Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: Fabuła WoG
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)

Haregar PW
11 grudnia 2004, 19:07
Acid ,napisz tu, jaka jest fabuła do WoGa. Pojawiło się wiele potworów i wybuchały wojny, ale jakie? Kampanie nic o ty nie mówią. Właściwie kiedy to sie dzieje? Po czy przed zetknięciu 2 ostrzy? Wytłumacz nam xD .

Acid Dragon PW
12 grudnia 2004, 00:04
Fabuła każdej kampanii opowiada nieco inną historię, która nie jest bezpośrednią kontynuacją fabuły z innych części HoMM i MM, ale jest nową, poboczną fabułą, która ma miejsce w znanym nam świecie.

Cała fabuła WoG ma miejsce mniej-więcej w czasie Rozliczenia (z tolerancją kilku lat) i ma udowodnić, że samo Rozliczenie nie było tylko efektem spotkania się dwóch mieczy, a przed nim i po nim jeszcze wiele się wydarzyło.

A co dokładnie się wydarzyło? Tego WoG nie mówi. Mówi jednak, że prawda jest bardziej skomplikowana niż do tej pory wszyscy myśleli. Nikt do końca nie wie, jaki w tym wszystkim wpływ mieli bogowie lub Starożytni, ale na pewno nie pozostawili tego świata samemu sobie. Wiadomo jedynie, że wydarzyło się naprawdę sporo, a skutki tych wydarzeń to m.in. Emisariusze Bogów obecni w naszym świecie i pojawiające się nowe zło.

Haregar PW
12 grudnia 2004, 14:16
Mmm,Starożytni.Skoro Starożytni i bogowie władają tym światem,to czemu rasa starożytnych nie zejdą na ten świat?Gdyby wog team stworzył to forge(wiem że to dużo pracy,grafiki i grzebanie w kodzie)to byćmoże była by nowa fabuła,całej gry a nie pojedynczych kampani.Gdyby była taka możliwość to bym mógł zrobić kampanie z forge,gdyby oczywiście powstało(lipa by pomógł przy ERM :D).Co o tym sądzisz Acid?

Acid Dragon PW
12 grudnia 2004, 15:27
Starożytni po pierwsze mieszkają BARDZO daleko stąd, po drugie jest ich za mało, żeby rozwijać każdy świat, na którym kiedyś zainstnieli, a po trzecie na Antagrichu już są trzej Starożytni - i owszem, działają, pomagają, etc., ale nie mają przecież we troje aż takiej mocy, aby przywrócić tu osobiście ład i porządek. Bogowie natomiast nie mogą przecież zejść na świat zwykłych śmiertelników, ale mogą wysłać tu swoich emisariuszy i wysłanników - i to właśnie zrobili.

A jak chodzi o Forge - to możemy się zamienić. My zrobimy kampanie, skrypty, fabułę i wszystkie techniczne rzeczy, a ty tylko skombinuj zestaw grafik :P. Nawet w WoG Teamie nie ma wystarczającej liczby ludzi, żeby to wszystko narysować. Przeliczając to na konkretne liczby, do stworzenia całkiem nowego miasta z własnymi jednostkami, budynkami, etc. potrzeba ok 1500 grafik w formacie bmp, z czego większość (ok 1200) to grafiki nowych jednostek (wliczając jednostkę 8 poziomu i dowódcę). Do tego trzeba uważać, by każda grafika miała odpowiednią paletę barw, była w odpowiednim rozmiarze, itd. Bez zastępu profesjonalnych grafików jest to niewykonalne.

Haregar PW
12 grudnia 2004, 19:31
Heh,no moge ci zrobić,zielevitz i ja chętnie porobimy sobie w wolnym czasie graficzki 8]
EDIT:to będą jednostki taki jakby stare,ale z nowymi gadżetami =]

Acid Dragon PW
17 grudnia 2004, 15:54
Jeśli takiej samej jakości, jak pierwsze prace Zielevitza, to WoG Team może mieć pewne problemy z ich zaakceptowaniem. W każdym razie, możecie spokojnie spróbować.

Haregar PW
19 grudnia 2004, 16:39
Serio?Spróbujemy.zrobimy projekty itp.
Może zrobimy coś innego,nie koniecznie forge,moze jakąś jednostkę neutralną?Co o tym myślisz?

Acid Dragon PW
19 grudnia 2004, 17:19
WoG Team jest otwarty na wszelkie propozycje.

Możesz zrobić cokolwiek i to przesłać, a na pewno zainteresowani to obejrzą ocenią i z radością wykorzystają/zignorują/wyrzucą*.

* niepotrzebne skreślić.
temat: Fabuła WoG

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel