Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Uśmiechnij się! (póki jeszcze możesz ;)
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 ... 16 - 17 - 18 ... 120 - 121 - 122

dambibi PW
11 września 2009, 15:12
"Ucz się ucz bo nauka to do potęgi klucz - jak zdobędziesz dużo kluczy to zostaniesz woźnym"

Gryphonheart PW
21 września 2009, 19:49
Wredne przegięcie praw autorskich.

Mitabrin PW
21 września 2009, 20:41
Czyli jednak miałem rację! Istnieje gra planszowa "Might & Magic"!

Zu PW
24 września 2009, 14:42
Początkowo zamierzałem założyć do tego osobny temat, ale uznałem, że to wystarczy. :P

Otóż miałem dziś sen oparty na... MM8. Po raz pierwszy zresztą (chyba). Co mi się śniło? Wyglądało to tak:

Całość była jakby żywcem wzięta z gry - ta sama grafika i tak dalej. Zjeżdżałem właśnie windą w dół w, zdaję się, siedzibie nekromantów w Shadowspire (aczkolwiek budowa lokacji przypominała bardziej ukrytą siedzibę 3DO). Widziałem nawet wampiry za rogiem korytarza. Na wprost miałem korytarz biegnący chwilkę w przód i skręcający gwałtownie w lewo, a tam widać było nieco większą salę ze stołem na środku - tam właśnie te wampiry stały. Na minimapie było kilka czerwonych kropek i trzy razy więcej zielonych. W pierwszej chwili widziałem, jak zmierza do mnie jeden z tych wampirów, lecz potem chyba zniknął albo się wycofał. Zamiast tego w moją stronę zaczęła zmierzać jedna z zielonych kropek, co wywołało u mnie niezłego zonka. Zza rogu wychynął dziwny stwór. Przypominał żywiołaki ognia, ale był zielony, przekreślony zielonym iksem i wyglądał bardziej jak ta "spopielona" forma w trakcie umierania. Po kliknięciu na niego PPM, zamiast okna ze statystykami stwora, pojawiło mi się okno tego samego rozmiaru, na którym była jedynie informacja "Nie możesz atakować [tu nazwa stwora]!". Paradoksalnie ten sam stwór, nie przestając być zieloną kropką na minimapie, zaczął mnie atakować - co ciekawe nadal mając na sobie tego iksa. Po krótkiej chwili pokonałem go, a inne kropki nie przestały być zielone - mało tego, czerwone (czyli wampiry) wyparowały całkiem. Nie pamiętam co było dalej - chyba po prostu się obudziłem.

Dziwne, nie?

Mitabrin PW
24 września 2009, 15:57
Wadą takich snów jest niemożność zrobienia zapisu. :P

Field PW
27 września 2009, 23:17
Właściwie nie wiem, czy to bardziej śmieszne, czy groteskowe, ale kocham swoją uczelnię...

Gryphonheart PW
28 września 2009, 11:56
Jeśli chodzi o sny to jest możliwość zapisu. Poczytajcie sobie o snach świadomych (ang. lucid dreams).

Ginden PW
28 września 2009, 16:18
Przecież to szatańska praktyka... Nic, tylko kocioł ze smoła.
----
No, ale nawet wtedy nie ma możliwości zapisu. :P Sen to ciąg przypadkowych obrazów, w których tylko czasem można doszukać się związku przyczynowo-skutkowego. Z zasady go nie ma.

Mitabrin PW
28 września 2009, 16:46
Dawno temu sobie czytałem o tym zjawisku (nawet próbowałem go wywołać...) i mimo wszystko można się nauczyć wywoływać kojarzenie snów...

Altair PW
28 września 2009, 19:01
f!eld:
Właściwie nie wiem, czy to bardziej śmieszne, czy groteskowe, ale kocham swoją uczelnię...

Można się było tego spodziewać, chociaż trochę mnie to zaskoczyło. ;P

mancias_sc PW
28 września 2009, 19:24
Ja też miałem sen, piękny sen, a w tym śnie były nowe miasta w Herosach. Dokładniej to dwa, chociaż jedno, było tylko Wrotami Żywiołów, jednak w całości w 3D. ;) I podziwiałem to miasto z miejsca gdzie stoi Ołtarz powietrza. W sumie robiło wrażenie, niby starutcy Herosi, jednak miasto świetne. Drugie miasto było w jaskini, coś na kształt tej kryształowej, wszystko było wykonane z kryształów. Jednak najśmieszniejsze było po przebudzeniu, mianowicie od razu pobiegłem do komputera i chciałem ściągnąć ten mod. :D Jak sami się domyślacie rzeczywistość okazała się smutna.
____________________
Natomiast co do LD, to opowiem ciekawostkę. Otóż przez sen, kilkakrotnie udało mi się rozwiązać zadanie, co ciekawe wszystkie kroki pamiętałem i najlepsze wszystkie zadanie były rozwiązane dobrze. xD

Nevendar PW
15 października 2009, 17:16
http://img261.imageshack.us/img261/9062/iceweasel.png

Co sądzicie :P

Gryphonheart PW
17 października 2009, 01:32
Kurde teraz po grocie będą się panoszyły plotki jakoby Qui tworzył przeglądarkę. :P

Mitabrin PW
17 października 2009, 12:32
A nie tworzy? 0_o

AmiDaDeer PW
17 października 2009, 14:18
Tak, tworzy przeglądarkę z funkcją autodestrukcji kaloryfera w przypadku błędnego hasła, a ja jestem alfatesterem.

Acid Dragon PW
19 października 2009, 23:20
Eniphoenix dostał zamianę w kamień na tydzień. Gratulacje. I to akurat nie jest żart ;P

AmiDaDeer PW
20 października 2009, 16:23
Ważne, że jest śmiesznie. :P

f!eldf!eldHa ha. Chcesz być kolejny? :P

dambibi PW
20 października 2009, 22:06
http://www.youtube.com/watch?v=EIyixC9NsLI

Maszrum, Maszrum !

Dragonar PW
21 października 2009, 15:01
WoGóle za co dostał zamianę? :P

f!eldf!eldZa coś, co trzeba było wyeradykować z forum. :P

Field PW
21 października 2009, 19:15
Moda na Suknie odc. 1914
strona: 1 - 2 - 3 ... 16 - 17 - 18 ... 120 - 121 - 122
temat: Uśmiechnij się! (póki jeszcze możesz ;)

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel