Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [przyklejony] Mam problem z WoGiem
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 114 - 115 - 116 - 117 - 118

AmiDaDeer PW
1 lipca 2019, 21:21
Cytat:
Bo mam dość zawiłych instalacji i jakiś "mod managerów" interesuje mnie wyłącznie WOG a nie środowisko do jego bezpiecznego instalowania. By zainstalować erę,a potem cały ten pakiet musiałbym przechodzić przez kolejne zawiłe procesy na które nie mam czasu.
Era nie jest dodatkiem do gry, nie wprowadza nic nowego, a fixy i naprawy skryptów mam już w samym wogu. Póki co, bez ery wszystko działa dobrze, tak polskie znaki jak i skrypty.
Oj nie. Era jest o wiele stabilniejsza i łatwiejsza w instalacji niż WoG. Naprawdę polecam się z nią zapoznać, zamiast utrudniać sobie życie w obawie przed czymś nowszym.

Kammer PW
1 lipca 2019, 22:39
Hobbit ma całkowitą rację.

Andruids PW
2 lipca 2019, 03:07
random:
By zainstalować erę,a potem cały ten pakiet musiałbym przechodzić przez kolejne zawiłe procesy na które nie mam czasu.
To męcz się dalej i przechodź przez niezawiłe procesy, takie jak pytanie o rzeczy na forach, na które, jak widać, masz do poświęcenia dużo czasu.

Dydzio PW
2 lipca 2019, 17:14
Z tym wogiem że ci działa wszystko oprócz FPS to niby tak, ale nie do końca. Choćby strzelanie centaurów crashuje woga od windowsów 7 w góre (być może vista też).

emek PW
3 lipca 2019, 00:08
Nie męczę się z wogiem bez ERY skoro działa. Na razie mi nie crashują centaury a już z nimi walczyłem.

Do wszystkich którzy mieli podobny problem jak ja. #FPS #Stuttering #Lag #Freeze #Przycina #WOG #3.58f #Mouse #Mysz

100% Fix to zainstalowanie HD moda. Niby piszą że tylko częściowo kompatybilny, ale nie przejmujcie się tym. Pozdrawiam !

mrocznymag322 PW
16 sierpnia 2019, 21:56
To nie jest stricte problem, no ale nie mogłem znaleźć podobnego tematu. Ostatnio dowiedziałem się że zarówno normalne heroesy jak i Wog, Hota, Vcmi itd. mogą mieć nieograniczoną ilość map, natomiast Era może ich mieć "ledwie" (od najnowszej wersji) 5017. Jedna mapa więcej no i crash. I nie, wcześniejsze wersje Ery nic nie dadzą też będzie ten sam błąd. Więc się pytam. Czy jest jakiś skrypt który pozwoli usunąć te blokadę, bo to dla mnie ( i chyba nie tylko mi) ważne. Z góry dziękuje za pomoc.

PS: Wracam do was na krótki czas po ponad 9 miesiącach przerwy xd.

Edit: Czekam już 2 dzień i dalej nie dostałem odpowiedzi na mój problem. Czyżby taki skrypt lub plik na rozwiązanie mojego problemu nie istnieje?

hader3k PW
4 października 2019, 16:07
Witam, mam spory problem z WOG. Na laptopie zainstalowałem wszystko według instrukcji i jest ok, działa jak trzeba, mapy hulają. Na drugim zrobiłem dokładnie to samo, jednak tam na stałe podpięty mam drugi monitor (taka praca). Pomimo zrobienia wszystkiego tak samo i według instrukcji, gra się uruchamia, ale...

Ale widać tylko jedną czwartą ekranu rozciągniętą na całość monitora, nie da się odpalić niczego tylko po naciśnięciu escape wyjść z gry. Próbowałem zmienić, żeby monitor z lapka był głównym, a także wypinałem drugi monitor. Niestety żaden sposób nie działa.

Miał ktoś może taki kłopot lub wie, jak to rozwiązać?

Kammer PW
4 października 2019, 18:18
Instaluj ERA II. To jest uniwersalne rozwiązanie na problemy z WoG-iem.

aniol PW
31 stycznia 2020, 21:23
Mój problem z wogiem to taki, że podczas rozgrywki solo przeciwko komputerowi lub na wieloosobwej na jednym urządzeniu albo jak gram w kampanie to mi sie zawiesza, albo zawiesza laptopa, albo sam sie wyłącza a mam najnowszą wersje woga.

Co robić, żeby wog sie niewyłączał i nie zawieszał

Prosze o odpowiedz

avatar PW
31 stycznia 2020, 22:00
Co rozumiesz przez najnowszą wersję WOGa?

mrocznymag322 PW
3 kwietnia 2020, 13:46
Ostatnio natrafiłem na problem grając w Erę. Gdy włączam mapę pojawiają się, podczas ekranu ładowania (a czasami po włączeniu mapy) komunikaty, że jakieś skrypty nie działają poprawnie. I to się dzieje nie ważne czy wogifikuje mapę czy też nie. A to nie jest w tym wszystkim najgorsze, gdy włączam mapę i kończę swój ruch gra nagle się crashuje. Czy może mi ktoś powiedzieć jak rozwiązać ten problem? Mam najnowszą wersję Ery 2.92 oraz Najnowszą wersję HD- Moda RC69. Prosiłbym o szybką pomoc. Z góry dzięki. Pozdrawiam.

Kammer PW
3 kwietnia 2020, 14:08
Zalecało się nieaktualizowanie HDmoda. :P

mrocznymag322 PW
3 kwietnia 2020, 14:22
Czyli co mam zainstalować nie zaktualizowaną wersję HD- moda? Ja nie wiem gdzie są starsze wersje HD- moda. xp Jaka jest najnowsza wersja tej modyfikacji przy której Era nie będzie wariować?

Edit: Po zainstalowaniu starszej wersji Hd- moda, gra dalej wywala błędy skryptów. Co mam robić?

Kammer PW
3 kwietnia 2020, 15:20
Zaintaluj ERA 2.9.x od nowa i nie aktualizuj HDmoda.

mrocznymag322 PW
3 kwietnia 2020, 16:52
Zainstalowałem grę ponownie. Zainstalowałem najnowszą wersję Ery. Zainstalowałem starą wersję HD- moda i jej nie aktualizowałem. A mimo to gra dalej crashuje. Czyli co mam grac bez HD- moda czy co?

Kammer PW
3 kwietnia 2020, 17:11
Instalujesz HDmoda? Jak sprawdzałem wersje 2.9.X, to każda przychodziła z preinntalowanym HDmodem.

mrocznymag322 PW
3 kwietnia 2020, 17:13
Zainstalowałem starą wersję HD- moda z waszego skarbca, bo nigdzie nie mogłem znaleźć innego miejsca gdzie byłaby inna wersja (oprócz najnowszej) tego moda.

Kammer PW
3 kwietnia 2020, 17:20
Nie instaluj HDmoda, on jest dołączany do 2.9.X (a przynajmniej był w 2.9.4). Rozejrzyj się po folderze.

mrocznymag322 PW
3 kwietnia 2020, 19:15
Skorzystałem z twojej rady i Era wreszcie zaczęła dobrze działać. Dzięki za pomoc :D

BackFire PW
6 kwietnia 2020, 19:57
Cześć, mam taki problem otóż zainstalowałem sobie WOGa i po odpaleniu wyskakuje mi komunikat failed initialization. Zainstalowałem sobie ERE, odpaliłem gierkę wszystko było w porządku do momentu aż odpaliłem bitwę, za każdym razem mam czarną ziemią, tekstury mają tylko skały. Ktoś wie może dlaczego tak się dzieje ?
strona: 1 - 2 - 3 ... 114 - 115 - 116 - 117 - 118
temat: [przyklejony] Mam problem z WoGiem

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel