Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Po cmentarzu włóczą się:
   Andruids
   Kuririn
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Portal Przeszłości (Heroes VI)temat: Heroes VI - ploty i newsy
komnata: Portal Przeszłości (Heroes VI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 28 - 29 - 30 ... 33 - 34 - 35

Alchemik PW
30 lipca 2012, 20:16
Póki co Ubisoft nawet nie zapowiedział kolejnego Adventure Packu, a zrobią to z jakiś miesiąc przed premierą.

Dark Dragon PW
15 sierpnia 2012, 15:19
MM: Raiders... to gra, która przechodzi teraz ścisłą betę. Tylko nieliczni wiedzą czym jest i obowiązuje nas milczenie, we are not sorry :P

Alchemik PW
15 sierpnia 2012, 15:27
Cytat:
MM: Raiders... to gra, która przechodzi teraz ścisłą betę. Tylko nieliczni wiedzą czym jest i obowiązuje nas milczenie, we are not sorry :P

Skoro to jest taka tajemnica to dlaczego na gry-online jest wstępny opis tej gry?

Dark Dragon PW
15 sierpnia 2012, 15:33
Tak zostałem poinstruowany :P A to, jeśli db czytam, zostało dodane "1 minuta temu" :P



I oto zapowiedziano Might and Magic Heroes Online...

Dark Dragon PW
15 sierpnia 2012, 15:58
"Might & Magic: Heroes Online" oraz "Heroes of Might and Magic Online" to 2 całkowicie różne tytuły...

"Might & Magic: Heroes Online" - to prequel H6
"Heroes of Might and Magic Online" - rozgrywa się na Antagarichu

Alchemik PW
15 sierpnia 2012, 21:10
Cytat:
Ale świetnie, że powrócili na Antagarich. Może fabuła zostanie kontynuowana.

Na Antagarich powrócili Chińczycy nie Ubisoft więc nie sądzę że w nowych odsłonach powrócą do starego uniwersum.

Bosper PW
16 sierpnia 2012, 23:07
Słuchajcie kiedy oni w końcu skończą porządnie H6 zamiast robić kolejne beznadziejne gierki z serii Mocy i Magii, którymi podniecają sie sami. Jak dla mnie powinni zrobić H6 do końca(z dodatkami, wszystkimi armiami itp) a potem robić ewentualnie nowe gry a nie takie coś od Ajnasza do Kajfasza.

Nerevar PW
16 sierpnia 2012, 23:22
Te gry tworzą zupełnie inne studia i ich istnienie nie ma żadnego wpływu na prace nad szóstką.

TopFunny525 PW
16 sierpnia 2012, 23:34
Cytat:
Na Antagarich powrócili Chińczycy nie Ubisoft więc nie sądzę że w nowych odsłonach powrócą do starego uniwersum.

Homm Online tworzy Chińskie biuro Ubisoftu(tak więc Ubisoft powraca technicznie na Antagriach). Mam zacytować newsa ze strony głównej?:)

Alchemik PW
16 sierpnia 2012, 23:44
Cytat:
Homm Online tworzy Chińskie biuro Ubisoftu(tak więc Ubisoft powraca technicznie na Antagriach). Mam zacytować newsa ze strony głównej?:)

Chodziło Mi o poprzednią wersję HoMM Online robioną przez TQ Digital Entertainment i nie mającą z Ubisoftem nic wspólnego poza udzieleniem licencji.

Nerevar PW
23 sierpnia 2012, 11:08
Jeśli ktoś czekał na generator map losowych/jednoczesne tury może przestać czekać http://forums.ubi.com/showthread.php/709123-Patch-1-6-and-1-7-Limbic-and-Ubisoft-are-open-for-your-suggestions?p=8551150&viewfull=1#post8551150

TopFunny525 PW
23 sierpnia 2012, 12:02
Świetnie, że dadzą generator losowych map. Nareszcie odzyskuje wiarę i nadzieję w Ubi oraz Limbic:P. Mam nadzieję, że ten pomysł pojawi się jak najszybciej. Z tego co czytałem to Ubi podobno ma wydać patcha w połowie września. Jednak znając UbiLim to może się nieco opóźnić:D.

Edit: Tak... a co?:P
AlamarAlamarCzytałeś w ogóle zalinkowany post? :P

black_sandro PW
27 sierpnia 2012, 18:39
Pytając się o nowe rasy na twitter dostałem taka odpowiedź :

"@DawidBlack Hi,can't give you any details, all I can say is we won't stop the developement of Heroes 6 after the release of the Gold Edition "

Więc na złotej edycji się nie skończy :)

Zetanaros PW
27 sierpnia 2012, 19:08
Ja na ich miejscu zamiast wkopywać się jeszcze głębiej w Heroes VI, zająłbym się zrobieniem Heroes VII, tyle że jako porządnej gry, z odpowiednią ilością frakcji, bez "hordy" bugów, takiej z której zadowolony byłby i gracz, i twórcy.

A to, że przenoszą się na gry online F2P jest związane głównie z tym, że ponad 90% kopii ich gier to piraty.

Piractwo na PC wynosi ponad 90% - twierdzi prezes Ubisoftu

Mikropłatności wg. Ubisoftu:
To sposób na bliższe relacje z klientem i upewnienie się, że wypracowujemy zysk. W darmowych grach z mikrotransakcjami płaci od 5 do 7% użytkowników, ale na rynku gier komputerowych i tak za wersje pełne płaci od 5 do 7% graczy, reszta ściąga je z Internetu. Razem ta grupa wynosi od 93 do 95%, a więc wychodzi na to samo.

---
Jakby co, link z wp jest tak na szybko. O tym samym informowało też sporo innych serwisów ( w tym zagranicznych), a odpowiedzi udziela przedstawiciel ubisoftu, więc jest to raczej wiarygodna informacja.

krx1988 PW
27 sierpnia 2012, 20:10
Eee tam, takie głupie pieprzenie marketingowe.

Trzeba pamiętać, że z tych 90% piratów. Spora cześć odpala grę, i testuje ją przez 5 min, czasem dłużej. Ostatecznie usuwając ją, bo jest do niczego. Spora cześć też gra sobie na piracie przez jakiś czas. A później kupuje oryginał, bo im się gra podoba. I jak przekopiemy się przez wszystkie takie przypadki, to okaże się, że prawdziwe piractwo, jest dużo mniejsze. A w przypadku herosów w Polsce, to dużo, dużo, dużo, bardzo dużo mniejsze. Bo ta seria wyrobiła sobie markę i jest to gra "must to have". Bez względu na jakość i wykonanie...

Więc Ubi niech się bierze do roboty, bo w przypadku H. VI. Było więcej marketingowego pie... niż faktycznych nakładów pracy i pieniędzy.

Osobiście, nie chcę H. VII. Przy obecnej polityce firmy Ubi, był by to taki sam babol, jak obecna, najnowsza cześć. Po pierwsze, nasz "Kochany Wydawca" musi dojrzeć. A po drugie, niech doszlifują szóstą cześć. Wszyscy co ją kupili, chcą mieć pełnowartościowy produkt. A nie pieniądze wtopione w błoto.

Zetanaros PW
27 sierpnia 2012, 20:52
Cytat:
Eee tam, takie głupie pieprzenie marketingowe.
Być może...

Cytat:
Trzeba pamiętać, że z tych 90% piratów. Spora cześć odpala grę, i testuje ją przez 5 min, czasem dłużej. Ostatecznie usuwając ją, bo jest do niczego. Spora cześć też gra sobie na piracie przez jakiś czas. A później kupuje oryginał, bo im się gra podoba.
To mogę potwierdzić z doświadczenia. Dlatego (według mnie) to jest najlepszy sposób testowania gier, daje 100% pewności czy gra jest dobra czy nie, w przeciwieństwie do wersji demonstracyjnych, które zazwyczaj pokazują tylko najlepsze funkcjonalności, a o tych gorszych nawet "nie wspominają". Nie żebym kogoś namawiał do piractwa...

Cytat:
Jest to gra "must to have"
Od czasów IV - nie. Przynajmniej u mnie.

Cytat:
Osobiście, nie chcę H. VII. Przy obecnej polityce firmy Ubi, był by to taki sam babol, jak obecna, najnowsza cześć. Po pierwsze, nasz "Kochany Wydawca" musi dojrzeć.
Ja owszem chcę HVII, ale TYLKO w wypadku, gdy będzie lepszy od HVI (najlepiej gdyby Ubi$hit nie mówił twórcom co mają robić. Twórcy robią swoje, a wydawca niech się trzyma z dala. Gdyby Ubisoft nie wchodził na głowę swoim "podwładnym", to i HV i HVI byłyby znacznie lepsze).

Cytat:
A po drugie, niech doszlifują szóstą cześć. Wszyscy co ją kupili, chcą mieć pełnowartościowy produkt. A nie pieniądze wtopione w błoto.
Nie chcesz tego, oj nie. Dobrze wiesz, że to "doszlifowanie" (o ile w ogóle by do niego doszło) opierało by się na kolejnych, płatnych dodatkach, więc tak czy siak i tak część pieniędzy byłaby "wtopiona w błoto" (ja bym powiedział raczej "wyrzucona", ale mnie to nie dotyczy :P).

Nerevar PW
27 sierpnia 2012, 21:23
Cytat:
Trzeba pamiętać, że z tych 90% piratów. Spora cześć odpala grę, i testuje ją przez 5 min, czasem dłużej. Ostatecznie usuwając ją, bo jest do niczego
Przede wszystkim trzeba pamiętać, że ta statystyka z du...szy jest wyjęta i nie poparta żadnymi dowodami.

Heroesowe Q&A
http://www.celestialheavens.com/viewpage.php?id=811

TopFunny525 PW
27 sierpnia 2012, 23:42
Cytat:
Ja na ich miejscu zamiast wkopywać się jeszcze głębiej w Heroes VI, zająłbym się zrobieniem Heroes VII, tyle że jako porządnej gry, z odpowiednią ilością frakcji, bez "hordy" bugów, takiej z której zadowolony byłby i gracz, i twórcy.

Idea głupia. Gdyby nie kod źródłowy Black Hole prawdopodobnie Heroes VI byłoby inną grą. Sam Limbic przyznaje jak i nawet Black Hole przyznawało, że przez złożony kod gry, są kłopoty z błędami. Zauważ też, że mnóstwo kopii Heroesa VI poleciało, i Ubi tak szybko nie skończy z Heroes VI. Prawdopodobnie poczekamy se jakieś dobre 2-3 lata nim ogłoszą prace na HVII a nawet więcej:)...

Zetanaros PW
28 sierpnia 2012, 09:53
TopFunny525:
Gdyby nie kod źródłowy Black Hole prawdopodobnie Heroes VI byłoby inną grą.

Gdyby nie kod w ogóle by nie było gry.

TopFunny525:
Sam Limbic przyznaje jak i nawet Black Hole przyznawało, że przez złożony kod gry, są kłopoty z błędami.
Ale to, że nie potrafią "ogarnąć" kodu który sami napisali, świadczy o tym, że to nie ich poziom i nie powinni zajmować się tak "złożonymi" grami. Istnieje wiele bardziej rozbudowanych gier, w który nie ma tylu błędów.

Z resztą nie oszukujmy się. Kod jest tak bardzo złożony? Poza lepszą grafiką i kilkoma bajerami, to HVI zawiera groszą mechanikę niż HV.

TopFunny525:
Zauważ też, że mnóstwo kopii Heroesa VI poleciało, i Ubi tak szybko nie skończy z Heroes VI.
Ja nie powiedziałem, że Ubisoft skończy z Heroes VI, tylko dobrze by było gdyby tak zrobili i zaczęli się zastanawiać, jak powinno wyglądać HVII, żeby było dobrze odebrane przez fanów.

TopFunny525 PW
28 sierpnia 2012, 10:43
Cytat:
Gdyby nie kod w ogóle by nie było gry.

Ale to, że nie potrafią "ogarnąć" kodu który sami napisali, świadczy o tym, że to nie ich poziom i nie powinni zajmować się tak "złożonymi" grami. Istnieje wiele bardziej rozbudowanych gier, w który nie ma tylu błędów.

Z resztą nie oszukujmy się. Kod jest tak bardzo złożony? Poza lepszą grafiką i kilkoma bajerami, to HVI zawiera groszą mechanikę niż HV.
]
Black Hole zrobił kod chyba z milionami różnych cyferek. Spróbuj go jakoś ogarnąć to pogratuluje:). kod jest złożony to fakt, ale jakoś ludzie z limbic dają radę. I szczerze powiedziawszy, wolę Limbic od Black Hole. I lepiej nie porównuj Heroes V do Heroes VI, to już inna bajka:P.
strona: 1 - 2 - 3 ... 28 - 29 - 30 ... 33 - 34 - 35
temat: Heroes VI - ploty i newsy

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel