Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Wieża Siedmiu Smoków (Heroes V)temat: [przybity] H5 - problemy techniczne
komnata: Wieża Siedmiu Smoków (Heroes V)
strona: 1 - 2 - 3 ... 6 - 7 - 8

Dark Dragon PW
19 czerwca 2007, 12:31
Miałem identyczny problem. Jest on opisany w temacie "Problemy techniczne i półtechniczne z HoMM".

Sheensherr PW
20 czerwca 2007, 12:38
Tam napisane jest, że sobie zpatchowałeś. Jakimi patchami. Mógłbyś link podac link??

MCalebMCalebZnowu dwa znaki zapytania. A linki, to sobie sam poszukasz.

Dark Dragon PW
28 czerwca 2007, 10:55
Jak zdobyć poziom Ulitmate w jakiejś dziedzinie (Chodzi o zdolność specjalną danej rasy)?

Acid Dragon PW
28 czerwca 2007, 14:08
Jest jakiś artefakt od tego, coby zwiększać o 1 poziom umiejętności rasowej (jakiś naszyjnik bodajże, albo amulet). Jeśli więc bohater już ją ma na expercie, to po założeniu artefaktu będzie ją miał na poziomie 'ultimate'.

MCalebMCalebNaszyjnik. Przypominający zaciśniętą rękawicę na łańcuchu.

Dark Dragon PW
29 czerwca 2007, 11:56
A dokładnie Wisior Mistrzostwa. Dzięki Acid, od razu domyśliłem się co to za artefakt m. in. dzięki mapce "Dyplomata".

dambibi PW
1 października 2007, 15:54
A mi nie chcą działać te mapki, co by miały chodzić w demku TotE.Wybieram stronghold a i tak gra sie wysypuje ;[.

Alamar PW
1 października 2007, 17:17
Wygląda na to, że granie orkami (gracz nr 1) powoduje wyrzucenie do Windowsa. Za to następni gracze działają już prawidłowo - przynajmniej tyle wyczytałem tu i tam. Mapek nie testowałem (poza Arrogance gdzie też był crash), więc teoria a praktyka...

WULKANICZNY dragon PW
1 października 2007, 19:30
Mi się te mapki zacinają nawet gdy mam przystań. DNO...

dambibi PW
1 października 2007, 20:01
Dodam że mapka dark forest tez nieda sie strongholdem

Alamar PW
2 października 2007, 15:23
Już powinno wszystko działać (choć osobiście nie testowałem) - radzę zapoznać się z dodatkowym punktem na stronie z mapkami.

dambibi PW
2 października 2007, 18:23
Dzięki!Już gram.Teraz i orki pójdą i haven i inferno.

EDIT:czy można już znaleźć polskie demko.Czy da się zrobić w demie żeby był tryb multiplayer?

dambibi PW
7 października 2007, 16:45
W demie gdy jest na przykład tydzień stone defendera pokazuje się ikonka chłopa.Na mapie zamiast krasnoludka również jest chłop i zachowuje się jak chłop.Jaka może być tego przyczyna?

MCaleb PW
7 października 2007, 16:51
Bo na dodatkowych mapach nie zostały wyłączone tygodnie istot nieistniejących w demie. Gra, zamiast się wykrzaczać, tworzy w tym miejscu chłopów. Podziękuj za to twórcom, bo inaczej nie pograłbyś sobie na tych mapach.

dambibi PW
11 października 2007, 13:03
Jak gram strongholdem w demie, to jak chce mieć te okrzyki wojenne to mam taki budynek.Jak go buduje i potem wciskam w mieście na dostępne czary a tam pisze tylko ?warcries? lvl 1, i jak potem wychodzę z miasta to heroes niema żadnych nowych zdolności.

Hidoi777 PW
26 listopada 2007, 13:19
Czy ktoś orientuje się może, kiedy pojawi się patch 1.6 do wersji empikowej HV?

Field PW
25 stycznia 2008, 06:15
Pytanie trochę głupie, ale Heroes V nie obsługuje karty graficznej u mnie w laptopie (Mobile Intel 945GM Express Chipset Family) (co kończy się w ten sposób, że połowa miast nie wyświetla się poprawnie, a efekty czarów pozostają na polu bitwy i nakładają się na siebie - najgorzej jest przy Gatingu). Czy ktoś się orientuje, czy kiedykolwiek udało się komuś rozwiązać ten problem? Nie mogę znaleźć żadnych patchy, a aukatualnienie sterowników też nic nie daje :/

Acid Dragon PW
25 stycznia 2008, 15:12
Tak, metodą experymentalną.

Polecam ściągnąć programik 3DAnalyze i zemulować w nim funkcje "HW TnL Caps" i "pixel shader caps".

MiB PW
30 stycznia 2008, 22:36
@f!eld: lapek C2D 1.6, 1GB RAM, Intel 945GM - po ustawieniu "Emulate HW TnLoops" i "Emulate pixel shader caps" gra śmiga pięknie i płynnie (miasta wyglądają w porządku).

Pozdrawiam

Enrothen PW
8 kwietnia 2008, 16:49
Ja mam taki problem gram w Podstęp Mahira na kuźni, dochodzę do miejsca zwanego Gradl [Infern[ przejmuje i czytam opis miasta i pisze coś tam o Axeoth gdy wychodzę gra zawiesza się.

Blackdragon4 PW
5 lipca 2008, 20:54
Ja mam problem z modem nie wiem gdzie jest Katalog UserMods. Czy ktoś wie?
strona: 1 - 2 - 3 ... 6 - 7 - 8
temat: [przybity] H5 - problemy techniczne

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel