Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Uśmiechnij się! (póki jeszcze możesz ;)
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 ... 85 - 86 - 87 ... 120 - 121 - 122

Nicolai PW
29 czerwca 2016, 10:00
Do tego gada, że Mroczny włada Ashanem. Cóż... i tak lepiej kojarzą fabułę od Ubisoftu, który co grę retconuje Feniksa jakby był jakąś Donną Troy. :P A właśnie... miesiąc do premiery, a od dwóch miesięcy posucha... A co jeśli Soft:Ubi to psychofani Disciples i sabotują konkurencję swojej ulubionej serii?

Nicolai PW
30 czerwca 2016, 09:44
Taka tam przeróbka Pazdana. Szkoda, że nie ma tagu dla Vimeo :/

Alamar PW
1 lipca 2016, 21:52

Nitj'sefni PW
2 lipca 2016, 09:55

Tarnoob PW
2 lipca 2016, 09:58
Jakiś noob gra bez HD Moda. :‑P

Jednak takie kwiatki są esencją HoMM. H4 to usunęło – mimo że szanuję tę część i bronię przed krytyką, to akurat to było błędem.

Kastore PW
2 lipca 2016, 11:51
Tarnoob:
Jakiś noob gra bez HD Moda. :-P
Em, a od kiedy to HD mod nie jest dla noobów? :P

Nicolai PW
2 lipca 2016, 12:08
Kwestia gustu... niektórzy nie wyobrażają sobie gry bez HDModa (w tym ja), inni są purystami i chcą dokładnie takich samych doznań jak w ubiegłym wieku... nawet jeśli oznacza to skrajną pikselozę. Co kto lubi :P

Co ten Kurski to ja nawet nie... najpierw YaYo, teraz to...

PS. To był ten słynny gwóźdź programu?

Matheo PW
2 lipca 2016, 13:21
Wygląda dość realistycznie, ale gdzie krew?

Nicolai PW
2 lipca 2016, 13:43
W ręce nie ma tętnicy udowej, krew nie będzie tryskać na wszystkie strony. Poza tym iluzjonista Kijowski od razu wyciągnął gwóźdź i zacisnął ranę...

A tak z innej mańki:

Sobieski PW
2 lipca 2016, 18:52
Tarnoob:
Jakiś noob gra bez HD Moda. :-P

Jednak takie kwiatki są esencją HoMM. H4 to usunęło - mimo, że szanuję tę część i bronię przed krytyką, to akurat to było błędem.

Po czym poznać, że ktoś gra bez HD Moda? Od razu mówię, że przez 15 lat jak gram w poszczególne Heroesy jeszcze do żadnego nie zainstalowałem żadnego moda? Czy jestem noobem z 15 letnim stażem?

Jakie kwiatki?

Kammer PW
2 lipca 2016, 19:09
A tym razem to ja wrzucę śmieszny obrazek z Kwejka:

Swoją drogą - pierwotnie wydawało mi się, że to Gandalf jest bohaterem:

:P

Nitj'sefni PW
2 lipca 2016, 20:06
Sobieski:
Jakie kwiatki?
Chodzi o przyrost jednostek w pierwszym dniu tygodnia. W Heroes 4 jednostki przybywały codziennie (z wyjątkiem "czempionów" oczywiście).

Irhak PW
2 lipca 2016, 20:15
Cytat:
Chodzi o przyrost jednostek w pierwszym dniu tygodnia.
Z tego co wiem to... dzień dla komputera zaczyna się po naszym dniu. Więc jeśli potrzebujemy na dotarcie do miasta wroga jeszcze jednego dnia, a mamy niedzielę to istnieje spora szansa na to, że zdążymy zanim wykupi jednostki. Tak przynajmniej ja widziałem.

Kastore PW
2 lipca 2016, 20:22
Irhak:
Z tego co wiem to... dzień dla komputera zaczyna się po naszym dniu.
Wszystko zależy od koloru gracza.

Alamar PW
2 lipca 2016, 21:24
Od kolejności. Jeśli gracz nr 1 zaatakuje zamek gracza nr 2 w poniedziałek i go pokona, to będzie mógł wykupić całotygodniowy przyrost, ponieważ tura gracza nr 2 jeszcze nie nastąpiła i nie miał on szansy na zakup posiłków.
W kampaniach gracz ludzki domyślnie jest graczem nr 1.

Nicolai PW
3 lipca 2016, 11:24

Alamar PW
3 lipca 2016, 12:01
Ultimate Spider-Man



Nemomon PW
3 lipca 2016, 12:29
A ja wciąż w pamięci mam tę starą, uprzejmą babcię, która pojawiła się bajce, lecącej na Fox Kidsie eony temu...

Nicolai PW
3 lipca 2016, 19:18
Wow... Nie spodziewałem się, że formuła wyczerpie się po dwóch odcinkach...


Alamar PW
3 lipca 2016, 23:32
Nicolai, możesz przestać to wrzucać? To jest temat od śmiesznych rzeczy a nie żałosnych.
strona: 1 - 2 - 3 ... 85 - 86 - 87 ... 120 - 121 - 122
temat: Uśmiechnij się! (póki jeszcze możesz ;)

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel