Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [H3/projekt] Two Islands
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 - 4 ... 11 - 12 - 13

Tichondrius PW
20 marca 2007, 19:21
Krasnale były. I są :P

Kathrin PW
21 marca 2007, 08:54
Przyglądam się z dużym zainteresowaniem.
Co do grafiki, nie zgadzam się z opinią avatara odnośnie wyglądu miasta; a niby dlaczego nie można "łamać" perspektywy? Prawami to się ona rządziła w renesansie:) Malarstwo współczesne powinno nas przyzwyczaić do dowolnosci w tym zakresie (sama maluję i robię z perspektywą co chcę, gdyz jej rola jest służebna do tematu).
Jednostki Regny faktycznie jakby kij połknęły, nie zauroczyły specjalnie. Jednostki Vori - podobają się.
Czekam na ciąg dalszy i oczywiście kibicuję projektowi.

Tichondrius PW
22 marca 2007, 16:07
Kathrin, dziękuje. Jednostki z regny są z MM8.
Dziękuje wszystkim za opinie.

Acid Dragon PW
22 marca 2007, 16:47
To, że są z MM8 nie znaczy, że muszą tak wyglądać. Inna perspektywa, inna paleta barw i powinno być OK.

Kreator PW
22 marca 2007, 17:02
Przychylam się do tekstu Smoka, jednostki z Regny powinny być trochę inne. Mam na myśli przynajmniej inne kolory, trochę czerni czy szarości by nie zaszkodziło. A i inne odzienie głowy, zamiast chusty też by się przydało, np lepsze jednostki noszą kapelusz z piórkiem :).
Co się zaś tyczy jednostek Vori, moim zadaniem o wiele lepsze projekty. Kruszyciel Kamieni mistrzowski.

Ginden PW
22 marca 2007, 18:55
Racja: Regna nie jest najlepsza, ale jednostki Vori są cool. (WoGóle: w HC byliśmy na Vori).

tymolord PW
22 marca 2007, 20:37
Kiedy otworzony zostanie dział download?

Cichy PW
22 marca 2007, 20:46
Jeszcze sporo czasu... trzeba to wszystko poskładać, przetestować, ustalić fakty, co wejdzie NA PEWNO, co NIE (dotyczy to głównie grafiki). Mogę podpowiedzieć, że beta wyjdzie (orientacyjne) za 3-4 m-ce. ORIENTACYJNIE.

EDIT (27.12.2007): 2008...

vinius PW
23 marca 2007, 09:15
nono, trochę mnie nie było i już widze, jak się rozwija :) gratuluję.
jedna uwaga co do lewiatana - niegdyś pewien osobnik (bodajże Haav Gyr) wytworzył znakomity projekt Lewiatana, z deka podobny do Waszego. radzę nawiązać z nim kontakt, gdyż jednostka bardzo profesjonalna:
http://img404.imageshack.us/img404/7338/lewiatanrt0.jpg

Cichy PW
23 marca 2007, 13:38
Tymolordzie - olbrzym za bardzo podobny do tytana.

Nemomon PW
23 marca 2007, 13:57
Z kolei Leviatan przypomina trochę Błękitnego Smoka, ale wygląda przyzwoicie.

Dark Dragon PW
23 marca 2007, 15:20
Popieram Cichego w całej rozciągłości.

Cichy PW
28 marca 2007, 14:49
@Nemomon - musi być coś hirołsowego, nie tylko mitmedżikowego :P

Nemomon PW
28 marca 2007, 15:18
Masz rację, gdybym miał wybrać między tym Leviatanem a tym z Tragica (rozumiem, że chodzi Ci o MtG a nie o M&M), to wybrałbym tego hirołsowego. Tylko z tego co pamiętam (ale mogę się mylić) Leviatan był krokodylem w Biblii. Ale z checią zagrałbym i tym Leviatanem.

Field PW
28 marca 2007, 15:57
Mam takie pytanie: dlaczego salamandra, która jest stworzeniem ognia (już przez to jej obecność w Regnie jest mocno dyskusyjna) upgrade'uje się trytona? Nie lepiej syrena - tryton?

Cichy PW
29 marca 2007, 13:20
Niektóre nazwy są "robocze" - ale niech się wypowie na ten temat ktoś inny, bo ja nie mam pojęcia :P .

Tichondrius PW
30 marca 2007, 20:13
Tak, nazwę można zmienić.

A teraz z innej beczki.

Dru, wrócił i jest w naszym teamie.
The New Look of Heroes, pamiętacie ?
Tak, w naszym modzie będzie :)
Ja i Dru zamierzamy go dokończyć. (czytajcie cały team).

Oto screen z interfrejsu:
klik

PS. Ekhm interfejs ten będzie albo defualt'owy albo będzie do wyboru w opcjach lub instalacji.
PS2.

>>>>Jeśli chodzi o krasnoludy to zmiencie je na kogoś innego, np. niziołki, a ich dajcie do fortecy zamiast gargulców. Krasnali mogli by zastąpić druidzi (ale najpierw musiei by być). To tylko propozycje. Przemyślcie je.

Odpowiedź: Hmm, Krasnale trafiają do Vori (Nie ma fortecy), Więc niziołki rzeczywiście mogą trafić do Bastionu. Thx.

tymolord PW
30 marca 2007, 20:17
Co to? Ciekawe połączenie heroesa III z IV. Tak ma wyglądąć Dodatek Two Islands? Lepiej żeby nie, ja wolę w normalny interfejs do tego dodatku. Ale jeżeli to by miało być do innej gry (coś w rodzaju heroes chronicles) to w porządku.

Mogli byście ewentualnie zrobić nową gre, np. "Two islands of might and magic" albo coś w tym stylu. Chętnie bym zagrał. Moglibyście jeszcze pododawać jakieś lokacje na mapie, artefakty, bohaterów pozamieniać, i oczywiście powiązać z fabułą z might and magic.

Jeśli chodzi o krasnoludy to zmiencie je na kogoś innego, np. niziołki, a ich dajcie do fortecy zamiast gargulców. Krasnali mogli by zastąpić druidzi (ale najpierw musieli by być). To tylko propozycje. Przemyślcie je.

vinius PW
30 marca 2007, 20:32
Kilka wyjaśnień:
1. będzie sobie można wybrać interfejsa :)
2. the new look ON heroes :)
3. prace w toku!

Tilogour PW
30 marca 2007, 20:35
Zamek Vori prezentuje się ciekawie[chociaż hippokamp/koziorożec mi nie przypadł do gustu.Bardzo ciekawie zapowiada się granatowy smok[kiedy animacja?;) ]
Natomiast jednostki z zamku Regna też są ciekawe ale wymagają dopracowania.
Wnętrze wygląda kapitalnie:) 10/10 :)
Jednak najważniejsze są animacje, a że tych nadal nie ma to nie moge nic więcej napisać
strona: 1 - 2 - 3 - 4 ... 11 - 12 - 13
temat: [H3/projekt] Two Islands

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel