Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Portal Przeszłości (Heroes VI)temat: Heroes VI - ploty i newsy
komnata: Portal Przeszłości (Heroes VI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 31 - 32 - 33 - 34 - 35

black_sandro PW
20 września 2012, 21:25
Dokładnie ja na razie żadnych problemów nie zauważałem

Lux PW
20 września 2012, 21:26
A jak się ma u Was sprawa z żetonami rodowymi??? Też zero?

Field PW
20 września 2012, 21:26
Mi to się jednak wciąż nie podoba, jak mam być szczery. Nikt wcześniej nie informował o planowanej premierze patcha, nie był publikowany changelog, ani nic konkretnego. Najprawdopodobniej mamy przeciek.

Alamar PW
20 września 2012, 21:27
Więc zapytaj się na forum Ubi o co biega i kto dał...

Field PW
20 września 2012, 21:30
Well, ja już rzuciłem też pytanie na forum dla vipów. Na forum Ubi zrobiła się z tego niezła impreza :) Chociaż mam niejasne podejrzenia, że dopiero jutro się czegoś dowiemy...

EDIT: Przynajmniej wiem, o co chodzi z serwerami. Faktycznie przez pewien czas były wyłączone, potem uruchomiono hotfixa, więc teraz powinno grać.

Alamar PW
20 września 2012, 21:55
Wyciag z changeloga:

Cytat:
• Adventure Pack “Danse Macabre” Compatibility:
o Campaign
 Two new campaign maps
 New neutral building 'Magic Menagerie'
 Unique End Boss 'Dragonwraith'
 New Dynasty Traits
 New Hero 'Sandro'
 New Heroes available for purchase in the Altar of Wishes
 New Dynasty Weapon 'Staff of the Netherworld'
 New Artifact Set
 New Achievements
 New Player Portraits available for purchase in the Altar of Wishes
 New Dynasty Pet

o New available multi-player maps:
 Warlords of Xeen
 Coast of Intrigue
 The Lost City
 The Conquest of Enroth

Plus multum poprawionych (niby) błedów.


EDIT:
Tekstury mają tylko portret Azkaala (Pit Fiend - a co niby innego :P) oraz Smoczego Faraona (podobizna Elratha) plus... screenshoty DLC, które zamieszczono na Facebooku - to jest wersja testowa, do użytku wewnętrznego twórców, a nie właściwy patch.

Field PW
20 września 2012, 22:03
To jest changelog do 1.6 - widać, że to materiały z DLC :P

TopFunny525 PW
20 września 2012, 22:09
A jednak... przeciek. Prędzej czy później by to nastąpiło, wiedziałem o tym :P. O ile pytanie dość głupie, to sprawa dotyczy apdejtów:P. Jeżeli np. zainstaluje wersję patcha z przecieku, to czy przy zakupieniu DLC będę mógł zainstalować normalnie patch 1.6? Czy nie? :P

Poza tym, F!eld, masz już changelog zrobiony?

Pozdrawiam

EDIT : Przeczytałem już newsa, więc wiem o tym, aby sobie oszczędzić instalacje :P. Nie chcę ryzykować restartem :).

Alamar PW
20 września 2012, 22:12
Komu mam ukręcić łeb za:
Warlords of Xeen - Watażkowie Xeenu
No komu?

W kampanii znów tylko dwie mapki.

TopFunny525 PW
20 września 2012, 22:13
Vixen:
Komu mam ukręcić łeb za:
Warlords of Xeen - Watażkowie Xeenu
No komu?

Tłumaczom? :P

EDIT :

Vixen po raz drugi:
W kampanii znów tylko dwie mapki.

A czego się spodziewałeś po DLC do Heroes VI i po Ubisofcie? :P

Nerevar PW
20 września 2012, 22:15
Cytat:
Komu mam ukręcić łeb za:
Warlords of Xeen - Watażkowie Xeenu
No komu?
Tej samej osobie, która stworzyła polskie nazwy jednostek?

Cytat:
W kampanii znów tylko dwie mapki.
Czy kogoś to dziwi?

Field PW
20 września 2012, 22:30
@Nerevar - nie.

@TopFunny525 - tak (co do tłumaczenia) i nie (co do changeloga)

Alamar - krótko: czasu nie było zbyt wiele, więc musiałem zadecydować za tłumaczeniem MMVI, w którym zgadnij kto przetłumaczył Warlorda? :P

EDIT:
Meduziasty:
Jeżeli np. zainstaluje wersję patcha z przecieku, to czy przy zakupieniu DLC będę mógł zainstalować normalnie patch 1.6? Czy nie? :P

Dałbym sobie na wstrzymanie. Pierwszy raz wychodzi potencjalny problem kompatybilności wstecznej, a nie wiem, czy chciałoby Ci się ściągać łącznie 10 patchy :P

A, Alamar, co do newsa - bo nie chcę Ci w nim grzebać - jak pisałem parę postów temu, podobno już problem z serwerami naprawiono.

Alamar PW
20 września 2012, 22:39
Cytat:
Alamar - krótko: czasu nie było zbyt wiele, więc musiałem zadecydować za tłumaczeniem MMVI, w którym zgadnij kto przetłumaczył Warlorda? :P
To zagraj w MMVI i powiedz mi, jak to miejsce się nazywa. :P
I co za idiota zmienił ang. Lorda Xeena na pol. Lorda XEEN?
Xeen to jego imię i zawsze było pisane w MMIV jak zwykłe słowo, zaś akronim dotyczy tylko świata.

Cytat:
A, Alamar, co do newsa - bo nie chcę Ci w nim grzebać - jak pisałem parę postów temu, podobno już problem z serwerami naprawiono.
A czy ja napisałem o chwili obecnej, czy o sytuacji jaka może wyniknąć po wydaniu DLC?

Field PW
20 września 2012, 22:47
Cytat:
To zagraj w MMVI i powiedz mi, jak to miejsce się nazywa. :P

Well, jak napisałem w innym temacie - mógłbyś mi po prostu powiedzieć? -_-" Jak się uda, to może jeszcze będziemy w stanie przygotować natychmiastową łatkę.

Alamar PW
20 września 2012, 22:48
Jutro przejrzę teksty i możesz być pewien, że lista rzeczy do poprawek nie będzie krótka.

Field PW
20 września 2012, 22:51
Ja Ciebie też :P

Alek - gwoli wytłumaczenia: staram się robić swoją robotę najlepiej jak potrafię. Ale też nie jestem doskonały. Nie chcę tutaj bawić się w autoerotomana, bo nie o to chodzi, ale wydaje mi się, że i tak nie spaprałem tłumaczenia tak bardzo, jak by można to było zrobić.

TopFunny525 PW
20 września 2012, 22:52
Adwokat Diabła:
Dałbym sobie na wstrzymanie. Pierwszy raz wychodzi potencjalny problem kompatybilności wstecznej, a nie wiem, czy chciałoby Ci się ściągać łącznie 10 patchy :P

Mam internet 10 mb. Więc się ściągnie w kilka minut, ale nie chcę ryzykować, gdyż nie chcę mi się ściągać dodatkowych 5 GB aktualizacji 1.1(Czy tam 1.0 na początek) :P.

Alamar PW
20 września 2012, 22:59
Cytat:
Alek - gwoli wytłumaczenia: staram się robić swoją robotę najlepiej jak potrafię. Ale też nie jestem doskonały. Nie chcę tutaj bawić się w autoerotomana, bo nie o to chodzi, ale wydaje mi się, że i tak nie spaprałem tłumaczenia tak bardzo, jak by można to było zrobić.
Jako że brałeś udział w tłumaczeniu MMVI, powinieneś sprawę Warlorda pamiętać, a tymczasem wybrałeś najgorsze możliwe tłumaczenie.
Co do reszty, jutro przejrzę i zobaczymy. Na razie ten Lord XEEN aż bije po oczach. W MM4 masz Lorda Xeena, w ang. wersji także. Tylko w polskiej dostaliśmy jakąś hybrydę postaci (Lord Xeen) i świata (XEEN).

Field PW
20 września 2012, 23:06
Well, to akurat zapamiętałem, więc nie karz mnie za brak pamięci ejdetycznej - a po forum się naszperałem, wierz mi.

Co do Lorda - well, moja wina. Gomene. Na dniach pewnie będę wiedział, czy da się jeszcze coś z tym fantem zrobić.

Alamar PW
20 września 2012, 23:08
Cytat:
Well, to akurat zapamiętałem, więc nie karz mnie za brak pamięci ejdetycznej - a po forum się naszperałem, wierz mi.
Jakbyś rzucił okiem na coś wiecej, niż tylko pierwszy post w tamtejszym temacie, to byś może zauważył dyskusję o słowie Warlord i jak je przetłumaczyć. Zawsze możesz skorzystać z kombinacji CTRL+F, by szybko przejrzeć temat. :P
strona: 1 - 2 - 3 ... 31 - 32 - 33 - 34 - 35
temat: Heroes VI - ploty i newsy

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel