Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [przyklejony] Mam problem z WoGiem
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 107 - 108 - 109 ... 116 - 117 - 118

avatar PW
26 września 2017, 20:16
To zróbmy tak. Ściągnij spolszczenie http://www68.zippyshare.com/v/xYLJ5Ca9/file.html, rozpakuj zipa gdziekolwiek a potem skopiuj katalog WoG Polish do folderu mods a następnie odpal mod manager i daj spolszczenie jako enabled. Powinno hulać. Oczywiście ikony w ekranie głównym będą po angielsku ale opisy opcji i teksty w grze powinny być po polsku. Katalog Tools zostaw w spokoju ;]

Kubson PW
26 września 2017, 22:35
Wielkie dzięki, ale nie trzeba. Ostatni raz spróbowałem i przekopiowałem plik polishwog.pac z folderu data i na oślep go powstawiałem w katalogu mods wszędzie gdzie tylko popadnie i zadziałało. :) A tak w ogóle, czy da się zmieniać tempo bitwy i sprawić, żeby w intrach z kampanii pojawiły się animacje i głosy, bo w wog-opcjach nie znalazłem nic takiego.

Kammer PW
27 września 2017, 07:30
Co do szybkości ruchu jednostek - jeżeli dobrze pamiętam, to odpowiada za to mod Yona. Też mnie to początkowo irytowało, ale z czasem przywykłem.

avatar PW
27 września 2017, 07:46
Cytat:
prawić, żeby w intrach z kampanii pojawiły się animacje i głosy, bo w wog-opcjach nie znalazłem nic takiego.
Chodzi o kampanie WoG?

Kubson PW
27 września 2017, 09:33
O wszystkie, zarówno z Woga, jak i podstawki. Jaką kolwiek kampanię włączę, w intrze całe tło jest puste i czarne, nie słychać żadnego głosu, jedynie na samym dole są napisy.

Kubson PW
27 września 2017, 09:37
A gdybym skasował cały folder yona, gra by mi się nie zlinczowała? Może bitwy miałyby normalne tempo.

avatar PW
27 września 2017, 19:57
Ogólnie przerażasz mnie, że chcesz cokolwiek kasować. Przecież w mod managerze każdy mod możesz jednym kliknięciem dezaktywować i aktywować kiedykolwiek masz na to ochotę. U mnie np. mod manager wygląda tak

Kubson PW
27 września 2017, 22:08
Spoko. Ja się tylko pytam. A z tymi kampaniami nie da się nic zrobić?

avatar PW
27 września 2017, 22:22
Nie wiem jaką masz wersję herosów - gdyż cyfrowa wersja z gog.com ma wszystkie filmiki w instalce i instalują się z grą. W przypadku wersji na płycie CD, filmiki są odczytywane z CD, dlatego jak nie masz płyty w napędzie to jest czarny ekran. W tym drugim przypadku da się to naprawić, jeśli zainstalujesz hd moda na erę.

Kenye PW
29 września 2017, 14:58
Mam taki problem, iż przy nowym update na samym końcu wyskakuje mi jakiś komunikat i nie mogę zaktualizować gry.
https://imgur.com/a/uH3wd

avatar PW
29 września 2017, 17:25
A instalujesz na woga? hote? zwykłą złotą edycję? Skąd masz link?
A czy przypadkiem nie instalujesz spolszczenia do hd moda nie mając wcześniej zainstalowanego angielskiego hd-moda?

Kubson PW
1 października 2017, 16:32
Cześć, to znowu ja. Bez problemu zainstalowałem HD-moda, mam płytę w napędzie (heroes I-IV complete jakby co)i problem z kampaniami nie zniknął.

avatar PW
1 października 2017, 20:16
Nie zniknął, po w magiczny sposób się nie pojawią. Tu masz poradnik jak to zrobić przy użyciu hd moda

Kenye PW
2 października 2017, 13:51
Bardziej chodzi o to, iż jest nowy update beta 10. Ja mam beta 9 i przy próbie aktualizacji właśnie taki komunikat mi wyskakuje.

avatar PW
2 października 2017, 13:53
Musisz uruchomić jako administrator.

Kubson PW
6 października 2017, 21:11
Siemka. Znowu mam pytanie, ale tym razem dość nietypowe. Mianowicie chodzi mi o arktycznego i wulkanicznego strzelca. Kiedy jednostki te atakują z dystansu, strzelają ze swoich łuków jakimiś zielonymi i czerwonymi kulami, zamiast normalnymi strzałami. Dla mnie bardzo głupio to wygląda i po prostu mi się nie podoba. Wiem, że jest to specjalnie dany element gry, ale może dałoby się to jakoś zmienić?

avatar PW
6 października 2017, 22:01
Z tego co pamiętam, to de animacje strzałów są podpięte z animacji innych, standardowych jednostek h3. Podmienisz defy strzelcom - automatycznie podmienisz im tym jednostkom [w tej chwili nie pamiętam którym]. Może dałaby się napisać skrypt, który by zmienił grafikę strzały na inną, ale w z tym pytaniem do szamana, albo majaczka ;]

michal4056 PW
1 listopada 2017, 14:47
Cześć,

Mam problem z save z mapy SnowLord z dodatku WOG. Gra mi się zawiesza na ładowaniu gracza niebieskiego na 24 miesiącu. Mógłby ktoś spróbować przesymulować u siebie mojego save o ten jeden dzień? Link do save poniżej. Próbowałem przeinstalować grę, ale nie pomaga.


https://www.dropbox.com/s/jdzdi3h7ee8wcr0/SL85.GM1?dl=0

Szaman PW
1 listopada 2017, 15:07
WoG sam w sobie jest wielce niestabilny i takie kwiatki mogą występować, pewnie gracz niebieski robi coś czego skrpty ERM nie przewidziały i stąd ten błąd... może też być tak że masz włączone dwa skrypty które na siebie nachodzą i gracz niebieski uaktywnia jeden skrypt i gra nie wie co zrobić.

Mapa w 90% jest już stracona.

Przeinstaluj całego Herosa 3 i zamiast WoGa zainstaluj ERE2 która jest tym samym co WoG tylko bardziej stabilna. I mniej takich błędów występuje.

erski13 PW
10 listopada 2017, 16:40
witam nwm gdzie moge znalezc rozwiazanie mojego problemu a mianowicie zainstalowanie woga.pobieram woga z akademi wojny,instaluje i wyskakuje mi blad,, pszepraszamy instalacja nie moze byc kontynuowana,, od razu mowie mam windows 10 i herosa, ,Heroes of Might & Magic III - HD Edition,, kupiony i pobrany ze steam

POMOCY PLS
strona: 1 - 2 - 3 ... 107 - 108 - 109 ... 116 - 117 - 118
temat: [przyklejony] Mam problem z WoGiem

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel