Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Prywata oraz pytania różne
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 ... 11 - 12 - 13 ... 84 - 85 - 86

Mitabrin PW
6 grudnia 2009, 13:50
Mam takie drobne pytanie: Czy jest jakiś sposób (który nie jest odinstalowaniem) na to, by przy włączaniu komputera nie włączało się od razu GG?

Alamar PW
6 grudnia 2009, 14:14
Zajrzeć do ustawień? :P

Mitabrin PW
6 grudnia 2009, 14:38
I jak już zajrzę to...?

ziomal121 PW
6 grudnia 2009, 15:10
GaduGadu->Ustawienia->Komunikator->Uruchamiaj przy starcie systemu.

Mitabrin PW
6 grudnia 2009, 15:27
Aha tylko, że ja nie mam takiej opcji tam w ustawieniach...

Trang Oul PW
6 grudnia 2009, 15:41
Windows+R -> msconfig -> zakładka 'Uruchamianie' -> odznacz gg
Ewentualnie pozbądź się tego syfu na rzecz komunikatora.

ziomal121 PW
6 grudnia 2009, 18:28
Kurde to którą ty masz wersje GG?

Mitabrin PW
6 grudnia 2009, 19:07
Bo ja wiem, szczerze mówiąc nie obchodzi mnie to zbytnio (ważne by działało). W każdym że bądź razie dzięki Trang Oulu masz u mnie piwo (i szmatę :P).

Field PW
11 grudnia 2009, 20:00
Kłeszczyn do informatyków: nagle, ni z tego ni z owego, przepadło mi 30 Gb z dysku - cholera go wie, jakim cudem. Defrag nic nie pomógł, podobnie CCleaner.
System: Win7 RC.

Wirusów brak. I, szczerze mówiąc, nie chciałbym formatować dysku :/

Proszę o pomoc ;)

Alamar PW
11 grudnia 2009, 20:15
Sprawdzałeś katalogi odpowiedzialne zatrzymanie śmieci i odzyskiwanie Windowsa w razie padu (Recycler chyba się to zwało - zawsze ukryte). Z własnego doświadczenia wiem, że ten katalog odpowiedzialny za przywracanie systemu zżera z czasem coraz więcej dysku, a jest praktycznie do niczego nie potrzebny (bo i tak zazwyczaj jakakolwiek awaria kończy się reinstalacją systemu a nie jego przywracanie z kopii zapasowej).

Field PW
11 grudnia 2009, 21:36
Ok, dzięki. Sprawdziłem, potem jeszcze poszperałem - dzięki Bogu za TreeSize - okazało się, że Windows stworzył mi w folderze użytkownika 69-gb plik -_-"

Mitabrin PW
31 grudnia 2009, 20:46
To ja zacznę:

Chciałbym życzyć wszystkim grotowiczom wesołego nowego roku, by był dla was jeszcze lepszy niż poprzedni, byście nie byli tak zdołowani działaniami Softu: Ubi oraz by jego Kwasowość nie lubiła smaku waszej krwi.

Szczęśliwego nowego roku.

Trith PW
31 grudnia 2009, 21:06
To ja życzę mądrości ogra, siły maga, szybkości golema oraz wytrzymałości rusałki... Em... Chyba coś przekręciłem... To chyba przez te alkohole, które Siostra we mnie wpompowała... Nieważne... To ja po barbarzyński: Życzę wszystkim szczęśliwego Nowego Roka.

Field PW
24 stycznia 2010, 14:44
Zróbmy rewolucję. Dawno jakiejś nie było :P

Ginden PW
24 stycznia 2010, 15:17
Deeeespota!
f!eldf!eldBurnt.

AmiDaDeer PW
24 stycznia 2010, 20:29
Rewolucja to dopiero kwietniowa.

Field PW
22 lutego 2010, 22:08
Mitabrin - fajnie, że lubisz Guilty Gear, ale... Bridgeta? :P

Mitabrin PW
22 lutego 2010, 22:41
Bridget był pierwszą postacią, którą nauczyłem się grać (potem był jeszcze Ky Kiske oraz Faust), więc do tej postaci mam pewien sentyment (pierwsza krew płynąca z kciuka od robienia skosów na padzie to bodaj był właśnie Bridget). Zatem jak na razie twarzy raczej nie zmienię... W każdym razie z awatarem mogło być gorzej, jeszcze gorzej, albo najgorzej. :3

Field PW
22 lutego 2010, 23:12
Zappa jest zajefajny, odpimpol się od niego. Chao+imba - moja ulubiona taktyka ;)

Natomiast Leopaldon ssie.

A sam etap uczenia się dziwi mnie, bo zwykle najłatwiejsi są Ky i Sol do uczenia (choć ja sam najpierw opanowałem Slayera, który podobno jest jednym z trudniejszych charakterów). Natomiast pamiętam, jaką dziką satysfakcję dawało mi uczenie się gry Testamentem (zwłaszcza EX), Potemkinem EX, May EX, Axlem i - obecnie ma favore - I-No ^^.

Mitabrin PW
22 lutego 2010, 23:29
Może Sol i Ky są do uczenia się najłatwiejsi, ale ja zwykle przy wyborze postaci kieruję się gustem, czyli wybieram postacie, które najbardziej się mi podobają. Moja ekpia postaci bijatykowych wygląda tak:
Guilty Gear - Bridget
Street Fighter - Cammy
Soul Calibur (grałem kiedyś w czwórkę) - Amy
Tekken (oj... Dawno w to nie grałem...) - Hwoarang

Widać mam co najmniej dziwny gust... :3
strona: 1 - 2 - 3 ... 11 - 12 - 13 ... 84 - 85 - 86
temat: Prywata oraz pytania różne

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel