Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [H3/projekt] Two Islands
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 5 - 6 - 7 ... 11 - 12 - 13

Tichondrius PW
20 kwietnia 2007, 16:10
Alamar:
...a gdzie są budynki dla zwykłych mieszkańców (chałupy)? Zobaczcie na H3...

Alamar, dzięki! Jasne, dorobię!

Tymolord:
Jeszcze coś: bohaterowie. Nie zapomnijcie o nich.

Tymolord, jak fan heroes mógłby o czymś takim zapomnieć!?
Proszę, nie obrażaj Smoka... [Tzn. Mnie]. Mamy już 700 Awatarów do bohaterów, teraz mamy problem które wybrać ;P.

tymolord PW
20 kwietnia 2007, 17:16
Jeszcze coś: bohaterowie. Nie zapomnijcie o nich.

Tichondrius PW
20 kwietnia 2007, 18:08
A tak sobie pomyślałem. Że zgromadzę mapy i wybiorę te które da nasz mod i przerobi na kompatybilność z TI ;). Mapmakerzy zgłaszać się.

Tymolord:
Dobra, macie Avatary to je pokażcie :)

Taa, jasne.... To jest 700 Avatarów!
Chcesz tyle oglądać? Musimy z tego wybrać najlepsze.

tymolord PW
22 kwietnia 2007, 14:08
Dodajcie jakieś lodowe lokacje z HoMM 4. Będzie fanie ;) I jakieś lodowe artefakty też z HoMM'ów.

Ginden PW
22 kwietnia 2007, 14:13
"Lodowe lokacje z HoMM 3". A to ma być osobna gra? Nie wiedziałem.

tymolord PW
22 kwietnia 2007, 16:32
Pomyłka. Wymsknęło się...

ponury PW
25 kwietnia 2007, 22:30
Nie chcę bawić się w żadnego specjalistę i krytyka, ale w TI są źle poukładane jednostki.

1. Krasnolud silniejszy od Łamacza Skał. Już sama nazwa nie pasuje na 2lvl, co dopiero na bycie ślabizną w swoim mieście.
2. Zwykły mag silniejszy od Lodowego Kolosa. To samo, co wyżej.
3. Pirat silniejszy od Trytona. Nie chcę być niemiły ale to żenada.
4. W Regnie 1lvl bez miecza, 1lvl upg z mieczem, 2lvl znów bez miecza, 2lvl upg znów z mieczem. Propnuje połączyć tych z mieczem na 2lvl i tych bez miecza na 1lvl, a nie jak jest teraz.

Mógłbym tak jeszcze ale to podłe i niemiłe więc zaprzestane krytykowania.

PS: To tylko moje zdanie.

Tichondrius PW
25 kwietnia 2007, 22:57
ponury:
(...Krytyka ponurego...)

Ad 1. Łamacz skał nie będzie aktualnie takich rozmiarów jak teraz będzie mały. Krasnolud ? To berserker a nie krasnal! ;P
Ad 2. Jak to zwykły mag ? Chodzi o Kapłana Ziza ? Bo jeżeli chodzi o arcy maga regnańskiego to widać w ogóle się nie znasz na fabule i historii. A jeżeli chodzi o kapłana Ziza, to nie jest byle mag a potężna istota.
Ad 3. W rzeczywistości te jednostki to wersja alfa i na pewno ulegną zmianie ;).
Ad 4. j/w
Thx, ale twa krytyka się dla nas liczy, tak jak i każdego innego gracza.
Dzięki twojej krytyce wiem że te zmiany szczególnie 4. się na prawdę przydadzą.

Tymolord:
Dodajcie jakieś lodowe lokacje z HoMM 4. Będzie fanie ;) I jakieś lodowe artefakty też z HoMM'ów.

Właśnie kupiłem H4, i obaczę te "lodowe lokacje" ale h4 nie jest tą samą technologią co h3 więc będzie trudno :(. A propo artów to w wersji beta, będą tylko podstawowe a po wydaniu wersji beta (ok. miesiąc czasu) pojawi się następna wersja z kampaniami ;) etc.

ponury PW
27 kwietnia 2007, 15:51
W istocie chodzi o Kapłana Ziza, bo jednak to jest przecież mag, ale skoro taki potężny to niech zostanie tak, jak jest.
A Adeptowi bym zmienił nazwę na Mag albo Mag Wojny czy coś.

Sharpshooter PW
27 kwietnia 2007, 21:20
Odnośnie 2 poziomu w Regnie: bronią jest sztylet wyciągany w trakcie ataku. Poza tym pierwotnie 1 poziom miał mieć prymitywny toporek, ale średnio wyszło, więc popróbuję z jakimś lichym mieczem. A nazwę zawsze można zmienić.

ponury PW
27 kwietnia 2007, 22:46
Ale z jenostkami 1 i 2 poziomu na Regnie, chodzi o to że, na 1lvl upg ma miecz, a 2lvl nie ma miecza, tylko marny sztylecik i jeszcze wysuwany.

Moja propozycja:
1lvl. Rekrut(pirwotny niewolnik)
1lvl upg. Zwiadowca(pierwotny rzeźmieszek)
2lvl. Najemnik(pierwotny najemnik)
2lvl upg. Kapitan Najemników(pierwotny nadzorca)

Tichondrius PW
28 kwietnia 2007, 07:53
ponury:
Moja propozycja:
1lvl. Rekrut(pirwotny niewolnik)
1lvl upg. Zwiadowca(pierwotny rzeźmieszek)
2lvl. Najemnik(pierwotny najemnik)
2lvl upg. Kapitan Najemników(pierwotny nadzorca)

Muszę przyznać że ciekawie rozwiązałeś nasz problem ;).


ponury PW
28 kwietnia 2007, 11:19
Mam też pomysł na jednostkę 3lvl upg na Regnie:
Regnański Arbalista(jeśli istnieje takie słowo, bo jak nie to łucznik). Można wykożystać animacje tego łucznika z MM7.

PS: Dzięki za uznanie :)

Cichy PW
28 kwietnia 2007, 12:35
Tichondrius/Mafioss:
Ad 1. Łamacz skał nie będzie aktualnie takich rozmiarów jak teraz będzie mały. Krasnolud ? To berserker a nie krasnal! ;P
A z tym się nie zgodzę :P . Skrócona biografia. To JEST krasnolud, który skazany na banicję wyruszył do innego świata i natrafił na Vori. Grupa jego towarzyszy zaczęła sprowadzać legiony pozostałych do "Lepszego Mroźnego Świata", gdzie weteran wyszkolił ich, uzbrajając w kolczugi, topory, miecze, hełmy i zbroje [zależy od ulepszenia]. Dlatego są silniejsze i pasują doskonale na trzeci poziom. Wystarczy spojrzeć na topór ulepszonego i każdy przyznaje mi rację ;P . W każdym bądź razie uważam, że nazwa "szkodnik/berserker" jest nazwą proponowaną, a ja proponuję: Krasnolud/Weteran.

Ponury:
Nie chcę bawić się w żadnego specjalistę i krytyka, ale w TI są źle poukładane jednostki.

1. Krasnolud silniejszy od Łamacza Skał. Już sama nazwa nie pasuje na 2lvl, co dopiero na bycie ślabizną w swoim mieście.
2. Zwykły mag silniejszy od Lodowego Kolosa. To samo, co wyżej.
3. Pirat silniejszy od Trytona. Nie chcę być niemiły ale to żenada.
4. W Regnie 1lvl bez miecza, 1lvl upg z mieczem, 2lvl znów bez miecza, 2lvl upg znów z mieczem. Propnuje połączyć tych z mieczem na 2lvl i tych bez miecza na 1lvl, a nie jak jest teraz.

Mógłbym tak jeszcze ale to podłe i niemiłe więc zaprzestane krytykowania.

PS: To tylko moje zdanie.

Nie tępię (t/T)wojej krytyki, ale też jej nie popieram. Zostaw na później. DOBRZE WIESZ, ŻE TO WERSJA ALFA. KRYTYKOWAĆ POLECAM PO PRAPREMIERZE.

Vatras PW
28 kwietnia 2007, 12:38
Już lepiej niech ulepszeniem tego łucznika będzie arbalistka. Wszak kusza jest bardziej zabójczą bronią od łuku. Aczkolwiek trzeba przyznać, że zmienianie płci podczas ulepszenia to nienajlepszy pomysł.

ponury PW
28 kwietnia 2007, 12:50
Czytałeś pierwsze zdanie mojego postu Cichy? "Nie chcę się bawić w jakiegoś specjalistę ani krytyka..."
To należało odebrać jako radę, a nie krytykę.

A mam też inny pomysł na 3lvl upg. Zastąpienie animacji tego słabszego kusznika w zamku tym łucznikiem, a Łucznika(tego z zamku), bo tak się on nazywa(jak pamiętam)dać jako ulepsznie tej Arbalistki.

Tichondrius PW
28 kwietnia 2007, 14:08
Ja mam najlepszy pomysł na upg. 3 lvl. To będzie kobieta ;). Dosyć oryginalnym sposobem będzie atakować.

EDIT:
ponury:
Jakim?

A dowiesz się w swoim czasie, na razie wiedzą tylko dwie osoby co to będzie ;).

ponury PW
28 kwietnia 2007, 15:13
Jakim?

Cichy PW
28 kwietnia 2007, 19:50
Oj, Ponury. Nie chcesz się bawić ale NIM JESTEŚ (przynajmniej w tamtym poście). A pełna nazwa jednostki trzeciego poziomu w Vori to Krasnolud Berserker (sam widzisz - długa - dlatego została skrócona do Berserker).

ponury PW
28 kwietnia 2007, 21:29
Ticho: Skoro tak, to poczekam.
Cichy: Nie, ja widziałem nazwę Firnowy Berserker :P
strona: 1 - 2 - 3 ... 5 - 6 - 7 ... 11 - 12 - 13
temat: [H3/projekt] Two Islands

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel