Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [przyklejony] Mam problem z WoGiem
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 99 - 100 - 101 ... 116 - 117 - 118

Drwal PW
11 maja 2016, 21:16
Pokaż ścieżkę zainstalowanej gry - nie może być żadnych spacji. To czasami powoduje problemy. Ewentualnie jakiś screen folderu z grą.

Jaki system?

szantmik PW
12 maja 2016, 11:14
Nie ma żadnych spacji przy ścieżce, windows10, próbowałem uruchamiać ze zgodnością wyszukiwaną przez system oraz ręcznie ustawionego XP, bez skutku

Kammer PW
12 maja 2016, 11:32
Porównałem z moją zawartością folderu i strasznie mało rzeczy w nim masz...
Gdzie, na przykład, podział się plik Heroes3.exe?

Co powiesz na reinstall H3?

szantmik PW
12 maja 2016, 11:42
Normalna wersja H3 śmiga normalnie, teraz przeniosłem h3.exe gdzieś indziej, bo myślałem, że może to coś zmieni...

szantmik PW
12 maja 2016, 12:24
Zainstalowałem wszystko od nowa i działa, ale.. laguje mi się czasem, a na kompie który miał 99mHz na turbo nie było żadnych lagów kilkanaście lat temu jak grałem w HIII;p
Można coś z tym zrobić?
Jest jeszcze jakiś mod jeżeli chodzi o grafikę?;p
I jeszcze spytam czy jest coś spolszczającego? Najlepiej się gra w rodzimym języku. :p
Może się rozbuja wszystko, dopiero co to odpaliłem:P
Jeżeli jest jeszcze coś interesującego odnośnie gry do zainstalowania, to może ktoś napisać:D
Dziękuje za pomoc i wsparcie!

Kuririn PW
12 maja 2016, 12:32
Niekiedy warto troszkę poszperać w grocie... Skarbiec

bloczyna PW
12 maja 2016, 12:52
Witam, u mnie niedawno (dokładnie po migracji z win 7 do win 10) pojawił się jeden problemik. Podczas walki nie wyświetla mi się teren, tylko czarne tło. Widać heksy, ale nie widać zasięgu jednostki. Co gorsza podczas ruchu mojej lub wrogiej jednostki pozostaje po niej cień/duch(troszkę wyciemniona ikona jednostki która jest nie aktywna) i po każdym ruchu tak się dzieje. Sytuacja jest o tyle wnerwiająca, że przy dużej ilości jednostek i ruchów całe pole walki jest w takich cieniach, a jedyny sposób by odróżnić faktyczną jednostkę od jej śladu/ducha/cienia (czy jak to nazwać) jest najechanie na nią kursorem. Ktoś z was miał może taki problem i wie jak go rozwiązać?

Uprzedzając pytanie mam Złota Edycję H3 oraz zainstalowaną ERE II bez innych modów.

bloczyna PW
12 maja 2016, 13:17
Dzięki wielkie.

Pozdrawiam :-)

Jaquel PW
5 sierpnia 2016, 13:52
Witam wszystkich i od razu przepraszam jeśli podobny problem już się pojawiał, ale nie znalazłem go za pomocą opcji szukaj, a przeglądać 100 stron z problemami jest dość nieciekawym rozwiązaniem, zwłaszcza, że może go tam nie być. Mój problem jest opisany obrazkiem z gry. Jeśli ktoś coś wie, czy poza instalacją innej wersji gry istnieje inne rozwiązanie, to proszę o odpowiedź. Z góry dziękuję i życzę rozwoju forum w jak najlepszą stronę. ;)
Obrazek

Kammer PW
5 sierpnia 2016, 13:57
Jak dobrze pamiętam - to nie błąd, to ficzer.
Była jakaś tam opcja w WoGu, że stworzenia ósmego poziomu można zrekrutować w ich siedlisku tylko i tylko zaraz po pokonaniu strażników. W innym przypadku ten stwór bierze i się wynosi.

Kuririn PW
5 sierpnia 2016, 14:01
One pojawiają się w zamku, aby je rekrutować, o ile dobrze pamiętam.

Jaquel PW
5 sierpnia 2016, 14:11
Ok. Dziękuję ślicznie. Już zabieram się za szukanie w opcjach rozwiązania problemu. ;) Najwyżej tu wrócę jeszcze. Jeśli nie, to będzie znaczyło, że problem się rozwiązał i bardzo dziękuję. :) // W zamku ich nigdzie nie mam do rekrutacji :)

Drwal PW
5 sierpnia 2016, 14:46
Tu masz opisaną rekrutację jednostek 8 poziomu:
http://www.wog.acidcave.net/bestiariusz_stworzenia_8_poziomu.html#rekrutacja

Również pozdrawiam. :)

avatar PW
5 sierpnia 2016, 14:53
Właśnie w takiej sytuacji jednostki 8 poziomu wynoszą się z zewnętrznego siedliska i przenoszą do miasta. Przy czym, żeby je w mieście kupić trzeba na ekranie miasta kliknąć na siedlisko - w tym przypadku Staw - w oknie Fortu ich nie będzie. Aha - i musisz mieć wybudowane ulepszone siedlisko siódmego poziomu - inaczej też nich nie będzie. I drugie 'aha' - jeśli na mapie zająłeś dwa identyczne siedliska 8-poziomu to w mieście oczywiście będziesz miał do wykupu dwa stworzenia - ale w tym celu musisz kliknąć na siedlisko - kupić jedno stworzenie, potem kliknąć drugi raz na siedlisko i kupić druga sztukę. Skomplikowane, ale ma to swój urok.

Jaquel PW
5 sierpnia 2016, 17:09
Nigdy bym nie przypuszczał, że aż tyle osób odpisze po tak krótkim czasie. Dziękuję za wszelką pomoc i życzę miłego dnia jak i godzin spędzonych przy graniu w Heroes III :) Jeszcze wszystkich porad nie sprawdzałem, ale działa ta z opcjami WoG'owymi i pewnie reszta też. Ale to już Wam głowy zawracać nie będę gdyby było coś nie tak, bo wystarczy mi jedno rozwiązanie problemu :)

Cuthbert2 PW
22 sierpnia 2016, 23:39
Takie cóś mnie męczy - otusz (otórz) zainstalowałem Groove i zaczął się problem. Po pierwsze primo - wzrosły koszty upgrade'u ratusza/kapitolu. Po drugie primo - nim Grove zainstalowałem, mogłem (naciskając bodaj [Alt] i jednocześnie klikając na miasto otworzyć całkiem interesujące menu cheatów. To samo jeśli idzie o bohatera. Ja osobiście mogę bez tego żyć, ale mój 9-letni syn niekoniecznie. :) Szczególnie brakuje mu możliwości dodawania zasobów (ciekawe czemu?) Teraz pytam ad ! co z tymi wzrastającymi kosztami ad 2 - jak te menusy mu znów uruchomić?

Drwal PW
22 sierpnia 2016, 23:42
Wersja Era czy WoG?

Cuthbert2 PW
23 sierpnia 2016, 00:39
WoG.

Drwal PW
23 sierpnia 2016, 10:07
Mówiąc szczerze nie wiem co jest przyczyną. Za bardzo kodami nigdy się nie bawiłem. Mogę jednak zaproponować dobre rozwiązanie. Zainstalujcie Ere. To jest to samo, a stabilniejsze, bez błędów, jest mod manager i długo by wymieniać.

Szaman PW
23 sierpnia 2016, 13:04
O ile dobrze pamiętam, Grove chyba podnosi koszt ratusza. Jak masz WOG zamiast ERY, to amen w pacierzu wtedy, nie można cofać zmian w WOG-u. Jedyne rozwiązanie to usunięcie Herosa 3 z wogiem. Zainstalowanie czystego Heroes 3 i pobranie ERY (Którego zresztą łatwiej się instaluje niż WOG) pobrać Grove na ERE wrzucić do folderu mods. I grać, a kiedy się znudzi to można go spokojnie wyłączyć w mods manager.
strona: 1 - 2 - 3 ... 99 - 100 - 101 ... 116 - 117 - 118
temat: [przyklejony] Mam problem z WoGiem

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel