Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [H3/projekt] Two Islands
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 7 - 8 - 9 ... 11 - 12 - 13

Quba Drake PW
6 czerwca 2007, 19:58
Hehe, myślałem że to takiego poziomu nie będziecie i że team powinien o wszystko zadbać...Co jest?

Ginden PW
6 czerwca 2007, 20:09
Po prostu: organizujemy przetarg. Sami zrobimy, ale chcielibyśmy też obejrzeć propozycje innych.
@vinius: może być miasto bez fortu i z fortem

Quba Drake PW
6 czerwca 2007, 20:37
A macie jakiś pomysł??

vinius PW
7 czerwca 2007, 16:44
Tego ja nie zrobiłem - ale kazdy mapmejker zna. gdyby przerobić...
http://img57.imageshack.us/img57/4092/zamczyh3.png

Tichondrius PW
17 czerwca 2007, 18:45
Postanowilismy wam zaprezentowac kilka jednostek.
1. Trytona
http://myuiq.pl/vori/uploadvori/11.gif
2. Rzezimieszka
http://myuiq.pl/vori/uploadvori/2.gif
3. Najemnika
http://myuiq.pl/vori/uploadvori/1.gif
4. Wieszcza Regnańskiego
http://myuiq.pl/vori/uploadvori/9.gif

Oczywiście mamy tego więcej.

------------- -_-" --------------
No widzę zainteresowanie naszym modem w USA (HC)wynosi większy procent niż w Polsce, może dlatego że dużo osób z polski jest w teamie?
------------- -_-" --------------
Vinius, to niestety odpada. Był już takie pomysły w teamie. To musi byc cos w skale, bo zamek jest w skale wyrzeźbiony :).

red dragon PW
21 czerwca 2007, 14:59
pomysł na grę fajny jednostki fajne zapowiada się ciekawy mod a może nieoficjalny dodatek. NO PANOWIE TRZYMAM KCIUKI

Tichondrius PW
21 czerwca 2007, 16:50
red dragonie, nawet nie wiesz jak się cieszę, jeden komentarz przejawiający zainteresowanie modem w Polsce -_-"

PS. Mod nie zostanie wydany szybko jak żaden mapmaker sie jeszcze nie zgłosi.

filus PW
21 czerwca 2007, 18:44
Witam. Jeśli jest Wam potrzebny mapmaker to mogę to i owo napłodzić:) Z tym, że ja robię mapy w Sodzie(only) tak więc skrypty ERM itp. odpadają. Jednak myślę, że mogę zrobić mapy, oprawę itp. w sodzie a np. Altair oskryptuje doda te wasze nowe miasta na mapę przygody i będzie dobrze. Jakby co to mogę przesłać moje 3 kampanie(choć w grocie coniektorzy je już znają. Pozdro

Tichondrius PW
21 czerwca 2007, 19:26
To tak. filusie jestem niezmiernie szczęśliwy że chcesz nam pomóc.

1. Zgadzam się z tym że grupa programistów ERM (2 osoby) oskryptują mapy.
2. Widziałem twoje kampanie. Wejdź na myuiq.pl/vori i się zarejestruj. Jak się zarejestrujesz dostaniesz "klucze" do sekretnej komnaty teamu.

Tichondrius PW
25 czerwca 2007, 17:20
(------)

A my zrobiliśmy (A dokładniej MCaleb na moje zlecenie zrobił to w jeden dzień) tymczasem Vori przed i po zamarznięciu.
Można tu zobaczyć skutki Ostrza Mrozu. Tropikalne 3 wyspy zostały przemienione w jedną mroźną wyspę.

http://myuiq.pl/vori/interfejs/PrzedIPoPL.jpg

AmiDaDeer PW
3 lipca 2007, 13:19
Widzę, że pod moją nieobecność tworzenie moda znacznie ruszyło. ;)
Zastanawiam się, co zrobicie z tymi nowymi tłami do jednostek, które rzekomo ja miałem zrobić (ale ten, kto miał mi je wysłać, nie zadbał o to, żebym je dostał). Jak widzę, zostałem chyba z teamu wyrzucony?

EDIT: Warownia to mój pomysł nazwy dla Bastionu (tego nowego, pustynnego)! Chciałem go wykorzystać!

Tichondrius PW
3 lipca 2007, 18:15
Warowania to ustalona nazwa od lutego tego roku. kiedy pierwszy raz spotkałem się z teamem. Wtedy NIE byłem szefem. I moje obserwacje:

- Jak masz coś zrobić to nagle znikasz.
- Jak jesteś to ci nie działa.
- Zwalasz winę na innych, lub na inne że Cię nie było.
- Nigdy nie ukończyłeś swojej pracy.

Wiwern PW
4 lipca 2007, 13:26
Moim zdaniem Mod jest świetny! Po pierwsze zaskoczyło mnie to, że robicie dwa zamki na raz (i nie tylko) skoro mało kto sobie poradzi z jednym a u was wszystko idzie do przodu. Bardzo polubiłem Regne, jednostki i wygląd miasta (szczególnie tło mi się spodobało). Vori już nie tak bardzo. Jednostki już troche gorsze (chodzi o całokształt). Dowódca Vori fajny, Nekropolii też ale dowódcy zamku bym nie zmieniał. Neutralne jednostki do gustu mi nie przypadły. Pomysł z artefaktami dla konia, wielosakwą i kilka innymi miejscami na nowe artefakty - po prostu dobry pomysł. Z niecierpliwością czekam na Regne i nowe artefakty.

AmiDaDeer PW
5 lipca 2007, 12:05
>>>Warownia to ustalona nazwa od lutego tego roku. kiedy pierwszy raz spotkałem się z teamem. Wtedy NIE byłem szefem.

A ja wymyśliłem Warownię jako nazwę dla Bastionu w UBIEGŁYM roku. Nie byliście więc oryginalni z tą nazwą.

(------)

Alamar PW
5 lipca 2007, 13:53
Hobbit - warownia to robocza nazwa albo Rampartu/Bastionu albo Cytadeli (ulepszenia fortu w mieście) w pierwszych spolszczeniach H3.
Na szczęście tego tłumaczenia nie zostawiono w wersji ostatecznej - tak więc nie Ty jako pierwszy wpadłeś na to, by wykorzystać taką nazwę.
A co do egipskiego bastionu - kiedy już wyjdzie, wtedy będzie się szukać odpowiedniej dla niego nazwy.

Wiwern PW
5 lipca 2007, 17:59
Bezsensowny spór o nazwe :P Hobbit po co tak bronisz swoich praw do tej nazwy? Warownia jest jak dla mnie nazwą zbyt ogólnikową by móc zabronic jej używania. Nowy Bastion dojdzie późno (o ile dojdzie w co nawet zaczynam wątpic) ale chyba lepiej nazwac go teraz bo szybciej rozwiąze się problem tłumaczenia także innych zamków. Albo inna opcja ten kto to przetłumaczy sam wybierze nazwe. Bo to i tak praca a tłumaczowi dyktowac będą jak nazywac :)Hobbit pisze także w ostatnim poście, że nie był pierwszy w nazwaniu nazwy ale czemu nie pozwala jej użyc i czemu chce ją użyc w tłumaczeniu bastionu? Przecież nie był pierwszy...
No i zawsze Acid rozjaśni sytuacje w razie problemu. W tym poście tak przedstawiłem sytuacje jakby chodziło o pozew do sądu w sprawie nazwy :)...


AmiDaDeer PW
5 lipca 2007, 18:17
Jakbym się upierał, że ta nazwa jest zastrzeżona :P.

Ginden PW
16 lipca 2007, 13:21
Panie, panowie (i inni) prezentujemy wam ILa*!
Klik!
*IL – imperialny lewiatan

Nemomon PW
16 lipca 2007, 13:27
Dziwny, ale mi się podoba. Tylko trochę za szybka ta animacja IMO. I trochę ten jego atak bije po moich oczach. Ale podoba mi się.

vinius PW
16 lipca 2007, 13:34
Pierwsza klasa!
strona: 1 - 2 - 3 ... 7 - 8 - 9 ... 11 - 12 - 13
temat: [H3/projekt] Two Islands

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel