
25 grudnia 2010, 00:31
Mam nadzieję że byliście grze(sz/cz)ni, bo jak nie, to przyjdzie Santa dragon i da kijem po plecach ;p



A tak w ogóle to Wesołych Świąt, grotowicze.

Xelacient PW
25 grudnia 2010, 14:19
A wszystkim życzę rozwoju nieustannego rozwoju abyśmy mogli nieść coraz większe rzeczy. xD


Dark Dragon PW
27 grudnia 2010, 10:58
Czy mógłby mi ktoś podać treść listu Tarnuma z Wojowników Pustkowi?

Alamar PW
31 grudnia 2010, 17:37
Wszystkiego naj, naj, naj... gorszego w nadchodzącym roku. Dużo nieszczęścia, trosk, plag i zmartwień, pustych kufrów a mimo to wizyt poborców podatkowych, braku weny twórczej, psucia się maszyn i posiadania niewykwalifikowanych niewolników do ich naprawy, ciągłego życia w strachu przed nieświętą inkwizycją, zabugowanej i uproszczonej do granic możliwości najnowszej części Heroesów wraz z DRM-em wymagającym stałego połączenia z Internetem, upadku wszystkich fanowskich projektów i nie stworzenia żadnych nowych

życzy

Alamar i Długoucha
...i żeby to wszystko się spełniło, tylko w odwrotny sposób.

AmiDaDeer PW
31 grudnia 2010, 18:17
Nawzajem. :D

Haregar PW
31 grudnia 2010, 19:40
Nawzajem, ale w roku 2011 przede wszystkim zdrowia Wam życzę, bo to ono jest najważniejsze. :) No i spełnienia marzeń.

Alistair PW
31 grudnia 2010, 19:50
Z mojej strony również płyną życzenia Wszystkiego Najlepszego w przyszłym roku. Obyśmy wszyscy spotykali się na forum w dobrych humorach.
strona: 1 - 2 - 3 ... 19 - 20 - 21 ... 84 - 85 - 86
temat: Prywata oraz pytania różne

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel