Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Komnaty Smoczych Władcówtemat: Sąd Najwyższy
komnata: Komnaty Smoczych Władców
strona: 1 - 2 - 3 ... 45 - 46 - 47

Acid Dragon PW
7 listopada 2004, 18:33
W tym miejscu przeprowadzane będą wszelkie postępowania karne względem oskarżonych. Zasady działania Sądu zostały określone w konstytucji. Miejsce to jest również otwarte dla osób postronnych.

Dru PW
17 kwietnia 2005, 14:41
Chciałbym wszcząć rozprawę w sprawię niejakiego gen_maczka

Tejże osobnik nie umie przystosować sie do zasad panujących w grocie. Został juz parę razy upomniany przez inne osoby ale dalej nie przestrzega zasad.

Chodzi mi tu o nabijanie postów! zamiast napisania jednego porządnego posta, lub (jeśli juz napisał kilka) posklejania ich to pisze posta pod postem, w skutek czego tym zachowaniem może denerwować co niektórych, miedzy innymi MNIE!

Domagam sie żeby ten osobnik dostosował sie do zasad panujących w grocie albo wydalenia go POZA grotę czyli przyznania mu BANA

Haregar PW
17 kwietnia 2005, 18:10
Uh, uh. Mój miecz chyba się ułamał, ehh. Te smoki :p . Może jestem tylko mieszkańcem, ale zgadzam się z Dru. On bardzo mnie denerwuje i jakby "rozwala" Grotę.

gen_maczek PW
18 kwietnia 2005, 18:24
Generał przeprasza uprzejmie starożytnych, smoki, zwyklych mieszkańców, gości, oraz wszystkie polne maki ;)

(te hodowane na Herę maki też ;) )

pytanie: czy to wystarczy za przeprosiny :( ?

PS: postaram sie juz NIE "nabijac postów" i jednocześnie ogłaszam, iż było to jedynie niedbalstwo, a nie nieuczciwa reklama mego wątku tematycznego... uff...

PS.2: poprawiłem "nabite posty" w miejscach gdzie były spójne tematycznie...

Acid Dragon PW
18 kwietnia 2005, 21:12
Nie jesteśmy mściwi i nie jesteśmy żądni krwi (...a przynajmniej nie bez wpływu pewnych zaklęć lub substancji chemicznych ;). Ze względu na postawę i przeprosiny oskarżonego, korzystając z tytułu Smoczego Władcy i kompetencji określonych w konstytucji, oddalam wniosek Dru o wymazanie (w innych kręgach zwanego zbanowaniem) gen_maczka.

To jednak nie jest jednoznaczne z niewinnością ;).
Maczku - próbujemy tu utrzymać względny porządek, a pisanie kilku niewielkich postów pod rząd z pewnością temu nie służy. Jeśli złożysz swoje wielokrotne posty w pojedyncze w tematach znajdujących się przy 'Ołtarzu Bogów', to tym razem zrezygnujemy z jakichkolwiek konsekwencji, w przeciwnym wypadku lub w przypadku ponownego naruszenia zasad, gniew dwugłowej łasicy może być ogromny.

Wymierzoną karę traktuj jak naganę.

Dru PW
20 kwietnia 2005, 18:33
Odwołuje się od tej decyzji!

gen_maczek NADAL nie poskładał swych postów w jeden, czyli nie dotrzymał słowa tym bardziej okłamując Smoczego Władce i Starożytnych oraz innym mieszkańców tegoż jak to kwaśnego miejsca.

Nie bede wskazywał jakie posty nie zostały posklejane bo to zadanie należy do niego „wyszukanie swych postówâ€? niech sie meczy, tak jak my sie męczyliśmy z czytaniem jego poćwiartowanych wypowiedzi.....

Haregar PW
21 kwietnia 2005, 19:38
Zgadzam się z Dru, ciężko mi się patrzy, gdy łasica siedzi i przekłada te nieposklejane strony postów, a Smoczy Władca patrzy na klepsydrę, kiedy gen. pomoże w składaniu. Okłamywanie Władcy to już troche za daleko według mnie.

Acid Dragon PW
21 kwietnia 2005, 20:11
OK, wobec tego Sąd czeka jeszcze do 25.IV.05. Potem wygłodniałą łasicę wypuścimy na arenę ;).

Kathrin PW
21 kwietnia 2005, 20:13
Panowie wyhamujcie nieco, nie jest to aż tak wielkie przewinienie, by wybanować człowieka. I może bez dorabiania teorii spiskowej. Ech brakuje mi tu (mam na myśli Jaskinię) kobiecej łagodności.

Acid Dragon PW
21 kwietnia 2005, 21:09
Nie powiedziałem jeszcze co lub kogo zje łasica ;)

Dru PW
22 kwietnia 2005, 16:00
Lady Kathrin, jeśli tak uważasz to spróbuj namówić/skombinować jakąś większą społeczność kobiecą :) zawsze będzie jakieś urozmaicenie...... :P

Acid, No chyba odpowiedz sama sie w tym wątku nasuwa :P

Kathrin PW
22 kwietnia 2005, 20:42
Dru, próbowałam znaleźć heroesfanki, nawet na nielubianej przeze mnie stronie:) Nic z tego, te które się odezwały to ... nie znoszę plotek, więc powiem oględnie - to nie były giercujące kobitki,a raczej dziewczyny graczy . Ale nie tracę nadziei, Acid wspominał, że zna interesującą strateżkę, więc może i my ją kiedyś poznamy. Ale wracając do wątku - bądźcie wspaniołomyślni, gość wydaje się do rzeczy.

Haregar PW
22 kwietnia 2005, 21:17
Hehe, bym spadł z krzesła! Fajny dowacip z tą łasicą na arenie! :D Smieerć!
------
Teraz na poważnie, zaśmiecił Grotę, ja bym mu dał takie coś, że jeszcze jedno przewinienie, to łasica będzie miała obiadek z generała. Co wy na to?
P.S. Kath, zgadzam się, za mało krw... (ekhm) za dużo złości tutaj jest. Proponuję to co poleciłem jedną linijkę wyżej ;) .

gen_maczek PW
23 kwietnia 2005, 08:13
Nie oszukalem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
połączyłem NIEKTÓRE posty - te zbieżne tematycznie
te które z logiki powinny być oddzielne zostawiłem ODDZIELNIE...

Acid Dragon PW
23 kwietnia 2005, 11:53
Chciałem cię chronić, ale skoro tak....
Nie wiem, jaka według ciebie powinna być logika, ale pisałeś kilka postów pod rząd na TEN SAM temat. W związku z tym, posty powinny być połączone. Na ŻADNYM, szanującym się forum pisanie kilku postów pod rząd nie jest mile widziane - NAWET, jeżeli poruszają kompletnie różne kwestie, a i tak nie jest to przedmiotem rozprawy. Pisanie kilku jednozdaniowych, niewiele wnoszących postów pod rząd jest traktowane jako spamowanie. Pomimo mojej prośby, nie naprawiłeś swojego błędu, a teraz jeszcze mówisz, że wszystko jest OK.

Jednakże zdaję sobie sprawę z tego, że przewinienie nie jest aż tak wielkie. W związku z tym wszystkie sporne posty zostaną pożarte przez łasicę, a karę podwyższam do Klątwy. Przypominam, że zgodnie z konstytucją Groty, przyznanie trzech klątw oznacza wymazanie. Przypominam też, że ponowne naruszenie tych samych zasad może przynieść karę o wyższym wymiarze.

Łasica najedzona, rozprawa zamknięta.

gen_maczek PW
23 kwietnia 2005, 16:22
ale przecież polaczylem niektore posty (chlip) :(
przecież sie poprawilem (chlip) :(
czemu tak zle na mnie patrzycie (chlip) :(
ja nie spamuje,nie ja ojej :(
(chlip, chlip, chlip) :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(

Haregar PW
23 kwietnia 2005, 17:17
>biegnie z mieczem< Co te smoki tak się na mnie uwzięły? :P
Ale teraz do rzeczy, Smoczy Władca rzekł, że łasica jest najedzona i rozprawa zamknięta. Ty masz klątwe (3 klątwy=wymazanie) , czyli nie będziesz miał wymazania.

gen_maczek PW
24 kwietnia 2005, 10:11
czy można pozbyc sie klatwy???

[tylko mumia 'przeklina'-patrz bledne tlumaczenie SoD] :/

Acid Dragon PW
24 kwietnia 2005, 13:19
Generalnie nie można. Ale podobno od każdej reguły zdarzają się wyjątki - to już jednak leży tylko w łapach łasicy ;).

Acid Dragon PW
21 czerwca 2005, 18:46
II Sprawa Karna

Użytkownik Afli został oskarżony publicznie przez mieszkańców Groty o wykroczenie związane z nadużyciem słów ogólnie uznawanych za niecenzuralne.

W konstytucji napisane jest:
Zabronione jest NADużywanie słów powszechnie uznanych za niecenzuralne. Przez nadużywanie należy rozumieć używanie ich bez sensu i żadnego znaczenia, (...) lub też by kogoś celowo i bezpodstawnie obrazić.

Jednakże ja osobiście postów tych nie miałem okazji oglądać, więc nie mogę obecnie ocenić sytuacji. Jak rozumiem, inni Starożytni też nie mieli tej okazji. Dlatego też proszę mieszkańców o wypowiedŹ w tej sprawie - w szczególności naocznych świadków. Jako środek zapobiegawczy, zgodnie z konstytucją została użyta czasowa zamiana w kamień.
strona: 1 - 2 - 3 ... 45 - 46 - 47
temat: Sąd Najwyższy

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel