Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Cytadela Mocy i Magii  (Might and Magic)temat: [wbity] Might and Magic X: Legacy
komnata: Cytadela Mocy i Magii (Might and Magic)
strona: 1 - 2 - 3 ... 7 - 8 - 9 ... 21 - 22 - 23

Nicolai PW
19 grudnia 2013, 16:34
Patrzę na te screeny i jedyne co widzę to groch z kapustą.

"Wrażenia po zabawie z bardzo okrojonym aktem drugim pozwalają spać spokojnie i czekać na premierę, aczkolwiek jeżeli pozostała część gry jest wciąż w podobnym stadium rozwoju, to nie jestem przekonany, czy studio zdąży zakończyć prace do planowanej na wiosnę premiery."
Hehe... no to klops. Ogólnie wydaje mi się, że głównym problemem jest budżet. Inaczej czemu zdecydowaliby się na płatną betę i przyśpieszoną premierę?

Dark Dragon PW
20 grudnia 2013, 10:51
Według maila, który dostałem od Ubi premiera odbędzie się już 23 stycznia. Same prace na grą dobiegają już końca...

Alamar PW
20 grudnia 2013, 11:13
Byś przeczytał te kilka postów wcześniej. :P

Markham98 PW
22 grudnia 2013, 19:25
Przepraszam, ale pogubiłem się przez powyższą recenzję. Niby 23 stycznia jest premiera. Aktu II czy kompletnej wersji gry? Jak tal, to jak zwykle spóźnią się z premierą.
Twarzołap? Nie lepiej pozostawić to w oryginale?

Alamar PW
22 grudnia 2013, 21:08
Akt II został upubliczniony na potrzeby recenzji prasowych. 23 stycznia gra ma być dostępna w całości dla wszystkich graczy.

Zehir-12 PW
4 stycznia 2014, 22:01
Witam!
Mam takie małe pytanko. Czy gra ta w wersji pudełkowej będzie dostępna TYLKO na stronie ubisoftu w wersji deluxe, czy będzie też jakaś zwykła edycja gry (pudełkowa) w sensie samo Might and magic X bez żadnych dodatków, bo gra jakaś taka przy droga, jakby się chciało kupić tego deluxe'a ze strony ubisoftu i gdyby była taka zwykła wersja to czy by była dostępna na jakiejś innej stronie (gram.pl itp.)?

Zehir-12 PW
7 stycznia 2014, 19:00
Z resztą już nieważne :) Znalazłem na gram.pl zwykłą wersję za 89,00 zł :)

Nicolai PW
7 stycznia 2014, 19:44
Ja bym nie śpieszył z zakupem. Wątpię, by MM X w dniu premiery była grywalna. Do tego pewnie zaraz pojawią się przeceny i DLC, więc ja zamierzam przeczekać.
Swoją drogą zastanawia mnie czy społeczność moderska rzuci się na tę grę, bo twórcy z tego co widzę to wrzucili API.

Nerevar PW
7 stycznia 2014, 20:23
Cytat:
Swoją drogą zastanawia mnie czy społeczność moderska rzuci się na tę grę, bo twórcy z tego co widzę to wrzucili API.
A zabawa dalej wymaga posiadania Unity Pro? Jeśli tak, to cienko widzę modding MMX..

Alamar PW
7 stycznia 2014, 20:55
Och, przez pierwszy miesiąc powinien jako tako się rozwijać... :P

Zehir-12 PW
7 stycznia 2014, 21:02
*Nicolai

Nie mówię, że od razu kupię tą grę. Po prostu obawiałem się, że gra ta będzie tylko dostępna w wersji deluxe. A jakoś nie chciałoby mi się 150 zł za nią płacić. W każdym razie taka cena była na stronie ubisoftu. Ale w sumie jak tak oglądałem parę filmików z tej gry, to nie wygląda na tak bardzo zbugowaną jak heroes 6 :P

Nicolai PW
7 stycznia 2014, 22:58
Nerevar:
A zabawa dalej wymaga posiadania Unity Pro? Jeśli tak, to cienko widzę modding MMX..
Zdziwiłbym się jakby tak było... chociaż do tej pory nie rozumiem czemu po prostu nie wzięli silnika z Heroes VI, ewentualnie DM. Jaki był w tym problem?

Alamar PW
7 stycznia 2014, 23:21
Problem z silnikiem H6 to sam silnik - Limbic miał dość problemów z naprawianiem go, więc wątpię czy dałoby się na nim stworzyć nową, pozbawioną błędów grę (co do samych błędów to jeszcze się przekonamy po premierze MMX :P). Silnik H6 do najlepiej napisanych nie należy.

Zehir-12 PW
13 stycznia 2014, 21:57
A tak w ogóle to kiedy ujawnią wojownika elfów i strzelca ludzi. Do premiery 10 dni a znamy tylko 10 klas na 12 :P

Alamar PW
13 stycznia 2014, 22:58
Ludź: Najemnik -> Żelazny Wicher, Krzyżowiec - >Palant, Wolny Mag -> Arcymag

Elf: Tancerz Ostrza -> Mistrz Ostrzy, Obieżyświat -> Strażnik, Druid -> Starszy Druid

Kurdupel: Obrońca -> Strażnik Tarczy, Zwiadowca -> Tropiciel, Kapłan Run -> Władca Run

Ork: Barbarzyńca -> Podżegacz, Łowca -> Grasant, Szaman -> Zaklinacz Krwi

Zehir-12 PW
14 stycznia 2014, 07:32
Aha dzięki :P

Zehir-12 PW
14 stycznia 2014, 18:50
A są gdzieś obrazki Krzyżowca i Tancerza ostrzy, bo na Kwasowej grocie jeszcze nie było :P Więc, albo nie podali i nie podadzą (w sensie Ubisoft), albo wkrótce się dowiemy :)

*Tancerz ostrza domyślam się, że będzie silny w walce na dwie bronie :D

Kastore PW
14 stycznia 2014, 19:07
Alamar:
Żelazny Wicher, [...] Strażnik Tarczy
O_O Nawet nie wiem jak to skomentować.
Btw. za pierwszym razem przeczytałem Strażnik Teksasu. :P

Zehir-12 PW
17 stycznia 2014, 19:36
W ogóle jest jakaś szansa, że będzie premiera już w ten czwartek? Bo ujawnili już informacje na temat 10 klas, ale jeszcze nawet nie wiemy jak wygląda tancerz ostrzy i krzyżowiec xd ani nie znamy ich "specjalizacji"

Irhak PW
18 stycznia 2014, 10:34
Z tego co widzę to Alamar podawał klasy w kolejności wojownik-strzelec/oderżnijsakiewka-mag, czyli są jedynie 3 podstawowe typy klas.

EDIT - Coś o preorderze MMX :P
strona: 1 - 2 - 3 ... 7 - 8 - 9 ... 21 - 22 - 23
temat: [wbity] Might and Magic X: Legacy

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel