Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Wieża Siedmiu Smoków (Heroes V)temat: HoMM5: Farmers of Hate [Kuźnia Przeznaczenia]
komnata: Wieża Siedmiu Smoków (Heroes V)
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7

Alamar PW
22 listopada 2006, 21:01
...oraz reszta obrazków

Aha, jeśli kogoś to interesuje, to na stronie HV CDP codziennie (powiedzmy) ukazuje się nowy screen z Kuźni Przeznaczenia - link w moim poprzednim poście.

Korios PW
25 listopada 2006, 17:14
A gdzie są nagi?
Mówiono coś o nagach, ale nic na temat wyglądu i statystyk nie wiadomo.
W młotach przeznaczenia będzie generator map losowych, ale o edytorze kampanii milczą.

AmiDaDeer PW
25 listopada 2006, 17:22
Nagi będą chyba w kolejnym dodatku do tej gry. Niech zgadnę: będzie się nazywał "Tail of War"?

Korios PW
25 listopada 2006, 18:40
Na tej stronie są obrazki z HOFa.
Nawet jeszcze nie ma projektu następnego dodatku.
Zobaczymy, czy będą nagi jak będzie dodatek (w Polsce).

Nie_mam_nicka PW
25 listopada 2006, 21:20
Czyli pomysł ze Snow Ape aka Yeti już sobie odpuścili? Szkoda, byłaby to trzecia naprawdę nowa jednostka.

AmiDaDeer PW
26 listopada 2006, 16:50
Oto i równie durne pomysły na nowe miasta, jak i to z Kuźni Przeznaczenia:

1.Miasto niziołków
2.Miasto centaurów
3.Miasto ifrytów
4.Miasto nietoperzy
5.Miasto trytonów
6.Miasto harpii
7.Miasto koszmarów
8.Miasto trollów

mógłbym tak godzinami :P

MCalebMCalebA także miasta:

9. Mantykor
10. Behemotów
11. Lewiatanów
12. Krakenów
13. Kreegan
14. Starożytnych
15. Dwugłowych Łasic

Ja też tak potrafię, ale po co? Nie lepiej się zatkać, niż takie posty pisać?

SoQ PW
29 listopada 2006, 15:22
MCaleb: Powiało czasami cenzury... post może nie był najwyższych lotów, ale chyba jest wolność słowa w Grocie? Pozdrawiam.

MCalebMCalebWolność słowa swoją drogą, ale nie widzę zbyt dużego związku tego posta z resztą tematu. Oczywiście, jeżeli moje komentarze będą komuś przeszkadzać, to ja od razu mogę usuwać takie posty, a nie je komentować.
Przy okazji poprawiłem brakujące polskie znaki w Twym poście (bez zaznaczania ich, bo znam przyczynę), mimo to staraj się pisać staranniej (podwójne spacje, brak wielkich liter, kropki).
Poza tym, ten post niedługo zniknie - przyjąłem do wiadomości.

Edit:
MCaleb: Z dwojga zlego, to chyba lepsze sa jednak komentarze, niz wymazanie - przynajmniej wiadomo, co sie nie podobalo :) Pozdrawiam.
Edit2: Done.

Adziq PW
29 listopada 2006, 15:39
MCaleb- Miasto Kreegan nie jest takie durne, można jakoś urozmaicić. Ale ta mantikora to omg. Z krzesła spadłem, jak to zobaczyłem. Ciekawe jakie ma siedlisko :D. Świątynia świecącego zęba.

MCaleb: Mantikora nie ma siedliska, tak jak reszta neutralnych kreatur.

Korios PW
5 grudnia 2006, 18:24
tutaj Evilp stworzył nowe pole walki, ciekawe, jak to zrobił?

Endejk PW
6 grudnia 2006, 20:44
Cóż, nie wiem jak wam, ale mi się wydaje,_że Nival usiłuje tak naprawdę wskrzesić Discpiles, czy jak to się pisało._:D
Nie, bo tam jest miasto krasnoludów i są tego typu zbliżenia, a nawet anioły są identyczne.
W rzeczywistości Nivalowi się zwyczajnie nie chce.
Zobaczymy co mistrz wymyśli, bo ponoć nowe studio ma zakładać.

MCaleb: Popraw to.
EDIT: Post nadal potrzebował poprawy, ale sam już to zrobiłem.

Alistair PW
6 grudnia 2006, 21:37
Też odniosłem wrażenie podobieństwa z Disciples. Te świetliste kręgi przypominają kręgi pod jednostkami z Disciples 2. Pomysł krasnoludów też przypomina D2

Alamar PW
6 grudnia 2006, 21:54
Nie przesadzajcie.
To, że w zamku krasnali są same krasnale (w tym i gigantyczne, rażące piorunami - niczym burzowe olbrzymy), mieszkające w zimowej scenerii, na dodatek wytrzymałe, ale wolne (choć można je przyspieszyć lub wzmocnić runami) nie oznacza, że jest to podobne do Disciples 2. ;)
Gdyby w FoH były jeszcze Yeti czy dzikie wilki, wtedy można mówić o "drobniutkich" podobieństwach. ;P
Ale Yetich nie ma. ;P

Alistair PW
6 grudnia 2006, 22:11
Mnie to starczy :P I tak nie grałem yeti w D2

AmiDaDeer PW
7 grudnia 2006, 18:00
Szkoda, że nie ma Yeti. Lubię człekokształtnych w grach fantastycznych (King's Bounty 2 rules!!!).

vinius PW
7 grudnia 2006, 19:18
jest przecie odpowiedni mod :)

Adziq PW
11 grudnia 2006, 20:25
Grałem w tą grę i... się załamałem :P. Podstawowa wersja nie klatkowała, a ta... klatkuje! Wysyłam se najeżoną karawanę i... dociera, ale do wroga! W kampanii po pierwsze trzeba zaczynać przystanią, po 2 co chwila pokazówki, po 3 Są one na dodatek denne. Omg to jest tragedia!

MCaleb: Chyba chodziło o IMHO, a nie o OMG, ale to moje prywatne zdanie.
Co do wykrzykników, posłużę się cytatem.

Edit: A co to znaczy IMHO? wiem, głupie pytanie :P

Kathrin PW
12 grudnia 2006, 12:18
Czy Ktoś mógłby mi podpowiedzieć w jaki sposób wysyła się karawany? Wprawdzie jestem już przy końcu drugiej kampanii, ale wiedzy nigdy dość:)

MCaleb PW
12 grudnia 2006, 12:53
Karawany - wpierw trzeba posiadać drugi zamek lub zewnętrzny budynek kreatur. Następnie w zamku, do którego mają zostać wysłane, wybieramy okno kupowania kreatur, tam mamy kilka zakładek po lewej - kupno kreatur, informacje o kreaturze, karawana z zamku, karawana z budowli, informacje o karawanach. Myślę, że dalej nie muszę wyjaśniać.

Efreet Rajah PW
12 grudnia 2006, 15:02
Nie no jak dla mnie zamek krasnoludow jest fajnym pomyslem, a jeszcze doladowanie runami i ma szanse rowne z innymi(glownie ze wzgledu na obrone)...

Kathrin PW
13 grudnia 2006, 12:17
Dzięki, w takim razie jeszcze jedno pytanko:) Mój bohater ma w książce kilka runicznych znaków,jednak nigdy mi się one nie podświetlają. Proszę o wyjaśnienienie, kiedy/jak/gdzie można je zastosować.
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7
temat: HoMM5: Farmers of Hate [Kuźnia Przeznaczenia]

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel