Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Reinkarnacja
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3

Górski Krasnolud PW
7 czerwca 2022, 23:57
Ustawienie sobie Sinodziobej na profilowym, to dobry sposób na wsparcie Pride Month.

Markham98 PW
8 czerwca 2022, 01:25
Właśnie byłem ciekaw czy to przypadek, że dwóch aktywnych i zasłużonych użytkowników ma taki sam avatar, ale dołączę do zabawy.

Andruids PW
8 czerwca 2022, 03:23
Dwóch aktywnych i zasłużonych użytkowników było jak go sobie ustawiałem, teraz już musi być ich więcej.

Pointer PW
8 czerwca 2022, 07:04
@Górski

Wyjaśnij mi co ma Bluebeak do tego miesiąca niby? Jak ktoś chce gdzieś znaleźć jakąś symbolikę, to ją zawsze znajdzie...

Zachari PW
8 czerwca 2022, 09:08
Myślę, że było to bardziej ironicznie (:

Kammer PW
8 czerwca 2022, 12:50
Znaczy, lore'owo Sinodzioba jest lesbijką, ale wydaje mi się, że nikt o tym nie wie i to trochę na siłę tak t interpretować.

Kastore PW
8 czerwca 2022, 12:53
Miałem kiedyś gęś, która była lesbijką, więc dla mnie to nie jest na siłę.

AmiDaDeer PW
8 czerwca 2022, 14:35
Górski Krasnolud:
Pisałem do Acida na Messengerze, ale totalnie zlał temat.
Acid nie jest zbyt aktywny na Messengerze, a tym bardziej jeśli pisze do niego ktoś spoza zaufanego grona. :P

Darkem:
Cóż, Grota umiera. Nowi fani odeszli na grupy na FB - głównie przez atmosferę i wieczną krytykę ze strony stałych bywalców.
Nieprawda. Owszem, odeszli na grupy na Fb, ale atmosfera Groty nie miała na to za bardzo wpływu. Mamy takie czasy, że ludzie wolą mieć wszystko w jednym miejscu i trzymają się raczej jednego, góra dwóch social mediów - a jeśli na Fb są grupki dotyczące HoMM, a Fb sam podrzuca najnowsze posty z tych grupek, to jednoczesne logowanie się na forach dyskusyjnych na których niekoniecznie dużo się dzieje to często zwykłe marnotrawienie czasu. Sam fakt, że w 2022 wciąż ma się relatywnie nieźle polskojęzyczne, 18-letnie forum dyskusyjne na temat serii gier mającej swój początek dekady temu, jest dość nietypowy.

W każdym razie, nawet najbardziej luźna i przystępna atmosfera nie za wiele tu zmieni - jedynym sposobem na drugą młodość Groty mogłoby być aktywne prowadzenie social mediów poza samym forum, a i to wymagałoby naprawdę dużego zaangażowania ze strony twórców. Nie wspominając o tym że oprawa graficzna Groty jest bardzo przestarzała :P

Yaaqob PW
8 czerwca 2022, 15:05
AmiDaDeer:
Nie wspominając o tym że oprawa graficzna Groty jest bardzo przestarzała :P
Nie mówiąc już o korzystaniu z Groty na urządzeniach mobilnych... ;-)

Górski Krasnolud PW
8 czerwca 2022, 16:50
@Pointer
Tak jak napisano parę postów wyżej, był to raczej żarcik, niż poważne stwierdzenie :) Ale Kammer ma rację, z kwestią tego, na czym oparłem całą sytuację

Andruids PW
8 czerwca 2022, 21:16
oro:
Kończę z Heroesem, nie chcecie mnie słuchać to nie, miłego życia na tych samych
grach przez 50 lat.
Może tak będzie lepiej dla wszystkich.
strona: 1 - 2 - 3
temat: Reinkarnacja

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel