Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Wpadki Cenegi (antologie)
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5

Acid Dragon PW
21 października 2006, 16:30
Ostatnie rozdziały nie były darmowe, więc nie ma ich legalnie do ściągnięcia z żadnej strony. Aczkolwiek w Grocie znajdują się wyciągnięte kampanie z Kronik ;) (ani słowa o hipokryzji proszę ;)

Fan Heroes of might and magic PW
23 października 2006, 12:35
siemanko chodzi mi o skreny jakie podał Filus trzeci i czwarty skren pochodzą z gry Heroes of Might and Magic III na konsolę Dreamcast dlatego tak dziwnie wyglądają a oto linki do niej http://www.cenega.pl/screen.php?powiazanie=397&dzial=2&ID=8065 http://www.cenega.pl/screen.php?powiazanie=397&dzial=2&ID=8065.

LISZ PW
16 stycznia 2007, 16:22
Might and Magic Kroniki- Czy w jakiejś części MM wydanej przez Cenega jest muzyka?

LISZ PW
17 stycznia 2007, 10:14
Wysłałem maila do Cenegi:

- Dlaczego w M&M 7 oraz M&M6 nie ma muzyki? Czy będzie można
pobrać jakiś patch? Proszę o odpowiedź.

Witam,
Obecnie nie znamy planow na temat ew. wydania patcha do tego tytulu.

Także marne szanse na wypuszczenie jakiegoś patcha do mm.

Alamar PW
17 stycznia 2007, 10:20
W MM6-8 na 100% nie ma muzyki, może jest w MM9. Poza tym Krzyżowcy są bez filmików, chyba tylko Legendy są w miarę całe.
Bez muzyki też można grać (ciągle tak gram w MM7).

Przynajmniej dostałeś odpowiedź od Cenegi - ostatnio z mailami od CDP nie jest tak dobrze.
A patcha pewnie wypuszczą, jak jakiś gracz znajdzie własnoręcznie rozwiązanie problemu muzyka+DVD.

Altair PW
17 stycznia 2007, 11:06
>>>>A patcha pewnie wypuszczą, jak jakiś gracz znajdzie własnoręcznie rozwiązanie problemu muzyka+DVD.

A nie mogliby dać muzyki jako obrazów dysków CD na DVD? ;P

Alamar PW
17 stycznia 2007, 11:12
Widocznie nie - do tego potrzeba umiejętności "lepsza informatyka" a może nawet "ekspercka informatyka". ;)

EDIT:
>>>Nie ma to jak Cd project, trzeba przyznać że jest porządniejszą firmą niż Cenega

CD co?
Tu bym był bardziej ostrożny - ostatnie pół roku to CDP, to pełen "profesjonalizm" - tłumaczenia, patche, wysyłki w terminie, itp.

LISZ PW
17 stycznia 2007, 12:38
Nie ma to jak Cd project, trzeba przyznać że jest porządniejszą firmą niż Cenega. I przypuszczam że Cenega nie zamieściła muzyki z powodu braku miejsca na dysku DVD, ponieważ dysk MM Kroniki zawiera 3,12 GB.

Acid Dragon PW
17 stycznia 2007, 12:51
Nie, to dlatego, że (jak podano zresztą oficjalnie) po prostu ścieżki dźwiękowe w grach MM były zapisane w formacie audio (audio-CD), a jak dotąd nie opracowano formatu audio-dvd.

LISZ PW
17 stycznia 2007, 13:41
Wątpie żeby Cenega wypuściła jakiegoś patcha. Po za tym nie wiem jak oni chcą zrobić z tą muzyką, przecież ona dosyć sporo zajmuje.

Gandalfica PW
3 kwietnia 2007, 19:35
Już na płytę nagrałem - czekam, aż mój ojciec mnie na komputer puści (piszę na laptopie). Oto inne linki, z których można ściągnąć soundtrack.
http://downloads.khinsider.com/game-soundtracks/album/might-and-magic-vi-the-mandate-of-heaven
http://downloads.khinsider.com/game-soundtracks/album/might-and-magic-vii-for-blood-and-honor
http://downloads.khinsider.com/game-soundtracks/album/might-and-magic-viii-day-of-the-destroyer
Miłego ściągania!
Ogólne info o soundtrackach:
Muzyka z MM 6 waży około 60 mb
Muzyka z MM 7 waży około 63 mb
Muzyka z MM 8 waży około 52 mb
Ps. A jak się ściągnie muzykę, nagra na CD to będzie w grze grało?

LISZ PW
4 kwietnia 2007, 17:17
Acha Władco Smoków, audio-dvd istnieje.

Acid Dragon PW
4 kwietnia 2007, 18:47
Nie wiem - nie słyszałem. Powtarzam, co władze Cenegi miały do powiedzenia. Być może chodziło o format kombinowany audio/data.

Gandalfica PW
4 kwietnia 2007, 23:56
Działa! Nagrałem na płytę utwory - przez,, pomyłkę" nagrałem 2 razy exploration theme 1.

LISZ PW
29 kwietnia 2007, 20:01
Gandalfica opisz po kolei wszystko jak to zrobiłeś- jak ci się to udało :D

ujklp PW
29 lipca 2007, 19:30
Z racji, że nabyłem niedawno wydawnictwo Kronik Might and Magic antologia, po niezwykle kuszącej cenie, to chciałbym się podzielić paroma uwagami.

1. Nie wiem dlaczego wszyscy piszą, że ta wersja nie ma muzyki. U mnie jest i to w KAŻDEJ grze. Nie jest to audio-CD, a katalog z mp3 lub ogg. Dla mnie to bardzo dobre rozwiązanie, gdyż nie trzeba wkładać płytki i słuchać szumu CD-roma, który nieraz zagłusza muzykę.

2. W przypadku Might&Magic 6 mam niestety problem, muzyka (tylko ona, odgłosy są ok) mi sie czasami zacina (tak perkocze). Nie wiem od czego to zależy ale dzieje się tak tylko czasem. Przez parę kolejnych uruchomień gry jest ok, po czym się zdarza kilak uruchomień "z zacinaniem".

3. Problem jest z patchami, gdyż po ich instalacji program żąda włożenia CD2. Udało mi się to obejść, mianowicie, znalazłem w internecie cracka no-cd, który powoduje, ze nie trzeba wkładać płytki, ale... wtedy wogóle nie ma muzyki.

4. Zastanawiam się czy te wersje antologii nie są już jakoś spatchowane, gdyż, gdzieś wyczytałem, że opcja ciągłego biegania (bez potrzeby wciskania shifta) jest dostępna tylko dzięki patchowi, a u mnie to jest już od razu bez instalowania żadnych patchow.

5. Ktoś gdzieś pisał, ze nie ma instrukcji do gier. U mnie jest do każdej, w pliku pdf w głównym katalogu każdej gry.

fishy PW
7 sierpnia 2007, 13:55
Kupiłem te Kroniki MM, bo zawsze chciałem zagrać w jakieś MM (wcześniej tylko HoMM i WoMM grałem). Czytałem tu na forum, że nie ma w Kronikach muzyki, a jak gram w MM7 (tylko to na razie wgrałem) to mam muzykę! I na wyspie, i w grocie smoka, i w świątyni Księżyca... Żeby sprawdzić, czy to naprawdę TA muzyka z TEGO MM7 ściągnąłem z któregoś miejsca z forum muzykę ze szmaragdowej wyspy. Dokładnie ten sam utwór który mam w grze.

Czemu ja mam w kronikach muzykę, a wy nie?

Micki PW
7 sierpnia 2007, 15:34
Z kolei ja zazwyczaj gram bez dzwięku, więc mi to nie przeszkadza. Wiem, że w MM6 nie mam muzyki (są tylko odgłosy).

Wiecie, że Cenega na pomyliła okładki MM7 i MM8?

fishy PW
7 sierpnia 2007, 19:08
Micki:
Wiecie, że Cenega na pomyliła okładki MM7 i MM8?

Tak, w każdym razie ja wiem.

Calltopower PW
10 sierpnia 2007, 19:54
Mam Might and Magic 8 wydanej w extra klasyce bez muzyki. Czy wersje CDprojektu w serii extra klasyka są bez muzyki tak samo jak Kroniki Cenegi?
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5
temat: Wpadki Cenegi (antologie)

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel