Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Wieża Siedmiu Smoków (Heroes V)temat: HoMM5: Farmers of Hate [Kuźnia Przeznaczenia]
komnata: Wieża Siedmiu Smoków (Heroes V)
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7

vinius PW
20 października 2006, 11:44
Alamarze, przecież to jawne jaja ;) chociaż taka wydaje mi się lepsza.

Adziq PW
20 października 2006, 14:56
To wygląda jak mój zmarły dziadek :P. Już wolałem poprzednią.
Edit: Qui nie wywołuj wilka z lasu tą misją w kampani.

Lord Pawello PW
20 października 2006, 20:11
Farmers of Hate :D ciekawa parodia :P

Kreator PW
20 października 2006, 23:04
Witam.
Co Wy tylko o tych krasnoludach, Jakiś kompleks niższości?:D
Nie gram stety(nie)? I czytam: "za proste kampanie", "grafika to jeszcze od bólu może być",...
Nie to że się czepiam, ale czy w H5 "niscy wzrostem i z toporem" mają jakąś specjalną pozycję?, czy gra jest tak słaba że nie macie się już czego czepiać? Naprawdę w H5 nie ma żadnych (nowych) zalet?
Wiem że nie do tematu, lecz pytam poważnie... lub wybaczcie.

PS. Pościk moża w razie czego przykwasić.
PS2. Żeby było jasne, nie grałem jeszcze w H5:P, demka, owszem...

Nie_mam_nicka PW
21 października 2006, 00:37
Boże ta nowa nacja to jakaś tragedia, żywcem zerżnięte z Disciples 2. Nie mogli się chociaż troche wysilić i jakieś nowe jednostki powkładać, a nie same krasnoludki, krasnoludki które wypowiedziały magiczne runiczne zaklęcie: "madżikum, znikajum, benc!", i jakieś ogniste jaszczurki. Aż zżera mnie ciekawość jakie inne zamki panowie z Ubiwału stworzą w przyszłych dodatkach...

PS. Nowe pudełko ROX :P

Trang Oul PW
3 listopada 2006, 15:34
Cytat z CD Action:
Krasnoludy - ten starożytny, dumny lud należy, jak elfy i inni nieumarli, do kanonu fantasy.
Chyba wszyscy mają taki sam, lekceważący stosunek do Młotków :P .

Korios PW
8 listopada 2006, 19:19
Zauważcie , że na nowym pudełku jest napisane Farmers of hate ( Farmerzy nienawidzidzący ;!)
KLIKNIJ
To pudełko to ŻART!

Alamar PW
8 listopada 2006, 19:58
Rolnicy Nienawiści jak już, lub też bardziej swojsko - Chłopi (co się sami bronią ;) Nienawiści.


A teraz pewna grafika promocyjna:

Free Image Hosting at www.ImageShack.us

MCaleb PW
8 listopada 2006, 20:03
Coś się temu krasnalowi do nosa przykleiło...

A Korios właśnie wyjawił tajemnicę Poliszynela, gratulujemy!

Alamar PW
10 listopada 2006, 18:15
Nowy tytuł Farmers of Hate.
To ja już wolę, żeby jednak tego nie tłumaczyli.

MCalebMCalebNo i właśnie z tego powodu zmieniamy tytuł tego tematu, bo CDP nie poparło mojego wniosku o "Młoty Przeznaczenia". Dlatego też prezentujemy Wam angielską wersję polskiego (pod)tytułu. ;)

Alistair PW
10 listopada 2006, 19:11
Pod linkiem, który podał Alamar jest zdjęcie z dodatku i wyraźnie pisze "Hammers of Fate" - czyli Młoty Przeznaczenia. Jedynie polski tytuł to "Kuźnie Przeznaczenia". Do końca życia, a może i dłużej nie zrozumiem sensu nadawania nowych, własnych nazw czemukolwiek. Taka to już maniera ludzka, że zmienia się oryginalne tytuły i nazwy. (-ciach-) Dla mnie to nie ma sensu. Rozumiałbym takie zmiany, gdyby nie dało się dokładnie przetłumaczyć tego tytułu, ale nie trzeba znać dobrze angielskiego, żeby samodzielnie przetłumaczyć ten tytuł. Hammers to młoty i tyle. O nienawiści natomiast w tym tytule nie ma słowa.

MCalebMCalebAle za to nienawiść jest w tym temacie :P
A tak na serio, to czy tak trudno jest zrozumieć bardziej wysublimowany kawał? :P
Jeżeli trzeba, to wyjaśnię, ale po co psuć zabawę innym? :P
Tak przy okazji, to proszę bez postów typu "Ja wiem co znaczy Forge of Hate, świetny żart!", bo wyrzucę za drzwi.

Edit: Moja wina, myślałem, że wywaliłem ten tekst o nienawiści, ale widzę, że mi nie zmodyfikowało, albo ja coś pomotałem. Po prostu naprawdę nie pojmuję nadawania nowych nazw (przez CDP, rzecz jasna). Co do Farmerów Nienawiści widziałem zdjęcie, całkiem spoko. Tłumaczyć mi (już) ;) nie trzeba.

Co do pewnego 7-mioliterowego słowa na F, coś w nim złego?

MCalebMCalebByć może to wyciąłeś i zatwierdziłeś wtedy gdy ja pisałem komentarz do starej wersji. Takie rzeczy się zdarzają.

A to 7-literowe słowo na F jest po prostu nieklimatyczne. ;)

Viktoriusz J. Lezublideusz PW
11 listopada 2006, 11:18
Nie widzę powodu do histerii, przecież nawet małe dziecko wie, że Traduttore Traditore.

Alamar PW
19 listopada 2006, 12:30




(obrazki z tej strony)

Nie_mam_nicka PW
19 listopada 2006, 12:57
Lol jak zobaczyłem gębe tej Mantykory to niemal nie spadłem z krzesła... CO TO MA BYĆ!?!?

MCalebMCalebZapewne jakiś programista z niwału chciał się pokazać. :P

vinius PW
19 listopada 2006, 14:09
E, widzialiście kiedyś Pogromców Duchów? hiena z filmu jak patrzeć, tylko grzywa dodana.

Korios PW
19 listopada 2006, 15:22
Tu jest nowa mapa stworzona przez Evilpa.
Jest nowy samolot w Kuźniach Przeznaczenia!

Viktoriusz J. Lezublideusz PW
19 listopada 2006, 15:26
Ta mumia przypomina trochę moją przeklętą babkę Victuare, ale jeszcze bardziej do niej podobny jest Licz z Dark Messiah of Might and Magic.

Qui PW
19 listopada 2006, 20:42
Mantykora się szczerzy jak kot z Cheshire... ciekawe, czemu jej tak wesoło? :P Mumia powszechnie znanym gestem "zamawia piwo", wilk natomiast wygląda jak wilk. Wilka raczej ciężko zepsuć. Jeżeli to oczywiście jest wilk, bo może być to jakaś mityczna bestia o której nikt wcześniej nie słyszał :P.

Alamar PW
20 listopada 2006, 09:20
Akurat mam-tik-ora ;) przypomina mi słabo zrobionego transformera (ogon i krzywe łapy) z maską japońskiego demona.

Kilka screenów z przerywników w Kuźni Przeznaczenia - homm5.gram.pl.

EDIT:

Yeti w całej okazałości (choć z gry go usunięto):



Korios PW
22 listopada 2006, 17:43
Świątynia nagi
Tundra nie tylko śnieg będzie dodany.

MCaleb: Powiedziałem coś o tagu blink. Radzę go nie używać, gdy się nie wie jak i do czego.
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7
temat: HoMM5: Farmers of Hate [Kuźnia Przeznaczenia]

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel