Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Jarmark Cudówtemat: Userbary
komnata: Jarmark Cudów
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5

Nevendar PW
4 listopada 2006, 08:57
Stworzyłem ten temat, by rozmawiać na temat userbara. Musiałem niestety stworzyć go po raz drugi, gdyż jakiś strażnik, pomimo mojej prośby o przeniesienie go wykasował temat w Bibliotece. to ja, to ja! Ale nic złego co by na dobre nie wyszło... Po tym fakcie postanowiłem zrobić sam userber dotyczący Kwasowej Groty. Jest on już w fazie końcowej. Mam nadzieje, że spodoba się wam. Jako pierwszy zobaczy go oczywiście twórca Groty - Acid. Mam jednak obawy co do zaakceptowania tego projektu przez niego. Jeżeli zaakceptuje go, to userbar będzie oficjalny, a jeśli nie to niestety nie zostanie oficjalny i będę z tego powodu bardzo niezadowolony. A więc zapraszam do dyskusji na temat Userbarów.

Trang Oul PW
4 listopada 2006, 09:48
Gdzie chciałbyś umieszczać te userbary? Chyba nie tu pod postami? Jak większość stwierdziła, podpisy nie są potrzebne i popsułyby klimat.

Nevendar PW
4 listopada 2006, 09:53
Ale przecież w podpisie można będzie tylko dawać userbara i jakieś krótkie wypowiedzi. Więc o co ci Trang chodzi ?

Trang Oul PW
4 listopada 2006, 09:54
Wtedy całe forum będzie zaspamowane userbarami. Poza tym po co reklamować Grotę w Grocie? Chyba że na innych forach, ale Acid musiałby się zgodzić.

A ty idź się utop w stawie z hydrami :P .

MCaleb PW
4 listopada 2006, 10:01
Myślałem, że to zostało wystarczająco wyjaśnione w tamtym temacie, ale jak widzę nie tylko Viniek ma odkrywanie na poziomie ujemnym.
Trzy razy NIE - żadnych podpisów, żadnych userbarów, żadnych głupot!
Go fish!

Nevendar PW
4 listopada 2006, 10:02
Ale mi nie chodzi o to aby ten userbar był w Kwasowej Grocie. To powinno być we wszystkich podpisach na innych stronach. Będzie to reklama, nie jest to uciążliwe i bardzo pożyteczne.

MCaleb PW
4 listopada 2006, 10:06
A ja sądziłem, że Kwasowa Grota nie musi się reklamować. W końcu takie były pierwotne założenia Smoczego Władcy, więc czemu zmieniać coś, co jak dotąd się sprawdzało?
I wciąż powiadam - Go fish!

Nevendar PW
4 listopada 2006, 10:10
Ten userbar powstał, by reklamować (ale w cale nie musi). Nie mogę nikomu nakazać używania go. To będzie po prostu "wizytówka".

Ja nie mam Zamiaru iść na żadne ryby :P - Co to znaczy Go Fish! ?

Acid Dragon PW
4 listopada 2006, 13:51
A ja nie mam zamiaru, ani możliwości nikomu zabraniać robienia czegokolwiek poza Kwasową Grotą.

W Grocie nie widzę powodów na zaistnienie podpisów czy userbarów i nikt jak dotąd nie przedstawił żadnego argumentu, dlaczego byłoby to w kimkolwiek sensie pozytywne. Nie wykluczam jednak, że może być, nie zamykam sprawy, ale żadne nowe wątki jak dotąd się nie pojawiły.

Sam nigdy nie reklamowałem i nie będę reklamował Groty, która z definicji jest stroną dla tych, którzy sami przyjdą i się nią zainteresują. Zresztą reklama jest nam NAPRAWDĘ niepotrzebna - i tak wykorzystujemy 90% naszych zasobów transferowych, więc jacyś dodatkowi 'przypadkowi' goście są nam małopotrzebni.

Aczkolwiek - jeśli ktoś jest dumny z przynależności do naszej małej społeczności, jeśli ktoś przy okazji (ano ktoś się zapyta o coś w związku z HoMM-MM) poda adres Groty, jeśli ktoś z czystej sympatii na innych stronach będzie miał taki, a nie inny podpis... to nie widzę w tym nic złego - raczej przeciwnie. Ale reklama?

vinius PW
4 listopada 2006, 14:15
Wiekszość z nas i tak jest odpowiedno charakterystyczna i chyba "stopek" ani "łapek" nam nie trzeba :)

Viktoriusz J. Lezublideusz PW
4 listopada 2006, 15:00
Prawda, prawda, święta prawda!
Każdy z nas jest wystarczająco indywidualny i charakterystyczny, więc nie widzę powodu, aby w jakiś sztuczny sposób to jeszcze wypaczać; a i owszem z przynależności do Groty jestem dumny i zawsze ją żarliwie reklamuję, choć i tak możliwości mam małe, w pracy nie mogę, przyjaciół nie mam, ale 12 moich dwórek i sekretarka wiedzą o niej doskonale.

Kreator PW
4 listopada 2006, 15:31
Przepraszam za dyletantyzm, ale mam pytanie, czym jest "Userbar"? Spotykam się pierwszy raz z tą nazwą, trochę się zorientowałem czytając wasze posty ale nie do końca, czy mogę prosić o krótką aczkolwiek wyczerpującą odpowiedź?

EDIT. Dzięki MCaleb, już przeczytałem, tak na marginesie to czy Jego Wysokość Czepialny musi mi zawsze odpisywać z nutą sarkazmu i ironi? Mam net w domu dosyć niedługo i nie wszystko muszę wiedzieć, a co do wyszukiwarek tudziesz google to nie zawsze znajdowałem dokładnie to o co mi chodziło. No nic. Dzięki.

MCaleb PW
4 listopada 2006, 15:35
Google nie gryzie. By nie być gołosłownym, to na tej stronce masz wyczerpującą definicję. No i zapamiętaj na przyszłość do czego służy wyszukiwarka internetowa.

Nevendar PW
4 listopada 2006, 16:12
Tak mi wyszedł:



Co sądzicie?

Kreator PW
4 listopada 2006, 16:19
Oko całkiem, całkiem, ale ta głowa... mi przypomina prędzej "smoka" którego ponoć zabił święty Jerzy:P

Trang Oul PW
4 listopada 2006, 16:21
Acid was za to utopi...
<a href="http://www.acidcave.net/smoki/acid.html">http://www.acidcave.com/smoki/acid.html</a>

Nevendar PW
4 listopada 2006, 16:22
Tego smoka wziąłem z Arcomage. Jeżeli dasz mi obrazek to zmienię to. Wystarczy, że podasz adres. Acidowi się podoba.

Viktoriusz J. Lezublideusz PW
4 listopada 2006, 16:29
Jeżeli Acid Dragonowi się podoba, to niezwłocznie i mnie zacznie się podobać.

Nevendar PW
4 listopada 2006, 16:41
Człowieku (czy kim ty tam jesteś) czy ty jesteś bezmyślny? Jak możesz napisać, że jeżeli Acidowi się podoba, to tobie zacznie. To tak wygląda jakbyś nie miał własnego zdania. Dla mnie jesteś po prostu lizusem. Sory, że Ci to mówię, ale tak mnie to zirytowało i straciłeś bardzo w moich oczach.

A co do userbara, to nie widzę żadnych opinii. Bardzo mnie to smuci.

Kreator PW
4 listopada 2006, 16:56
@Nevendar, wyluzuj, Jegomość Viktoriusz pewnie żartował i zapomniał to zaznaczyć chodźby literą "P".
Co do uwag, moim zdaniem adres groty jest trochę mało widoczny no i ta głowa, (może poszukaj głowy smoka a nie krokodyla). I jeszcze jedno, mam propozycję, zamiast ruchomej głowy może głowa ziejąca ogniem?
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5
temat: Userbary

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel