Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Portal Przeszłości (Heroes VI)temat: Heroes VI - ploty i newsy
komnata: Portal Przeszłości (Heroes VI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 25 - 26 - 27 ... 33 - 34 - 35

Liabaen PW
5 maja 2012, 14:55
@up
Ale Ubi zarobi więcej na premierowej sprzedaży gry z bardzo popularnej serii, aniżeli na tym, że będą ładować w nią pieniądze na naprawy, żeby kupiło ją później jeszcze TYLKO kilka tysięcy graczy...

Kradziej PW
5 maja 2012, 17:30
Niestety smutna prawda jest taka że i Liabaen i Azon macie racje zależy im tylko na kasie a nie na dobrej grze.

Alamar PW
5 maja 2012, 18:39
im = Liabaenu i Azonowi? ;P

Matheo PW
6 maja 2012, 10:19
Raczej chodzi o Ubisoft ;)

Sylath PW
6 maja 2012, 14:33
@ Azon: Szczerze powiedziawszy nie sądzę, by Heroes VI tworzone przez Nival przypadło Wam do gustu. Gra wyglądałaby całkiem inaczej i chociaż Nival miał większe doświadczenie z serią, jak i z innymi grami strategicznymi, to jednak zmiany, które miały być wprowadzone w grze były dużo bardziej radykalne. Poza tym, współpraca z Ubisoftem była na tyle nieprzyjemna, że zanim stworzono pierwsze demo, większość osób, które miały okazję pracować wcześniej nad Heroes V, zdążyła już uciec do Nival Astrum albo do w ogóle innych firm, także ciężko powiedzieć, czy aby zmiana dewelopera nie wyszła Heroes VI na dobre (jakkolwiek śmiesznie by to nie brzmiało w tej sytuacji).

Alamar PW
6 maja 2012, 16:42
A mi się zdaje, że Nival przesunął wszystkich kompetentnych programistów (powiedzmy) do pracy nad MMO Allods Online i w rezultacie nad HVI nie miałby kto pracować.

Sylath PW
6 maja 2012, 17:02
Dokładnie to mam na myśli. To właśnie Astrum Nival procowało nad Allods Online i wielu programistów czy artystów przeszło do pracy nad tą grą. Przy czym nie tyle była to polityka firmy, co raczej decyzja samych zainteresowanych.

Dlatego już podczas prac nad grą, Nival zamieścił ogłoszenie w internecie, szukając nowych osób do zespołu zajmującego się Heroes VI.

Alamar PW
6 maja 2012, 18:11
Zważywszy na to, że świat Allodów jest "marką" Nivalu od bardzo długiego czasu, to się im nie dziwię. Poza tym to praca nad czymś własnym, a nie zlecenie dla kogoś, kto sam nie wie, czego chce.

TopFunny525 PW
17 czerwca 2012, 12:56
@Alamar
Czy podano jakieś informacje odnośnie patcha 1.6? Wiadomo już co będzie w 1.5 i się strasznie z tego cieszę, lecz nic nie wiadomo o następnym patchu. Posiadane są jakieś informacje?

Alamar PW
17 czerwca 2012, 13:36
Tylko tyle, ile podano w terminarzu, a jak sam widzisz, Ubisoft terminów nie dotrzymuje.

DrakeBurn PW
18 czerwca 2012, 22:28
Należy się jednak podziw dla nich, że wysłuchali fanów, wiecie to nie jest tak, że gracze nie przeżyliby bez ekranów miast, ale to taki symbol serii i zmienianie ich to jak brak ulepszonych jednostek w HoMMIV. Ciekawi mnie co będzie w patchach 1.6 i 1.7, jakieś pomysły?
PS: Tak przeglądając stary komentarz zobaczyłem to:
"Jeżeli wyszłaby 6 część Heroesów, to ciekawe jaka by była.Mogłaby być w stylu H4, albo H1,2,3,5.Żeby było co najmniej 8 zamków(bo 6 to trochę mało)"
Napisane przez Madzię 6 lat temu, niestety nie ma ani 8, ani 6...

Kradziej PW
19 czerwca 2012, 15:05
Czy ty czytasz całe forum? A co do VI części Herosów to mi to chyba V przypomina nie wiem czemu ale tak ogólnie to według mnie to VI jest gorsza od innych części pod każdym względem a 1.6 i kolejne patche pewnie dodadzą trochę poprawek i ciekawostek do gry.

Alamar PW
24 czerwca 2012, 12:31
Coś z postu Elwina na forum Heroes Community odnośnie zawartości Piratów:
Cytat:
There is some new content like new traits/achievements/multiplayer heroes/a boss/a dynasty weapon/a new artifact set but I don't know much on the specifics.
Czyli nowe zdolności dynastyczne przy wyborze mapki, nowe osiągnięcia, nowi bohaterowie, nowa broń rodowa (ciekawe czy okaże się, czy to jedna z już istniejących w grze? ;P), nowy zestaw artefaktów oraz nowy boss.

Co do tego bossa, to mam przeczucie, iż to po prostu może być złe zrozumienie tekstu, inaczej Ubisoft w zapowiedzi tego DLC raczej wspomniałby o nowej jednostce tuż obok wymienienia pozostałych rzeczy.

Dark Dragon PW
24 czerwca 2012, 18:32
Pojutrze się o tym przekonamy osobiście ;)

TopFunny525 PW
28 czerwca 2012, 23:21
26 już dawno minął^^. I co? Wiadomo coś odnośnie tego Bossa?

Belegor PW
28 czerwca 2012, 23:34
Tak, jest nim Ptak Gromu, zrobiony z modelu Feniksa, lecz o innym cieniowaniu, portrecie, atakach i animacjach. Taka różnica jak w przypadku maniaka i opętańca. Więcej w szczegółach z podsumowania fandaya- czyli z ostatnich newsów.

TopFunny525 PW
3 lipca 2012, 12:01
Nowy ekran uplay się dzisiaj pojawił. Automatycznie się pobierze przed grą. Więcej informacji na Facebooku Might and Magic.
Informacje oraz zdjęcie tutaj

Wiwern PW
3 lipca 2012, 18:07
Niech sobie wsadzą ten nowy ekran. Nie dość, że ponownie zażądali szukania tego debilnego kodu, to jeszcze zostałem łaskawie poinformowany o tym, że jest on wykorzystywany przez inne konto.

Brawo Ubi, brawo!

EDIT
Gra odpala się bezproblemowo przez wybranie... bety HVI. Nie mam pojęcia co będzie z tymi, co w becie nie brali udziału. Może też pojawi im się też możliwość wybrania bety do zagrania? A może Ubi przyznaje się, że obecna wersja to tylko beta? :D

Nie jestem też pewny czy ta beta na pewno jest pełną wersją, albo czy działa chociaż prawidłowo. Brakuje zapisanych stanów gry, nie działają bronie dynastii...

Proszę o sprawdzenie jak to wygląda u was, co by inni nie musieli się nie potrzebnie denerwować.

Dark Dragon PW
3 lipca 2012, 19:43
Might & Magic:
Hello guys, we are looking through the issue with your lost saves

Might & Magic:
Hello guys, to get your saves back you need to let the launcher perform the cloud sync upon exiting the game, exit the launcher, reopen it and launch the game once again. Saves should be available once again.

Might & Magic:
Hi guys, the issue seems to be solved if you restart Uplay. Your saves will be available then!

TopFunny525 PW
5 lipca 2012, 21:20
Cytat:
Nie jestem też pewny czy ta beta na pewno jest pełną wersją, albo czy działa chociaż prawidłowo. Brakuje zapisanych stanów gry, nie działają bronie dynastii...
Z tymi ostatnimi dwoma to ja 100% się nie zgadzam, bronie działają perfekcyjnie sam ciągle ich używam, a nawet ich właściwości dobrze działają stany gier są niczego nie brakuje(tylko szkoda, że 10 gier można max zapisać).
strona: 1 - 2 - 3 ... 25 - 26 - 27 ... 33 - 34 - 35
temat: Heroes VI - ploty i newsy

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel