Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Serial MM
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 - 4

vinius PW
26 stycznia 2007, 17:10
>>>KB nie należało, nie należy i nie będzie należeć do świata MM. Kropka. Jeżeli sądzisz inaczej, i będziesz nam o tym namolnie przypominać, to najwidoczniej chcesz stracić kończynę.

to już Panie MCalebie mnie głęboko uraziłeś. ikt nigdy nie udowodnił, ze KB NIE należy. więcej wskazuje na to, że nalezy, niż aby było inaczej.

Acid Dragon PW
26 stycznia 2007, 17:54
Proszę o zaprzestanie postowania na temat KB, które jak na razie nie należy do fabuły świata HoMM-MM i oprócz kilku domysłów Viniusa nie stwierdzono inaczej i nie trzeba udowadniać że czegoś nie ma skoro tego nie ma. No chyba, że będziemy analizować teorie, że w Polsce nie ma dinozaurów. (No co... nikt nie udowodnił, że ich nie ma... :P.)

Qui PW
26 stycznia 2007, 21:39
W sensie skamielin dinozaurów czy w sensie żywych dinozaurów? ;P

odyniec PW
26 stycznia 2007, 23:08
Nawet jesli teraz zalozymy , że nie ma powiazan, to moze wlasnie film by ukazal jakies polaczenie miedzy MM a KB.

Trang Oul PW
26 stycznia 2007, 23:41
W takim razie musiałby być wykonany przez Mistrza JvC.

Alamar PW
27 stycznia 2007, 09:16
...albo Viniusa. ;)

No właśnie Vinius, masz do dyspozycji Internet oraz Flasha, więc może zrobisz krótki filmik (animację) o KB?

vinius PW
27 stycznia 2007, 12:07
Flasha? posiadanie programów jest drogie (kilka tysiaków... grrr), ale z chęcią bym zrobił ^^

Trang Oul PW
27 stycznia 2007, 15:40
To ściągnij "demo".

TOLBERTI PW
12 marca 2007, 20:29
Za reżyserię może by wziął się JVC. Myślę że kreskówka była by lepsza bo mogłaby zawierać więcej fabuły.

Field PW
18 marca 2007, 11:21
@Tolberti - nie wydaje mi się, żeby był to dobry pomysł. Po pierwsze, mogłoby to wyglądać śmiesznie, po drugie zaś: JVC reżyserujący... nie wyobrażam sobie tego, zwyczajnie...
Już pomijam fakt, że najbardziej do zekranizowania, ze względu na grafikę, najbardziej dla mnie odpowiednie byłoby Might & Magic VI. Herosi są trochę bardziej rozbudowani fabularnie, to prawda, jednak cały problem leży w wypadku ekranizowanie rpg w tym, żeby to ekscytowało nie tylko fanów (znaczy trzeba dodać wątki poboczne, które coś urozmaicą, a stąd niedaleko nam do opery mydlanej lub Xeny i tysiąca odcinków :/), a w wypadku strategii - ten serial żarłby budżet, niczym wyposzczona hydra. Niewykonalne?

Felag PW
17 marca 2017, 22:46
Ja na przykład uważam, że pomysł zrobienia filmu/serialu na podstawie HoMM byłoby dość sensowne. Na pewno trafiłoby do zagorzałych fanów serii.
Jak widać na podstawie, powiedzmy, Warcrafta, widać że da się zrobić jakiś film na podstawie znanej serii gier fantasy, który może osiągnąć sukces. Na ile to realne, to już inna sprawa...
No nie wiem, co o tym sądzicie?

Sir Galuf PW
18 marca 2017, 21:24
Ja też uważam, że zrobienie filmu lub serialu o M&M ( w starym uniwersum ;-) byłoby super, ale niestety pod skrzydłami Ubi$oftu to raczej niemożliwe. :-(. Ehhhhh..... Fajnie by tak było powrócić na Enroth, Antargarich i Jadame...

Fandor PW
18 marca 2017, 23:46
Mi się jakoś nie widzą filmy ani seriale w starym uniwersum. Gry są idealne do oddania jego fabuły i klimatu.
W nowym uniwersum, jak najbardziej. Idealnie się wpisuje w poziom współczesnych filmów i seriali. :D

Yaaqob PW
19 marca 2017, 11:53
Felag:
Jak widać na podstawie, powiedzmy, Warcrafta, widać że da się zrobić jakiś film na podstawie znanej serii gier fantasy, który może osiągnąć sukces
Film, ,Warcraft" w mojej opinii jest niezły. Czytałem jeszcze książkę - prequel - o Durotanie (książka nawet lepsza od filmu)...
Ale film odniósł umiarkowany sukces. Twórcy liczyli na więcej.

A może książki w uniwersum M&M? Te uniwersum ma wielki potencjał... dla fanów fantasy i Sci-fi...

Fandor PW
19 marca 2017, 11:59
Zgadzam się z kolegą wyżej, książki o uniwersum MM to by było coś, ale żeby opisać dokładnie całe uniwersum, to by pewnie musiała niezła ich ilość powstać. :D

Yaaqob PW
19 marca 2017, 12:07
Książki M&M

Jakieś książki osadzone w uniwersum M&M już były; ale niepowiązane z fabułą gier [względnie - luźno powiązane]. Nigdy nie zostały wydane w Polsce. Są słabo znane.

Kastore PW
19 marca 2017, 14:06
A kto miałby napisać te książki o MM?

Godzilla PW
19 marca 2017, 14:13
@Kastore Julien Pirou, aka Marzhin...

Kastore PW
19 marca 2017, 14:17
On jest słabym pisarzem. :(
Poza tym, srsly? Książki o Ashanie? Jak nudnym człowiekiem trzeba być, żeby czytać coś takiego?...

Fandor PW
19 marca 2017, 14:20
Jeżeli ktoś chciałby poszerzyć sposób ukazania uniwersów MM, to zdecydowanie dla starego uniwersum jedyną formą byłyby książki, natomiast nowe uniwersum jest zbyt proste i nudne na porządne książki ale na przeciętne filmy jakich teraz wychodzi od groma, nadaje się idealnie.
strona: 1 - 2 - 3 - 4
temat: Serial MM

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel