Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: [Archiwum] Maskotka KG, czyli galaretka zjadła temat
komnata: Podziemna Tawerna

Nevendar PW
1 stycznia 2007, 11:31
Witajcie zainteresowani. Wydaje mi się, że Kwasowa Grota nie ma jeszcze swojej "maskotki". Wiem tylko, że jest to (kwasowy) smok. Chciałbym w tym temacie określić szczegółowo jak powinna wyglądać "maskotka".
Jeżeli dojdziemy do jakiegoś kompromisu, może Acid zaakceptuje tą maskotkę. Jeżeli jednak się tak nie stanie to ten temat będzie po prostu galerią ciekawych pomysłów na "maskotkę". Zapraszam więc do tworzenia własnych pomysłów.
A właśnie... Zapomniałem wspomnieć, że NIE WOLNO KOPIOWAĆ GOTOWYCH OBRAZKÓW Z JAKICHKOLWIEK STRON. To mają być wasze pomysły. Oczywiście nie wykluczam brania podkładów z innych obrazków ale trzeba ten obrazek na tyle zmienić, żeby (prawie) nie wyglądał jak oryginał.

Więc powodzenia grotowicze.

Quba Drake PW
1 stycznia 2007, 13:57
Ja bym proponował wspólny fotomontaż avatorów wraz z podpisami, na tle czegoś.Co wy na to.

Nevendar PW
1 stycznia 2007, 15:05
Nie wydaje mi się to dobrym pomysłem, chociaż czekajmy na inne komantarze. I proszę Cię popraw błędy w pisowni, a przynajmniej słowo "fotomĄtaRZ" - poprawnie fotomontaż.

Quba Drake PW
1 stycznia 2007, 18:39
Jeśli pozostaniemy przy fotomatażu to mają być osoby które sa aktywne na forum a nie takie które napiały jeden czy dwa posty, ja nie mam z tym problemów jestem aktywny.Oczywiście nie może zabraknąć strażników i dalej chyba sami się domyślacie kogo jeszcze nie może zabraknąć.

Nevendar PW
1 stycznia 2007, 18:54
Ja pojęcie maskotka rozumiem jako obrazek, bądź figurka.

Quba Drake PW
2 stycznia 2007, 18:15
Z tym foto to żeby było to takie wspólne i wogule.

Acid Dragon PW
2 stycznia 2007, 19:58
Temat właściwie do zamknięcia jest.

Kwasowa Grota od dawna ma swoją maskotkę, choć przez ostatnie miesiące hibernowała sobie :)

Jeśli ktoś jeszcze nie zna, przedstawiam Galaretkę :)

Była ze mną jeszcze przed powstaniem Groty, a zrodziła się ze skoncentrowanej głupoty kilku forumowiczów na pewnej stronie ;). Potem została zapaczkowana i...
resztę historii na stronie Qui znajdziecie.

AmiDaDeer PW
2 stycznia 2007, 20:15
Ładna i urocza, choć trochę szlamowata.

Kathrin PW
3 stycznia 2007, 08:49
Jak do zamknięcia to do zamknięcia; a ja już rysowałam cudnej urody smoczynkę -skrzyżowanie fioletowego z H1 z impem z H5:)))

Acid Dragon PW
3 stycznia 2007, 15:46
well..... nie widzę powodów dla których nie można byłoby tego pokazać :)
temat: [Archiwum] Maskotka KG, czyli galaretka zjadła temat

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel