Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Cytadela Mocy i Magii  (Might and Magic)temat: [wbity] Might and Magic X: Legacy
komnata: Cytadela Mocy i Magii (Might and Magic)
strona: 1 - 2 - 3 ... 15 - 16 - 17 ... 21 - 22 - 23

Alamar PW
21 marca 2014, 13:09
W Kuźni Żywiołów możesz aktywować wszystkie sześć odprysków żywiołów. Dzięki temu nie dość, że wykonasz zadania z nimi związane, to jeszcze zobaczysz dodatkową scenkę związaną z Kuźnią w outrze.
Każde z pięter Kuźni ma dwa pokoje na dane żywioły (poza 4. piętrem, które jest wejściem). Poziom 1 (najniższy) ma żywioły ziemi i ciemności, poziom 2 (można wejść znad jeziora Oko) ogień i wodę, zaś poziom 3 powietrze i światło.

Jeśli chodzi o właściwe rozwiązanie łamigłówek, to cóż - zapytaj się Acida (cyfry 1-4 oznaczają też ilość naciśnięć danej płytki).

skobry PW
22 marca 2014, 15:41
Dzięki! To jest rozwiązanie "powietrza", a ciemności?

Alamar PW
22 marca 2014, 16:55
Musisz nadepnąć teleporty w odpowiedniej kolejności. Niektóre się powtarzają.
Właściwy teleport przeniesie Cię dalej, zły wróci do początku. Najlepiej zanotuj sobie na mapce (np. cyframi), które teleporty trzeba po kolei nacisnąć.
Łamigłówka nie jest trudna, jedynie czasochłonna.

Acid Dragon PW
22 marca 2014, 17:02


Kolejność: 1, 2, 3, 1, 4, 7, 6

skobry PW
23 marca 2014, 09:28
Dziękuję!_Gdzieś można takie mapki znaleźć?

Alamar PW
23 marca 2014, 11:06
No właśnie Acid, gdzie? :P

Acid Dragon PW
23 marca 2014, 11:40
Jak skończę, będą dostępne w grotowym dziale MMX razem z poradnikiem i innymi przydatnymi rzeczami.

skobry PW
23 marca 2014, 11:52
Jak zapalić ogień w Sudgerdzie na drugim poziomie?
(ciągle jakieś problemy)

Acid Dragon PW
23 marca 2014, 15:52
Tam nie ma żadnej filozofii - wystarczy kliknąć na ołtarz.
Oczywiście pod warunkiem awansu na Kapłana Run - w przeciwnym wypadku ołtaz jest nieaktywny.

AquaInferus PW
23 marca 2014, 23:48
NO nareszcie się dowiedziałem, co to za dzień . Powiem tak, że dla mnie taki zapis :
3. Elrath (ELDA): Popielne Wzgórza, na wsch od Zamku Portmeyron (132, 48) wcale nie jest oczywistą i jasną instrukcją Jasną instrukcją był, by wtedy kiedy zapi wyglądał, by tak Kaplica Elrath w lokalizacji Popielne Wzgórza, na wsch od Zamku Portmeyron (132, 48) odwiedzamy w Dzień Tygodnia o nazwie ELDA. Dla mnie, żeby to było oczywiste musi być ten wyraz ten wyraz Dzień wiecie, ile musiałem się na kombinować aby skojarzyć nazwę ELDA z działu Kapliczki z tym, że to jest nazwa dnia nawet po najechaniu na tarcze czasu w grze nie było to jasne, gdyż miałem prze pewien czas tak, że doba w grze mijała a ta nazwa była taka sama. Ale, za to samemu udało mi się otworzyć skrzynie zagadkę (ciemność odpowiedz ) i zdobyć nagolenniki teraz mam nowe pytanie znalazłem lokalizacje zaginione miasto i tam w pewnym momencie potrzebuje kluczy, kto może je mieć?

Andruids PW
24 marca 2014, 00:56
Wszelkie klucze i zębatki są za zwyczaj do znalezienia na tym samym piętrze co zamknięte drzwi/zablokowana dźwignia.

Acid Dragon PW
24 marca 2014, 01:12
@AquaInferus - zapis, o którym mówisz dotyczy LOKALIZACJI kapliczki, więc jest skrótowy. Dokładny opis zagadki kapliczek możesz znaleźć w dziale Zagadki.

Klucze w Zaginionym Mieście są w Zaginionym Mieście.
Jest tylko jeden wyjątek - pierwszy klucz można uzyskać po pokonaniu przeciwników, którzy pojawiają się tylko po otrzymaniu od Lorda Kilburna zadania "Łowy na Montbarda".


Alamar PW
24 marca 2014, 06:23
Cytat:
Dla mnie, żeby to było oczywiste musi być ten wyraz ten wyraz Dzień wiecie, ile musiałem się na kombinować aby skojarzyć nazwę ELDA z działu Kapliczki z tym, że to jest nazwa dnia
No cóż, musisz zainwestować więcej punktów w Percepcję. :P

Cytat:
nawet po najechaniu na tarcze czasu w grze nie było to jasne, gdyż miałem prze pewien czas tak, że doba w grze mijała a ta nazwa była taka sama.
A tu już pretensje do twórców gry, gdyż nazwa dnia nie aktualizuje się na minimapce. Dopiero po wczytaniu gry, pokazana jest właściwa data.
Mam szczerą nadzieję, że najbliższy patch/uaktualnienie naprawi ten bug.

Jordi PW
24 marca 2014, 11:17
Znów mam problem, wynikający zapewne z mojej ignorancji ;)

Chcę awansować jedną z postaci na Arcymistrza Magii Wody:
- wykonałem zadanie dane przez Kei, czyli 100 kroków po wodzie;
- zadanie jest zaliczone i widnieje w "ukończonych";
- postać jest mistrzem w tej magii i ma przyznaną odpowiednią pulę punktów umiejętności
...i w trakcie wizyty u Kei pojawia się komentarz: "X wymaga awansu, nim osiągnie tę rangę"

O co chodzi?

Acid Dragon PW
24 marca 2014, 11:48
Należy wykonać awans na klasę zaawansowaną postaci. Na przykład Wolny Mag musi awansować na Arcymaga.

Jordi PW
24 marca 2014, 12:06
Dzięki - sprawa jasna

Alamar PW
27 marca 2014, 17:29
"Sokół i Jednorożec" właśnie zostały udostępnione do pobrania przez Uplaya - 1,5 GB (patch uaktualnia grę z 9,6 do 11 GB).

Zehir-12 PW
27 marca 2014, 18:06
Wow, ale level up xD Zmienili ekran wczytywania. A ten nowy loch to jakieś jaja. Już jakieś 10 minut próbuje się wydostać, a tu ciągle strażnik mnie przyłapuje i przegrywam -,- Nie ogarniam

Andruids PW
27 marca 2014, 19:23
@Zehir to widać wg ubisoftu definicja rozrywki - wchodzenie w strażników i czekanie minuty, aż gra się wczyta : /

Zehir-12 PW
27 marca 2014, 21:22
Dobra xD Jakoś wybrnąłem z tego i jestem już na poziomie 2 tej całej twierdzy. A mam pytanko. Czy do drugiego lochu też dojście będzie takie w miarę łatwe? W sensie, do tego otrzymywało się zadanie, żeby pójść do Karthalu. Czy tu będzie trudniej? xD A tak przy okazji czy Ubisoft planuje tylko DLC, czy wypuszczą jakiś ciekawy (i zapewne zabugowany :P) dodatek? Mogli by na przykład dać jakieś nowe klasy, albo nawet rasę :P Typu nieumarli, albo sanktuarium z heroes 6 (Mówię tu o bohaterach, a nie o potworach rzecz jasna ;))

*I jeszcze jedno. Rozumiem, że później odzyskam mój ekwipunek, który mi ukradli ci z tej fortecy? Bo jak nie to to jakiś nieśmieszny dowcip Ubisoftu.

**Sorry :P Myślałem, że jest zaznaczone, bo powinienem napisać zbugowany xD Ale już teraz rozumiem
AlamarAlamarZabugowany, jak "zapluskwiony", a nie "zbugowany".
strona: 1 - 2 - 3 ... 15 - 16 - 17 ... 21 - 22 - 23
temat: [wbity] Might and Magic X: Legacy

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel