Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Po cmentarzu włóczą się:
   Andruids
   Kuririn
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Cytadela Mocy i Magii  (Might and Magic)temat: [wbity] Might and Magic X: Legacy
komnata: Cytadela Mocy i Magii (Might and Magic)
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 ... 21 - 22 - 23

Sameth PW
24 lipca 2013, 02:28
Hm... Czy tylko ja mam wrażenie, że Ubisoft nie traktuje tego Might and Magic X: Legacy zbyt poważnie? Wydaje mi się, że to bardziej ugięcie się pod naciskami fanów, nieco na odpier***, ewentualnie próba ocieplenia wizerunku - kolejna już, po wprowadzeniu Sandro i Crag Hacka - po porażce, jaką było Heroes VI. Niepokoją mnie te nadchodzące nawiązania do starego uniwersum: jeśli mają być tak subtelne, jak pamiętna sekwencja tej królowej Gryfów z H5 ("Będziemy ich gonić tak szybko, jakby sam Crag Hack nas gonił", czy co ona tam stwierdziła), to już ogarnia mnie panika.

Alamar PW
30 lipca 2013, 13:52
Nie będę zaśmiecał strony głównej błahostkami, więc wszelkiego rodzaju ankiety Ubisoftu będą lądowac tutaj:

Głosowanie nr 6: Wybierz swojego grafomana i historię lochu (tego tworzonego przez graczy wg wyników z poprzednich ankiet).

Markham98 PW
4 sierpnia 2013, 09:07
Tak się zastanawiam czy oprócz modeli z Heroes VI zobaczymy także z Heroes V i Dark Messiach. Ubisoft lubi wykorzystywać starsze modele. Dzięki temu są pewne oszczędności. Wystarczy, że zmieni tekstury i unowocześni model. Chociaż jedna rzecz obala moją teorię: ma być 50 stworków. W szóstce oprócz ulepszonych (tych we frakcjach mamy 42). Nie zapominajmy o neutralny. Z Mesjasza zobaczymy co najwyżej te same sylwetki mieszkańców. W końcu też wolne miasto. Może spotkamy na półwyspie Agyn i Mroczne Elfy. Bossy pewnie ujrzymy nowe. Z tego co słyszałem twórcy dorzucą coś od siebie. Dzięki ankietom jest to choćby Bandyta.

Menelag PW
4 sierpnia 2013, 09:26
Na pewno pojawią się modele z H5 - widzieliśmy zdjęcie z Rolfem, Tolgharem i Hangvulem (trochę mnie jednak ich obecność zastanawia, patrząc na rok wydarzeń, czyżby krasnale żyły tak długo?). Napisali ponad 50 - wybiorą po kilka z każdej rasy i tyle (myślę, że np. Niebianin i Serafin będą liczone jako 1), więc liczba będzie całkiem zadowalająca, o ile różnorodność też będzie duża (nie widzi mi się opcja, że ok. 10 istot będą stanowić np. orkowie).

Alamar PW
4 sierpnia 2013, 19:53
Cytat:
Na pewno pojawią się modele z H5 - widzieliśmy zdjęcie z Rolfem, Tolgharem i Hangvulem (trochę mnie jednak ich obecność zastanawia, patrząc na rok wydarzeń, czyżby krasnale żyły tak długo?)
To zwykły "fotomontaż". Zdjecie to zostało zrobione tylko w jednym celu - czy dałoby się przekonwertować modele z H5 do MMX. Wynik widać, ale tych postaci na 99,9% w grze nie będzie, gdyż zwyczajnie nie dość, że nie pasują, to prawdopodobnie niektórzy z nich jeszcze się nie narodzili.

Shael PW
16 sierpnia 2013, 19:12
Trailer: http://www.cdaction.pl/news-34118/might--magic-x-legacy---trailer-pl-tylko-w-cdactionpl-wideo.html

J. M. Sower PW
17 sierpnia 2013, 09:59
A jednak nie fotomontaż, Alamarze, a jeśli nawet to przedstawia to co ujrzymy w grze.

Hayven PW
17 sierpnia 2013, 10:21
Cosik słaby ten zwiastun ;) A jeśli wszystkie istoty będą miały taką białą obwódkę to nie ręczę za siebie ;O

Alamar PW
17 sierpnia 2013, 12:29
Cytat:
A jednak nie fotomontaż, Alamarze, a jeśli nawet to przedstawia to co ujrzymy w grze.
A jednak fotomontaż. :P Zauważ, że wspominałem o tej trójce krasnali i dlaczego powstał tamten screen.
Jak widać, MMX w pełni "korzysta" z dobrodziejstw poprzednich gier: HoMM6, DM i H5... czyli jak po kosztach stworzyć oprawę graficzną.
Coraz mniej mi się ta gra podoba... a raczej podejście twórców do niej i do graczy. Na dodatek:




Nie dość, że jedna już zapowiadają DLC, to na dodatek "zaprojektowany" przez graczy loch zapewne będzie owym "specjalnym lochem" dostępnym w pre-orderach. Ech...

Te białe obwódki prawdopodobnie da się wyłączyć, ale trzeba by się o to zapytać samych twórców.

Hayven PW
17 sierpnia 2013, 12:45
Czy tylko ja na pierwszym plakacie widzę napis "wersja Deleuxe"? :D

Alamar PW
17 sierpnia 2013, 12:47
Taa... powinno być "delete exe". :P

Sameth PW
17 sierpnia 2013, 14:54
Nie gra w tej grze póki co najbardziej ten system poruszania się wzorem z najpierwszych części MM. Toż to przecież anachronizm straszny.

Pomijając już Ubiowską politykę wydawania gry, a potem poprawiania jej przez tysiące DLC, dodatków, patchy itd., a już się na to zanosi najwyraźniej.

Nicolai PW
17 sierpnia 2013, 19:44
Do wersji Deleuxe (literówka) dodają tytuł Odkrywcy Wszech Czasów? Rety... szał ciał. Ten loch robiony przez graczy będzie ekskluzywnym dodatkiem do wersji kolekcjonerskiej? Fajnie... chcesz zobaczyć poziom, który współtworzyłeś? Musisz dopłacić za tę przyjemność ;) Takie rzeczy tylko w Soft: Ubi.

Nerevar PW
17 sierpnia 2013, 20:11
Do wersji deleuxe dodają Might and Magic VI? Czyżby jedyny pozytywny element gry? ;) No, chyba, że zapomnieli tam o słówku "Heroes" - wtedy to kolejny element wpędzający w depresję...

Hayven PW
18 sierpnia 2013, 09:56
A może jeszcze bardziej specyficzna literówka - Might and magic I-V? :D

Fandor PW
18 sierpnia 2013, 13:24
Zastanawiałem się nad kupieniem tego, ale stwierdzam, że po heroes 6 lepiej nie ryzykować, a i tak wyjdzie wersja complete która będzie zawierać wszystkie bonusy z podstawki i dodatków i coś jeszcze więc nie warto.

Irhak PW
18 sierpnia 2013, 13:40
Tia... a wersja deluxe pojawi się w necie mniej więcej w listopadzie :P

Fandor PW
18 sierpnia 2013, 14:02
Niedługo i tak pojawi się wersja hiper uber w której będą wszystkie M&M jak znamy Ubisoft, i na ta wersję akurat się pewnie skuszę :P

Irhak PW
18 sierpnia 2013, 14:49
Nie, nie będzie nigdy takiej. Chyba, że limitowana w liczbie jakiś 10 tys. :P (W końcu tam będzie musiało być nie tylko MM, ale też HoMM i wszystkie inne of MM)

Nicolai PW
18 sierpnia 2013, 15:17
Shael:
Przedtem przymykałem oko na to, że twórcy bez krępacji sięgali po modele z H6, ale jak zauważyłem, że z H5 i DM też podbierają to coraz mniej przychylnie na to patrzę, zwłaszcza jak zrobili z króla Tolghara karczmarza. Do tego grafika 2D wygląda jakby zrobił ją gimnazjalista za dziesiątaka. Oto jak zrobić grę niskim kosztem. Tak się zastanawiam... skoro przy grafice tak oszczędzają to jakie cięcia musiały nastąpić w mechanice?
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 ... 21 - 22 - 23
temat: [wbity] Might and Magic X: Legacy

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel