Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Avatary
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 ... 7 - 8 - 9

Acid Dragon PW
18 marca 2008, 17:40
Tarnum - doszło wszystko jak najbardziej, a kiedy wiem, że to Twoja robota, to nie ma przeszkód.

Jest tylko jedno "ale" - ktoś musi znaleźć czas, żeby to dodać ;). Tu wszystkim zajął się Alamar, ja tylko uploadowałem pliki na serwer. Ja zwyczajnie mam w tym semestrze zbyt mało czasu. Postaram się zrobić to w czasie świąt (jako jedną z wielu rzeczy 'do zrobienia' ;). Na dodanie czekają też avatary wykonane przez Rabicana z kart Magica.

vinius PW
18 marca 2008, 18:16
Hola - hola. Myślałem, że tylko poddałeś obróbce gotowy obrazek. Poza tym to była dopiero rozgrzewka - właśnie się rozkręcam. Jeszcze zobaczysz i Ci nieumarłe oko zbieleje :P !

Nemomon PW
18 marca 2008, 21:50
@Alamar::

Fakt, że większość kart albo głupio się nazywała albo (częściej) głupio wyglądała (do tej pory nie rozumiem, czemu parę kart z Jaskini dostało inne grafiki; przecie Jaskinia nie była na licencji GW), ale można doszukać się paru ciekawych grafik. Jedynym wytłumaczeniem by było, że i tak jest wystarczająco dużo avatarów, że kilka w te czy we wte nie robi różnicy. Co do Talismanowych, to trza przyznać, iż miały swój własny klimat (myślę, że nawet te z MM były lepsze), ale trza powiedzieć, że część Poszukiwaczy z MiM ma oryginalne grafiki (z Miasta czy też ten WD).
Co do dodatkowych, to w pierwszej chwili skojarzyły mi się nieoficjalni poszukiwacze (gdyż wszystkie lub niemal wszystkie "out-grafiki" widnieją na kartach fanowskich), ale jak bedem miał czas, to przewertuję dedeki.

Acid Dragon PW
19 marca 2008, 04:57
Hmmmm ... napisałem skrypt php, który - o dziwo - działa. Dzięki temu dodawanie nowych galerii będzie jakieś milion razy mniej czasochłonne. Avatary z H4, H2 i MtG już są.

Have a nice day.

Alamar PW
19 marca 2008, 09:46
kapitan MO:
Co do dodatkowych, to w pierwszej chwili skojarzyły mi się nieoficjalni poszukiwacze
Jeśli nie "załapałeś" - to tak, są to grafiki poszukiwaczy Lensa, ale z kolei on zaczerpnął je ze strony WotC.

Nemomon PW
19 marca 2008, 23:02
Dzięki Smoku, że wydzieliłeś (znaczy zmieniłeś nazwę) Inne do Magia i Miecz, niemniej jak drugi Kapitan (ZO)MO zauważył, część pochodzi z dzieł WotC miast oryginalnej gry. Jeżeli nie zrobiłoby Ci różnicy, prosiłbym by tak cudowna gra nie była pomiatana grafikami z paru innych "knig". Oczywiście mogę zapodać linki do tych niekulturalnych grafik, gdybyś się nie orientował.

Alamar PW
19 marca 2008, 23:41
Nemomon - żeby nie było niedomówień - mam nadzieję, że oglądałeś (dawno temu) program KOC.

Co do grafik, to jestem przeciw - akurat ci dodatkowi poszukiwacze są porządnie wykonani. Lepiej poszukaj brakujących grafik z Miasta i Jaskini.

Nemomon PW
20 marca 2008, 01:40
Oj, kiedy ja oglądałem KOC... Zresztą bardziej brat oglądał niźli ja (do tej pory jakoś nie lubię telewizji oglądać).
Fakt, że Ci poszukiwacze są nieźle zrobieni. Z częścią z nich do tej pory grywam (gdyby tylko momentami nie byli przepakowani jak Ponury Kosiarz czy Olbrzym Shadi. Aczkolwiek nie zmienia to faktu, że grafiki nie pochodzą z oryginalnego MiM tylko z dedeków. Dlatego też uważam, że powrót kategorii Inne jest warty rozpatrzenia.

Co do Poszukiwaczy z Miasta oraz Jaskini (jak również i tej Otchłani), to mogę je zeskanować, jeżeli chcesz i podesłać. Póki co, mogę zapodać link do "niepociętego" Mistrza Złodziei z Talisman:

Link 1

Co do Jaskini, to może zainteresują Ciebie takie coś:

Link 2

Credits: Jon New.

RabicanRabicanNie rozciągaj kolumny, jeśli łaska. Z góry dziękuję.

Zombie PW
21 marca 2008, 14:09
No nie mogę!!!
wziąłem z galerii avartów jednostki heroes III . wybrałem oczywiście nieulepszony drugi poziom z nekropolii!! Acid proźbę mam napisz mi to co ja mam wpisać do profila avart z góry dzięki..

Alamar PW
21 marca 2008, 16:36
Avatar działa poprawnie - skopiowałeś zły adres (brak jest podkatalogu), poprawny link to:

http://www.forum.acidcave.net/galeria/h32/CPrL058N.gif

@Nemomon
Otchłań sobie odpuść - karty stamtąd mam gdzieś na kompie (i mimo wszystko - poza astropatą - mało pasują graficznie do fantasy).
Jeśli Miasto i Jaskinię zeskanujesz w dobrej jakości, to się w to baw.

Nemomon PW
22 marca 2008, 01:41
@Alamar:

.rar podesłałem na adres E-Mail podany w profilu. Folder prócz grafik z Jaskini zawiera folder Oryginalne. Znajdują się w nim następujące rzeczy:

I) Poszukiwacze oraz Karty Przygody oraz Czarów z Hieraut Citadel;
II) Karty Przygody oraz Czarów z White Dwarf no. 72 razem z semi promocyjnym Poszukiwaczem - Samurai (niedługo później pojawił się normalnie w grze).

Przed chwilą zauważyłem, że zakradł się błąd i jednego czaru tam brakuje - Transmute;

III) Karty Mistrzów oraz karty wprowadzające je do gry z Whie Dwarf no. 115;
IIII) Karty, które nie zostały u nas wydane, czyli czterej niżej wymienieni Poszukiwacze (razem z dwoma arkuszami innych Poszukiwaczy i podstawek), Dragon Venom (karta pochodząca z dodatku Smoki), Market Place (z podstawki), Character Sheet oraz niżej wymieniona oryginalna podstawka Master Thief.

Jeżeli ktoś jeszcze chciałby to (lub o MiM porozmawiać ;)), to zapraszam na gg albo na maila w profilu.

Sorry za Off Topic oraz Advertisement.

Zombie PW
22 marca 2008, 11:39
Dzięki Almar!

Alamar PW
22 marca 2008, 11:50
Nemo:
I) Poszukiwacze oraz Karty Przygody oraz Czarów z Hieraut Citadel;
Brzydkie toto - nawet w porównaniu do grafik z Talismanu.

Nemo:
II) Karty Przygody oraz Czarów z White Dwarf no. 72 razem z semi promocyjnym Poszukiwaczem - Samurai (niedługo później pojawił się normalnie w grze).
J.w. plus karty przygód raczej nie będzie w galeriach - za dużo ich. Poza tym jest to strona o Mocy i Magii, a nie Magii i Mieczu, a samuraja mamy w polskiej wersji Podziemi.

Nemo:
III) Karty Mistrzów oraz karty wprowadzające je do gry z Whie Dwarf no. 115;
Są już w galerii - poza tym w Polsce też się one ukazały - w MiM-ie nr 3 lub 4.

Nemo:
IV) Karty, które nie zostały u nas wydane, czyli czterej niżej wymienieni Poszukiwacze (razem z dwoma arkuszami innych Poszukiwaczy i podstawek), Dragon Venom (karta pochodząca z dodatku Smoki), Market Place (z podstawki), Character Sheet oraz niżej wymieniona oryginalna podstawka Master Thief.
Grafiki oraz karty przygód - j.w., zwłaszcza pirat.

Co do Jaskini, to skany są dobre - jeśli znajdziesz jeszcze te 6 brakujących kart z Miasta (i żeby Minotaur nie był ze strony WotC), to przysyłaj.
Aha - Drwal oraz Wojownik Chaosu (ten z Talisman Adventure) są w galerii pod postacią grafik Lansa. Brakuje "polskiego" Saracena oraz Pirata, by MiM miała wszystkich poszukiwaczy z Talismanu. Nie pamiętam, czy ktoś te dwie karty już dorobił.

Ginden PW
22 marca 2008, 11:54
Spytam się: czy jest zapotrzebowanie na avatary z NWN?

Alamar PW
22 marca 2008, 12:30
Bez przesady - avatary z MiM-a powstały, gdy galeria praktycznie świeciła pustkami.
Jak dasz NWN, to ktoś znów będzie chciał BG, Torment i IWD, inny Disciples, a ktoś inny Majesty. A i tak prawie każdy ma albo avatara z HoMM-a lub MM-a, albo "własny".

Nemomon PW
22 marca 2008, 13:40
Alamar:
Nemo:
I) Poszukiwacze oraz Karty Przygody oraz Czarów z Hieraut Citadel;
Brzydkie toto - nawet w porównaniu do grafik z Talismanu.

Ale w miarę skuteczne. Przynajmniej Skaven.

Alamar:
Nemo:
II) Karty Przygody oraz Czarów z White Dwarf no. 72 razem z semi promocyjnym Poszukiwaczem - Samurai (niedługo później pojawił się normalnie w grze).
J.w. plus karty przygód raczej nie będzie w galeriach - za dużo ich. Poza tym jest to strona o Mocy i Magii, a nie Magii i Mieczu, a samuraja mamy w polskiej wersji Podziemi.

Zgadzam się, ale przykro by mi było dawać niekompletną rzecz, więc dodałem i karty Przygody. Co do Samurai, to faktycznie nasz rodzimy wygląda lepiej (jak większość), ale ten z Talisman akurat do brzydkich nie należy (w porównaniu do innych z Talisman).

Alamar:
Nemo:
III) Karty Mistrzów oraz karty wprowadzające je do gry z White Dwarf no. 115;
Są już w galerii - poza tym w Polsce też się one ukazały - w MiM-ie nr 3 lub 4.

Zgadza się. Obie opcje. Ukazały się w MiM 4/93 razem z erratą (w której było pytanie o Drwala ^^). Niemniej, dodałem ich, bo także pochodzą z czasopisma.

Alamar:
Nemo:
IIII) Karty, które nie zostały u nas wydane, czyli czterej niżej wymienieni Poszukiwacze (razem z dwoma arkuszami innych Poszukiwaczy i podstawek), Dragon Venom (karta pochodząca z dodatku Smoki), Market Place (z podstawki), Character Sheet oraz niżej wymieniona oryginalna podstawka Master Thief.
Grafiki oraz karty przygód - j.w., zwłaszcza pirat.

Karty Przygód &c - j.w. Czy ja wiem. moim zdaniem, to Pirat wygląda najprzyzwoiciej w porównaniu do reszty.

Alamar:
Co do Jaskini, to skany są dobre - jeśli znajdziesz jeszcze te 6 brakujących kart z Miasta (i żeby Minotaur nie był ze strony WotC), to przysyłaj.

Oki, to po świętach zeskanuję i podeślę Ci. Jakość będzie minimalnie gorsza, ale zapewniam, że nie straszna. Minotaur będzie oryginalny (chyba, że chcesz z Talisman :P).

Alamar:
Aha - Drwal oraz Wojownik Chaosu (ten z Talisman Adventure) są w galerii pod postacią grafik Lansa. Brakuje "polskiego" Saracena oraz Pirata, by MiM miała wszystkich poszukiwaczy z Talismanu. Nie pamiętam, czy ktoś te dwie karty już dorobił.

Znaczy, chciałeś powiedzieć, Drwal oraz Saracen (nieeeeeee, co za %#$&!! nazwała go Łowca Niewolników :/) Co do reszty brakujących (tych "polskich") to oczywiście je mam. Poza tem, autorem jest Michael Augustus. Podeślę razem z z Poszukiwaczami z Miasta.

Alamar PW
22 marca 2008, 14:43
Cytat:
Znaczy, chciałeś powiedzieć, Drwal oraz Saracen (nieeeeeee, co za %#$&!! nazwała go Łowca Niewolników :/) Co do reszty brakujących (tych "polskich") to oczywiście je mam. Poza tem, autorem jest Michael Augustus. Podeślę razem z z Poszukiwaczami z Miasta.
Wiem co mówiłem - przypatrz się dobrze:
Poszukiwacze Lensa (drwal oraz upadły paladyn)
Zagubieni (rysunek wojownika chaosu mamy w Podziemiach - zwie się Mroczny Elf - to tak przy okazji grafik, a ten z tego dodatku za bardzo przypomina demona z HV - a raczej na odwrót).

Nemomon PW
22 marca 2008, 15:13
Alamar:
Wiem co mówiłem - przypatrz się dobrze:
Poszukiwacze Lensa (drwal oraz upadły paladyn)
Zagubieni (rysunek wojownika chaosu mamy w Podziemiach - zwie się Mroczny Elf - to tak przy okazji grafik, a ten z tego dodatku za bardzo przypomina demona z HV - a raczej na odwrót).

Ja również. Drwal się zgadza. Posiadamy go w kolekcji avatarów. Upadłego Paladyna także. Tyle, że Upadły Paladyn jest wymysłem Lensa i nigdy nie występował w Talisman. Z kolei umiejętności Łowcy Niewolników są identyczne z umiejętnościami Saracena z Talisman. Co do Mrocznego Elfa, to zgadzam się, że są bardzo podobni, lecz nie identyczni. Zresztą sam doskonale wiesz, że Poszukiwaczy z Chaosem w nazwie mamy dwu: Warrior of Chaos oraz Champion of Chaos. Co do samego Pirata, to widziałem chyba ze trzy różne jego wersje, oczywiście z tymi samymi umiejętnościami.

EDIT: Dobra, nie Łowca tylko Handlarz Niewolników...

Eteryczny Smok PW
22 marca 2008, 16:22
Specjalnie dla naszego forum upnąłem avatary z HoMM Online.
http://rapidshare.com/files/101484518/64.rar.html

Acid Dragon PW
25 marca 2008, 00:28
W sumie fajne - po sugestii Alamara, dodałem.
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 ... 7 - 8 - 9
temat: Avatary

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel