Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Prywata oraz pytania różne
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 ... 10 - 11 - 12 ... 84 - 85 - 86

Vatras PW
3 października 2008, 15:43
Z mojej strony jak zwykle spóźnione, ale za to szczere życzenia. Wszystkiego najlepszego Kochana Groto!

Xelacient PW
6 października 2008, 16:52
Ponieważ na pochlebstwa nigdy nie jest za późno chciałbym w imieniu niestałych mieszkańców Groty pogratulować stałym mieszkańcom za poświęcenie znacznej części swego życia na stworzenie tego wspaniałego obiektu, oby nigdy nie zabrakło wam czasu, doświadczenia, bogactw i żeby klątwy nigdy nie stawały wam na drodze.

Ps. Czy ktoś zauważył że liczba 5 jest pechową w uniwersum "might and magic".

vinius PW
6 października 2008, 17:57
"5" pechowe? A to dlaczego (z wyjątkiem HoMM5 oczywiście)? Ja tam żadnych problemów z King' s Bounty 5 mnie miewałem :).

Planowałem niczego Grocie nie życzyć, bo jest dobrze, więc po co kombinować - ale że już się udzieliłem, to podziękuję za miło spędzone lata.

MCaleb PW
23 października 2008, 23:30
Wszystkim, którzy złożyli mi życzenia rok temu - bardzo dziękuję.
Dzięki Eris nikomu się nie przypomniało w tym roku, a na szczęście do północy pozostało niewiele czasu.

I wolałbym, by tak pozostało.

Trang Oul PW
23 października 2008, 23:41
Chwała Kreeganom, że o mnie też zapomnieli.
A więc wszystkiego najgorszego Tawariszcz!

Dragonar PW
24 października 2008, 16:53
MCaleb:
Dzięki Eris nikomu się nie przypomniało w tym roku, a na szczęście do północy pozostało niewiele czasu.

I wolałbym, by tak pozostało.

Trang Oul:
Chwała Kreeganom, że o mnie też zapomnieli.

Nie kapuję... Lisze mają taką tradycję, że nie można im składać życzeń, czy jak?

EDIT:

Wszystkim wszystkiego najlepszego. ;)

vinius PW
24 października 2008, 17:58
...bo dziś Rafała, Marcina bądź Antoniego? A imieniny nie wszyscy lubią obchodzić?

Eee, ten, znaczy się, dzisiaj MCaleb ma urodzinki. Więc wszystkiego najlepszego :)

Nemomon PW
24 grudnia 2008, 01:22
Cóż, jako że się przyjęło, iż temat ten służy do wszelkich życzeń, to chciałem życzyć, by tutejsze lisze zaczęły normalnie rozmawiać ze zwierzętami, a nie poprzez magię oraz by znaleźli tą dziurę po sercu, którego nie pamiętają, jak wygląda i by wreszcie wskrzesili Gremlinołaja, bo chochlikom jakoś smutno....

Alamar PW
24 grudnia 2008, 16:29
Kto dostał już życzenia, ten dostał, a kto nie:

Nieszczęśliwych, smutnych, deszczowych, w stylu emo Świąt Bożego Narodzenia, aby Wam trzoda obumarła, aby do skarbców włamali się złodzieje a miejscowe wiedźmy Was przeklęły życzy...


...a mała pomyłka. To nie do Was. ;P


Wszystkiego najlepszego, radosnych, pogodnych i białych Świat Bożego Narodzenia, szczęścia, zdrowia (ewentualnie trwałego naczynia dusz) oraz zasobnego skarbca
życzy

Alamar i Długoucha


Dragonar PW
25 grudnia 2008, 00:06
@Alamar
Kurka - miałem zamiar zrobić sobie taki sam avatarek 25-XII... nawet go przygotowałem (rozmiar, itd.). ;)
A ten koleś na dużym obrazku to nie jest czasem Mikołaj po dłuższym pobycie w grobowcu Tranga... i "paru" browarach? :D
Wszystkim - Wesołych Świąt! :) Zdrowia, zdrowia, zdrowia i jeszcze raz WoGa. :>

mancias_sc PW
31 grudnia 2008, 00:37
Drodzy Mieszkańcy Groty, z okazji Nowego Roku/Roka*, chciałbym Wam życzyć, dużo zdrowia, bo najważniejsze ;), wystarczającą ilość wolnego czasu, żeby nadal Was cieszyło to co robicie.
Z rzeczy bardziej przyziemnych, to oczywiście WOGa w wersji 3.59 ;), ale może też jakieś nowej, a zarazem dobrej gry spod znaku M&M (i nie mówię tu o emememsach :P), oraz wszystkiego czego tylko sobie wymarzycie!
Szczęśliwego Nowego Roku/Roka*!

*- wersja dla zatwardziałych Barbarzyńców, albo ewentualnie Ptaka Gromu :D

Alamar PW
12 kwietnia 2009, 09:51
Kto dostał, ten dostał, a kto nie:

Pochmurnych Świąt, zgniłego jajka z dzióbkiem, rodzinnych kłótni przy stole, królika z Caerbannogu w ogródku, ptasiej grypy, mokrego (H2SO4) Dyngusa, wszelkich plag egipskich a także zgagi, połamanych kończyn na śliskich chodnikach w poniedziałek i ogólnie zarazy, cholery i przemarszu wojska życzy:

Alamar



A teraz właściwe życzenia:
Zdrowia, szczęścia, pomyślności, smacznego jajka, mokrego Dyngusa oraz rodzinnej i wesołej atmosfery przy stole życzy:

Alamar i Długoucha



vinius PW
12 kwietnia 2009, 20:39
Ja też standardowo trochę życzę wszystkiego i dużo, a do tego błogosławionych :)

PS. Alek, kiedy wrócisz do starego avatara? Ogłaszam bojkot obecnego.

Field PW
12 kwietnia 2009, 20:49
A ja wolę obecnego. Tamten mi się znudził :P

Gryphonheart PW
13 kwietnia 2009, 20:58
Po prostu Vinius lubi klasykę jak "King's bounty" czy stary avatar Alamara. Ale muszę się z nim zgodzić. :P

Ginden PW
23 maja 2009, 13:02
Zły człowiek Ginden poszukuje człowieka, z umiejętnością Angielski na poziomie zaawansowanym, choć niekoniecznie mistrzowskim i dużą ilością czasu. Znajomość podręczników DnD też by się przydała.

Dragonar PW
23 maja 2009, 14:55
Mam pytanie - jak można pobrać jakąś grę flash, żeby zagrać w nią na swoim komputerze i móc ją zmodyfikować? Gindenie - zrobiłeś tak z sudoku kiedyś... Było można odtworzyć wszystkie pliki. :)

Gryphonheart PW
24 maja 2009, 21:24
Ja mam dość dużo czasu, a angielskim posługuję się na co dzień bo mieszkam w Anglii. Jeśli chodzi o DnD to mam trzecią edycję podręczniki źródłowe, psioniki i księgę plugawego mroku. I jeszcze zależy co zły Pan Ginden chce zrobić. :P

Ginden PW
24 maja 2009, 21:45
A czy mógłbyś skontaktować się ze mną przez plugawy komunikator, jakim jest Gadu-Padu?

Mitabrin PW
7 lipca 2009, 12:15
Władca:
Mam pytanie - jak można pobrać jakąś grę flash, żeby zagrać w nią na swoim komputerze i móc ją zmodyfikować? Gindenie - zrobiłeś tak z sudoku kiedyś... Było można odtworzyć wszystkie pliki. :)

By pobrać jakąś grę flash, wchodzisz w przeglądarkę internetową i otwierasz stronę an której jest pożądana przez ciebie gra flashowa.Następnie klikasz napis "plik" który znajduje się w lewym górnym rogu przeglądarki i klikasz napis "zapisz ramkę jako".W miejscu do którego ściągnąłeś plik powinien się pojawić folder w którym będzie gra flashowa.
strona: 1 - 2 - 3 ... 10 - 11 - 12 ... 84 - 85 - 86
temat: Prywata oraz pytania różne

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel