Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XDark MessiahHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Ankieta kwasowego człowieka
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 - 4

Bacus PW
10 stycznia, 19:31
27. Jaka jest historia Waszego nicku i czy zawsze mieliście taki?
Jeśli weźmiesz kilka liter mojego nazwiska, dodasz kilka innych i poprzestawiasz miejscami, a potem usuniesz kilka liter i zrobisz tak kilka razy to wyjdzie Ci Bacuś, niestety zakładając nick wychodziłem z prostego założenia, że polskie znaki? A gdzie tam komu to potrzebne to powstał Bacuś, bez ś... na grocie go nie zmieniałem, na innych forach/discordach mam różne i poza AC praktycznie ten przydomek już wymarł kosztem nowego, lepszego i bardziej modnego. Elo

LuckyClover PW
10 stycznia, 20:25
27. Jaka jest historia Waszego nicku i czy zawsze mieliście taki?
Od lat używam nicku LuckyClover w różnych miejscach. Pochodzi on od artefaktów przynoszących szczęście w serii homm.

Kastore PW
10 stycznia, 22:36
27. Jaka jest historia Waszego nicku i czy zawsze mieliście taki? Otóż mój nick wziął się od herosa z mitologii greckiej, Kastora, który był bratem bliźniakiem niejakiego Polideukesa. I nie, kiedyś miałem nick Beldzior, ale jakiś umięśniony gość mi groził nożem w internecie, więc musiałem zmienić.

Yaaqob PW
13 stycznia, 15:03
1. Mieszkaniec (użytkownik), którego najbardziej lubisz czytać w Grocie: Acid i Alamar

3. Temat na forum, który darzysz największym sentymentem: [HotA] Oficjalne informacje, aktualizacje

4. Najzabawniejsza afera w Grocie: Never Ending Story z Orodrethem

7. Komnata na forum (stolik) do której najmniej zaglądasz: Komnata Cieni (Heroes VII)

8. Ulubiony dział w Grocie: https://www.mm3.acidcave.net/ :-D

9. Najmniej udany dział w Grocie: https://www.mm3.acidcave.net/ :-D

10. Tło na stronie głównej (zielone czy skałki?)? Zielone!

11. Jakiego działu najbardziej brakuje w Grocie? M&M 4 oraz 5

12. Którego nieaktywnego użytkownika najbardziej ci brakuje? Kathrin

13. Ulubiony moderator: Kammer

14. Komu dałbyś honorowego Akolitę: Tarnoobowi

18. Za co kochałeś Orodretha? Hmm... Musiałbym przejrzeć jego archiwalne wpisy... gdyby nie zostały skasowane... ;-P

19. Dobrze, że nie doszło do unifikacji Groty i Jaskini? Tak.

Dark Dragon PW
13 stycznia, 15:16
Cytat:
Jakiego działu najbardziej brakuje w Grocie? M&M 4 oraz 5

Może kiedyś go skończę...

Sir Galuf PW
15 stycznia, 00:22
27. Historia waszego nicka: Kiedy tworzyłem konto na Grocie, moja Siostra odkopała akurat Playstation 1 oraz grę Final Fantasy V, w której moją ulubioną postacią był jegomość imieniem Galuf - ponieważ od początku planowałem ustawić swoją rasę jako Krasnolud, poszukiwałem krasnoludzko brzmiącego imienia, a że akurat miałem w pamięci brodatego wojownika Galufa z Final Fantasy, wybór padł na to imię. A tytuł "Sir" wziął się ze względu na moje umiłowanie profesji rycerza z Might and Magic.
strona: 1 - 2 - 3 - 4
temat: Ankieta kwasowego człowieka