Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Serial MM
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 - 4

Viktoriusz J. Lezublideusz PW
23 stycznia 2007, 19:09
"Serial animowany? No nie wiem. Ja jestem za KB, bo nie trzeba robić serialu tylko jeden dwu godzinny film."

Uważaj z takimi twierdzeniami, bo jak Vi to zobaczy, to...

vinius PW
23 stycznia 2007, 19:09
Jakbyś zauważył, to JA zainicjowałem wątek o KB, z czego się cieszę ^^

Trang Oul PW
23 stycznia 2007, 19:27
Ale jeszcze nie zacząłeś wykładu, który grozi utratą głowy, kończyny bądź innej części ciała.

odyniec PW
23 stycznia 2007, 23:49
Wiecie, gdy zakładałem ten teamt, to miałem na myśli takie czyste fantazjowanie(choć ten pomysł jest mozliwy pod warunkiem że ubi-kacja zdechnie lub HoMM zejdzie tak na psy że oddadzą go za darmo)więc, myślę, że na razie rozwodzenie sie na temat praw autorskich czy znmiany tytułu nie ma sensu. Chodziło bardziej by każdy przedstawił tu swoją wizję, jak to widzi.

AmiDaDeer PW
24 stycznia 2007, 16:11
Moja wizja byłaby taka, że wszystkie role ludzkie/elfie/krasnoludzkie grają ludzie, reszta - efekty komputerowe. Opowiadałoby to o wydarzeniach w świecie, gdzie leży Enroth, Antagarich i Jadame. Podzielone by zostało na pięć części:

1.Heroes I-II
2.Might and Magic 6
3.Heroes III
4.Might and Magic 7
5.Might and Magic 8

Reżyserią by się zajął Lucas. :P

EDIT: To był żart. Jest parę bardzo dobrych filmów Lucasa, ale szkoda, że reszta jest KIEPSKA. :P

MCaleb PW
24 stycznia 2007, 18:14
>>> Reżyserią by się zajął Lucas.

Żeby spartolił kolejne dzieło sztuki? Nie dziękuję.

Qui PW
24 stycznia 2007, 19:33
Taaa, zgadnijcie tylko jak wyglądaliby jaszczuroludzie... ;P

Trang Oul PW
24 stycznia 2007, 19:36
Hmm z wyłupiastymi oczami?

Kreator PW
24 stycznia 2007, 19:53
A może serial zrobiła by ta sama ekipa co zrobiła "Wiedźmina" :D
Tfuu, co ja plotę, obraza całkowita dla naszego M&M.

vinius PW
25 stycznia 2007, 08:47
Ja bym tam się cieszył, lecz gdyby pracował nad filmem sztab specjalistów i znawców (jak nie JvC, to chociaż Acid ;)), a nie banda pajaców. oczywiście ta superprodukcja musiałaby DUŻO kosztowac, lecz co to za problem :)

tymolord PW
25 stycznia 2007, 14:12
Warner Bros mogli się by tym zająć- potrafili zrobić Władcę Pierścieni, to zrobili by też M&M. Spójżcie na Golluma- został zrobiony komputerowo, a wygląda jak żywy. Te stfory na których latał król nazgóli też zrobiony na kompie. Co wy na to?

EvilQuiEvilQui A ja na to, żebyś do ciężkiej łasicy PRZESTAŁ ROBIĆ BŁĘDY. Spójż, stfory są już po prostu żałosne, nie mówiąc już o nazgólach... Nie mam już cierpliwości do twoich byków - masz spore szanse na to, że kolejny taki post spotka się z eksterminacją.

vinius PW
25 stycznia 2007, 14:53
Czemu nie? ten argument mnie przekonuje.

Trang Oul PW
25 stycznia 2007, 16:07
Okroiliby 3/4 fabuły :/ .

vinius PW
25 stycznia 2007, 17:15
Trangu, a wiesz, że była w internecie kilkunastogodzinna wersja władcy pierścieni, gdzie nie wycięli jeszcze większości scen (m.in. z Tomem Bombadilem)? gdyby puścić w całości na DVD - to czemu nie...

odyniec PW
25 stycznia 2007, 18:46
Tak, ale jeśli zakładacie zrobienie filmu to w życiu Romana nie ukażecie nawet 1/5 wydarzeń ze świata MM. Musiał by on dotyczyć jakiegos epizodu i to na dodatek takiego który był by przystępny dla widza który nie spotkał się nigdy z światem MM. Owy film musiał by zaspokajać jednocześnie zagorzałych fanów, jak i zwykłych amatorów co jest zadaniem trudnym. Tu mogę się zgodzić , że najleszymi cześciami do ekranizacji były by KB I i II oraz ten HoMM na PS2.

Trang Oul PW
25 stycznia 2007, 18:51
Tylko że akurat nie mamy pewności, że KB i HoMM:QftDBS należą do świata MM.

AmiDaDeer PW
25 stycznia 2007, 19:42
Według mnie KB musi należeć do gier ze świata Might and Magic, gdyż... musi, i tyle :P.
Przyszedł mi do głowy głupi (ale śmieszny) pomysł: ten film (serial) zrobiłoby DREAMWORKS!!! :P

MCaleb PW
25 stycznia 2007, 19:47
KB nie należało, nie należy i nie będzie należeć do świata MM. Kropka. Jeżeli sądzisz inaczej, i będziesz nam o tym namolnie przypominać, to najwidoczniej chcesz stracić kończynę.

Już wolałbym, jakby Bagiński zrobił krótkometrażowy filmik o MM, przynajmniej nie byłoby później problemów fabularnych. :P

tymolord PW
25 stycznia 2007, 19:55
Heroes najbardziej nadaje się na film. KB też, mimo że nie należy do serii M&M.

odyniec PW
25 stycznia 2007, 20:40
Nie zależy w sensie , że nigdy autorzy nie powiedzieli , że należy. Ale zawsze można powiazanie dorobić(tak jak powiedziałem to w poprzednich postach)
strona: 1 - 2 - 3 - 4
temat: Serial MM

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel