Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Prywata oraz pytania różne
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 ... 12 - 13 - 14 ... 84 - 85 - 86

Dark Dragon PW
23 lutego 2010, 00:27
Ja najbardziej lubiłem Kya, już od demka GGX ^^ poza tym również Sola, Chip jest słaby, ale również go lubiłem oraz Johnego w ver. Ex Gold XD i oczywiście obie ukryte postacie Klifa i Justiego ^^

A co do Tekkena Hwoarang to również moja ukochana postać, a po niej Beak, ze względu na TKD oczywiście ^^


Mitabrin PW
26 marca 2010, 20:17
Pamiętam, że kiedyś gdzieś (bardzo możliwe, że była to Kwasowa Grota) czytałem wywiad z samym JVC i napisał on, że kiedy skończył prace nad pierwszym M&M, to zareklamował je w bodajże dwóch wtedy popularnych czasopismach o komputerach. Czy może ktoś z was widział te reklamy i ew. mógłby mi je pokazać? :)

Alamar PW
26 marca 2010, 20:21
Tak i nie (nie w najbliższych dniach).

Alamar PW
4 kwietnia 2010, 08:24
Wesołych Świąt Wielkanocnych i mokrego Dyngusa oraz znalezienia tego osobnika w ogródku/podczas spaceru/czy gdzie was tam poniesie:



;P

Field PW
4 kwietnia 2010, 09:42
To i ja się przyłączę - spokojnych i radosnych, w zdrowej równowadze między religijnymi praktykami a komercjalizacją ogrodowo-drobiową ;)

Ginden PW
4 kwietnia 2010, 10:41
Wesołych świąt, życzę wam, o tak. Szczęścia i zdrowia, o tak.
I szczęśliwego nowego roku!

Mitabrin PW
4 kwietnia 2010, 11:20
I kolorowych jajek!

Kirin PW
4 kwietnia 2010, 12:30
I żebyście dostali jajka z Czarnobyla, które same się do was uśmiechają!

Alamar PW
31 maja 2010, 14:23
Kto z Was grał w następujące tytuły:
- King's Bounty plus jego rosyjskie kontynuacje (vinius);
- King's Bounty: Legenda (plus Wojownicza Księżniczka);
- MM/HoMM na komórki (przy okazji prosiłbym o podanie pełnych tytułów wszystkich tych gier);
- HoMM Online;
- Dark Messiah;
- Clash of Heroes (na DS-a i/lub I-Pada);
- LoMM;
- Heroes Chronicles (wszystkie osiem części) (Kreator Irhak);
- Mody Big Daady'ego Jima i Maestra do MM6 i 7?

Poszukuję osób, które grały w daną grę, przeszły ją (poza HoMM Online, bo nie ma zakończenia) i mogły by napisać swego rodzaju recenzję danego tytułu.

Chętni proszeni o zgłaszanie się w tym temacie.

Irhak PW
31 maja 2010, 14:46
Ja grałem w Hchron...

A co to jest recenzja? ;)

PS. Na końcu pytania stoi zawsze pewien znak inny od kropki... :P

Alamar PW
31 maja 2010, 15:03
Chyba, że to pytanie retoryczne ...albo edycja posta, wtedy wszystko może się zdarzyć. :P

vinius PW
31 maja 2010, 16:46
Ja grałem w wiadomo co, taki sobie jestem gracz. I nawet przeszedłem. I nawet mam trochę czasu, żeby coś napisać. A co do KB2 czy pokrewnych tytułów (głownie na ZX Spectrum) to wątpię, by jakikolwiek Polak przeszedł (KB2 przeszedł niejaki Rosjanin Aleks, ale nie mam już z nim kontaktu).

Mitabrin PW
4 czerwca 2010, 12:40
Zna ktoś z was aplikację do Firefoksa, dzięki której strony, których wczytywanie się nie udało automatycznie próbują się znów włączyć (tzn. nie muszę ciąglę wchodzić w tą kartę i klikać F5)?

Vatras PW
29 czerwca 2010, 13:20
Wchodzi sobie człowiek beztrosko na wykop a tu BACH! znów jest jest w grocie:
BACH!

RabicanRabicanNajso, najso ^^

Mitabrin PW
30 czerwca 2010, 10:34
mój dawny post:
Pamiętam, że kiedyś gdzieś (bardzo możliwe, że była to Kwasowa Grota) czytałem wywiad z samym JVC i napisał on, że kiedy skończył prace nad pierwszym M&M, to zareklamował je w bodajże dwóch wtedy popularnych czasopismach o komputerach. Czy może ktoś z was widział te reklamy i ew. mógłby mi je pokazać? :)
odpowiedź Alamara na ten post:
Tak i nie (nie w najbliższych dniach).

Ekhem... Najbliższe dni już minęły?

f!eldf!eldGwoli przypomnienia: Alamar drobnym druczkiem obiecał zobaczyć, co da się zrobić.

Temat oddzielony tam się możecie produkować ;)

Alamar PW
2 lipca 2010, 05:25
F!eld do choinki, post z odpowiedzią też przeniosłeś.

f!eldf!eldBo zaczął on dyskusję. Zobacz edita w poście Mitabenzydryna.

Qui PW
18 lipca 2010, 03:39
{przebrzydła autoreklama}

http://www.lostinglory.com

Do czytania. English only. Not sorry.

{/przebrzydła autoreklama}

Tarnoob PW
18 lipca 2010, 19:37
Mniam mniam.

Zapytam pchany ciekawością: Quentin Oakwood to pseudonim artystyczny, czy nazwisko?

AmiDaDeer PW
18 lipca 2010, 20:27
Nick żółwia.

Qui PW
18 lipca 2010, 23:47
Złaź z mojego żółwia!

A serio, pseudonim, oczywiście. Naprawdę zwę się bardziej po polskiemu... Nawet za bardzo po polskiemu, stąd decyzja o pseudonimie :P.
strona: 1 - 2 - 3 ... 12 - 13 - 14 ... 84 - 85 - 86
temat: Prywata oraz pytania różne

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel