Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XDark MessiahHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
jesteś zalogowany jako Nieznajomy
zaloguj się    załóż konto
Sala Bohaterów  (Heroes I - IV)temat: [H3] Kampanie
komnata: Sala Bohaterów (Heroes I - IV)
strona: 1 - 2

tymolord PW
18 kwietnia 2008, 21:31
Ja mam takie pytanie: czy kampania "Niech żyje królowa" toczy się na Enroth? Bo na Antagarichu to tak nie zabardzo...

Erdamon PW
18 kwietnia 2008, 23:41
A dlaczego nie za bardzo ?? Wszystkie kampanie z H3 rozgrywają sie na Antagarichu.

Lunar PW
10 maja 2008, 19:19
Pogromca Smoków - Strasznie brakowało mi Bracady. Po prostu straszny brak. Tajemnicze odludnione krainy w górach, gdzie wędrowcy oślepieni od śniegu tracą zmysły, a mityczne smoki szybują do odległych gniazd. No i Dracon
Wydaje mi się, że gdyby nie usunięto Forge, to ta kampania byłaby szersza, a teraz wydawała się być strasznie okrojona (zwłaszcza jej eventy). Nie wiem właściwie za co ją lubię. Przecież tak taniej fabuły to dawno nigdzie nie widziałem. Hmm..
Generalnie kampanie AB są słitaśno przecukierkowe, ale podobało mi się to.

Alamar PW
10 maja 2008, 20:15
Cytat:
Nie wiem właściwie za co ją lubię. Przecież tak taniej fabuły to dawno nigdzie nie widziałem. Hmm..
Nie ważne jak beznadziejna może być fabuła, ważne jak ją przedstawić - i tu mas przykład tego.

Laxx_old PW
2 sierpnia 2008, 17:08
mi tam fabuła AB podobała się ale ta z ostatniej kampani z Christianem - jakoś nie za bardzo. nudna aż do żałości.

Crystal Dragon PW
13 kwietnia 2014, 22:59
Mi spodobała się kampania z WoG-a "Czas przygody"
jest nietypowa:)
każdy kto w nią grał wie o czym mówię
strona: 1 - 2
temat: [H3] Kampanie