|
|
|
|
Witaj Nieznajomy!
|
temat: [H1] - Heroes 1 fanowski remake. komnata: Sala Bohaterów (Heroes I - IV) |
wróć do komnaty
|
![]() Serd
|
https://www.gram.pl/news/heroes-of-might-and-magic-wraca-dzieki-fanowskiemu-remakeowi-klasyk-sprzed-31-lat-bedzie-mozna-uruchomic-na-najnowszych-sprzetach = Jak w tytule. Będzie to taki FHeroes 2 lub HD mod do Heroesów 1. Czekamy. |
|
avatar
|
Fheores2 to na pewno nie będzie, skoro wykorzystuje reverse engeenering. |
![]() Paracelsus
|
Ja mam Heroes I wydany przez CD-Project (edycja kolekcjonerska Heroes I-IV na jednym DVD), który działa bez problemu w Windows 11. Podejrzewam, że na GoGu można kupić prawie tą samą wersję (tylko z wyłączonym wymaganiem płyty DVD). Dlatego zdanie "Nie trzeba będzie korzystać z DOSBoxa" mnie rozczula. Autor artykułu nie odrobił lekcji. |
![]() Andruids
|
Do jedynki ściąganej przez goga dodawany jest dosbox, jeśli pamięć dobrze mi służy. |
![]() Paracelsus
|
To byłoby dziwne, skoro istnieje wydanie Heroes I dla systemu Windows. Na stronie GoGa piszą nawet, że w pakiecie jest skrypt `editor.cmd`, który dodaje konieczne wpisy do rejestru Windows, żeby edytor map działał stabilnie (co dla aplikacji DOSowych byłoby bez sensu). |
![]() Andruids
|
https://www.gog.com/en/game/heroes_of_might_and_magic
|
![]() Paracelsus
|
Jeśli to prawda, to znaczy że GoG nie ma wersji wydanej przez CD Project. Wiem, że Ubisoft nie ma tej wersji i faktycznie sprzedaje Heroes 1 z DosBoxem. |
| temat: [H1] - Heroes 1 fanowski remake. |
wróć do komnaty
|
powered by phpQui
beware of the two-headed weasel