Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Prywata oraz pytania różne
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 ... 15 - 16 - 17 ... 84 - 85 - 86

Hubertus PW
15 września 2010, 18:58
Cóż, cieszymy się że kwiz sprawił Wam radość, my bawiliśmy się równie (a nawet lepiej :P) dobrze układając go.

Uwielbiam robić takie króciutkie diagnozy ;p

vinius PW
18 września 2010, 22:36
Łeee, w paru miejscach nawet nie wiedziałem co wybrać. Wynika z tego, że znacie mnie lepiej ode mnie. Gdyby autor zechciał mi wskazać wszystkie poprawne dla mnie gdzieś drogą prywatną, to bym był wdzięczny.

A teraz pora na takie małe wyznanie z mojej strony.



(tutaj chwila niezręcznej ciszy)



W King's Bounty tak na poważnie to grałem 1, 5 raza (tzn. raz ukończyłem rozgrywkę). A fanatykiem zostałem, zanim w tąęą* grę w ogóle zagrałem.

Wzruszyło to Was?
Mnie nie ;).

EDIT: zmęczony byłem, że się nie mogłem wczoraj w tym - bądź co bądź - bajzlu połapać. Dzisiaj postaram się coś skrobnąć.

AmiDaDeer PW
18 września 2010, 22:40
Mnie też nie. Mogłeś ten czas zmarnować lepiej. Np. pisząc posta do mojej sesji.

A i tak jesteś fanatykiem.

Mitabrin PW
19 września 2010, 12:00
A ja się przyznam, że w dziesiątym Final Fantasy nie pokonałem nawet Omega Weapon. :P

Hubertus PW
19 września 2010, 19:19
Kto da więcej... ? Jeszcze jakieś wyznania? ;p

W sumie każdemu poza Vinkiem wyszło tak jak należy.

Twoje odpowiedzi są związane z KB, historią zmienionego avika i wkurzaniem innych, jak takie weźmiesz, trafisz na siebie. :P

Irhak PW
19 września 2010, 20:12
Hubertus:
Kto da więcej... ?
Ja przeszedłem MM9 jakieś 5-6 razy... ;P

Cytat:
Jeszcze jakieś wyznania? ;p
... a w MM6-8 zawsze lekko w którymś momencie zchitowałem...

Mitabrin PW
19 września 2010, 21:06
Wiesz... Poprzez "kto da więcej" Hubi miał w zasadzie na myśli kto da mniej...

Ok Alamarze... Teraz twoja kolej na przyznanie się, że nigdy nie przeszedłeś MM1/2/3/4/5/6/7/8/9. :P

dambibi PW
19 września 2010, 21:12
A ja w m&m wcale grać nie potrafię ;p.

Field PW
19 września 2010, 21:26
Benzydryn:
Ok Alamarze... Teraz twoja kolej na przyznanie się, że nigdy nie przeszedłeś MM1/2/3/4/5/6/7/8/9. :P

Jakieś preferencje co do pogrzebowego wieńca? ;)

AmiDaDeer PW
20 września 2010, 21:21
OSET!

dambibi PW
3 października 2010, 02:14
http://www.youtube.com/watch?v=nlTpxSi27S0 - Co to za epicka muzyka w intro?

Kirin PW
3 października 2010, 10:27
AC/DC - Highway to hell, jak mniemam.

\/ Nie ma za co.

dambibi PW
3 października 2010, 18:27
Dziękować! Szukałem w AC/DC ale tytułu nie pamiętałem.

Tarnoob PW
17 października 2010, 22:54
Wielce czcigodne stwory wszelkich ras i odczynów (z kwasowym na czele)!

Otóż czy nauka, jaka jest jest uprawiania od ponad siedmiu lat w tejże Grocie tudzież jej okolicach, badająca we­w­nę­trz­ną strukturę świata Might and Magic, jego historię, a także same gry go przedstawiające, ich fabułę, klimat, in­ży­nie­rię wsteczną i wszelkie inne aspekty…
…nie zasługuje na własną nazwę?

Wszak tutejszych nazywano już onegdaj kingsbauntologami, majtenmedżykologami, (Xo)MM-ologami, po­szu­ki­wa­cza­mi przygód, Grociarzami et cetera, jednakże banałem będzie stwierdzenie, iż określenia te zarówno brzmią nie najlepiej, jak również wyłamują się z indoeuropejskich tradycji nazewnictwa technik i nauk.

Pobudzony temi pobudkami, wysuwam nieśmiałą propozycję nazwy tej nowej gałęzi wiedzy:

Dynamokajtaumaturgiologia

Etymologia, jak na nazwę nauki przystało – starogrecka, oznaczająca bodaj coś w rodzaju nauki o sile i cu­do­twór­s­twie, co przy odrobinie dobrej woli można by przyjąć za odpowiednik mocy i magii.

Oczekując na zmieszanie z błotem przez F!elda,
Kłaniam się,
Tarnoob Jedwabislaw Menelian de Celeste

Field PW
17 października 2010, 23:12
Sam chciałeś, a że dziś mam humor lekko z dupy wzięty (pewien Strażnik i Mieszkaniec wiedzą, o co chodzi :P), moje stanowisko jest następujące:

1. Temat wypadałoby na to utworzyć chyba w ogóle nowy, bo dwa najbliższe (Bigly Banged Theories i Zboczenie zawodowe) w Tawernie średnio pasują, a kolejny jest chyba w Bibliotece Legend, do której dostęp mam lekko ograniczony, ale co tam... ;) Tymczasem tutaj to zostanie.

2. Nie GROCIARZAMI, ale GROTOWICZAMI, wypraszam sobie :P (Grociarz brzmi prawie jak śmieciarz :P)

3. Co do samej nazwy. He dynamis - ok, to "kai" jako spójnik też ujdzie, ale jeśli chodzi o "thaumatourgia" - nie pasuje. Bardziej "he mageia", czyli słowo brzmiałoby: dynamikaimagejologia. Albo "dynamimagejologia", bo nie bardzo jestem pewien, czy spójniki się wsadza :P

A sensu nazywania tego nie widzę, ale jeśli ktoś ma na to ochotę, to śmiało :P

Kłaniam się uniżenie,

Frederick Ignatius Erneth Languedoc de Drus

Hubertus PW
17 października 2010, 23:28
Traumatologia i otorynolaryngologia to za chwilę tu będzie... :P

Kimże my jesteśmy, chyba nie Niemcami tworzącymi zbitki słów by zadowalać swe gardła nic nieznaczącym dla innych bełkotem?

Bez sensu ten pomysł. Zwłaszcza, że z natury rzeczy badanie fikcji nie jest nauką a zabawą.

Trang Oul PW
24 października 2010, 19:37
Cytat:
Bez sensu ten pomysł. Zwłaszcza, że z natury rzeczy badanie fikcji nie jest nauką a zabawą.
Patrz teologia, astrologia, angelologia...

Field PW
24 października 2010, 19:41
Ta, ale nikt nie zrobił z mitologii Antagarichu czy Ashanu wyznania :P

Trith PW
24 października 2010, 19:51
Jeszcze nikt nie zrobił. Nie zmienia to faktu, że takie wyznanie może w każdej chwili powstać. :P
Ktoś chętny do zostania kapłanem nowego kultu Mocy i Magii?

Ginden PW
24 października 2010, 19:56
f!eld - good idea, czas nawrócić paru niewiernych...
strona: 1 - 2 - 3 ... 15 - 16 - 17 ... 84 - 85 - 86
temat: Prywata oraz pytania różne

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel