Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Jarmark Cudówtemat: Taki mały projekcik
komnata: Jarmark Cudów
strona: 1 - 2

pan G PW
26 stycznia 2022, 10:05
Przyszłem się pochwalić moim niewielkim projektem. otóż zacząłem robić mapę w H3 polecam świetna zabawa a ja sam będę powiadamiał o postępach jeśli kogoś to interesuję

Kastore PW
26 stycznia 2022, 12:10
Jeśli chodzi o dobrą zabawę przy Heroes 3, to uderzył Pan w odpowiedni punkt, G. Ale proszę może wrzucić tę mapę, albo coś więcej przedstawić, skoro już zakłada Pan do tego oddzielny temat.

AmiDaDeer PW
26 stycznia 2022, 12:12
A po co ma ją tutaj wrzucać? Liczy się świetna zabawa.

pan G PW
26 stycznia 2022, 13:48
Jeśli chodzi o zabawę w H3 to zgadzam się z grotowiczem. A mapa jest idealna dla fanów lochu. Opowiada o wyzwoleniu się podziemnych istot z niewoli. dzisiaj jest mój 3 dzień pracy nad mapą. Niestety to jest moja 1 mapa więc mogą pojawić się błędy.

pan G PW
26 stycznia 2022, 13:49
wiem że to mało informacji ale puki co nie mam więcej możliwych informacji

pan G PW
26 stycznia 2022, 13:50

pan G PW
26 stycznia 2022, 13:54
mapa nie jest ukończona

Bajan PW
26 stycznia 2022, 14:53
Czy jest możliwość wsparcia finansowego, donejta?

Szaman PW
26 stycznia 2022, 15:50
Bajan:
Czy jest możliwość wsparcia finansowego, donejta?

Głupi Ja... gdybym wiedział, że ludzie chcą donejty dawać za mapy, to swoje przygody gunduli, na patronat bym dawał... I would be rich now!! $$$

AmiDaDeer PW
26 stycznia 2022, 17:09
Ludzie nie dają donejtów za mapy, tylko za to, że ktoś ogłasza, że zrobi mapę i że będzie świetna zabawa.

pan G PW
26 stycznia 2022, 18:07
Kasa nie potrzebna wszystko za darmo

Bajan PW
26 stycznia 2022, 18:27
Szaman:
Głupi Ja... gdybym wiedział, że ludzie chcą donejty dawać za mapy, to swoje przygody gunduli, na patronat bym dawał... I would be rich now!! $$$

I to jest właśnie różnica między tobą, a Panem G. Przy pierwszej okazji próbujesz swoje rzemiosło spieniężyć. Pan G zadowala się artystyczną ekspresją, a skupienie na zabawie nadaje mu lekkości, swobody i bezpretensjonalności, której nie wydobyłby z siebie nawet najlepszy modder czy map-maker. Im mniejsze jego jego doświadczenie, tym więcej czystej zabawy i umysłu pozbawionego piętn wyrobionych rzemieślników. Tak naprawdę "donejty" to niedźwiedzia przysługa i wystawienie Mistrza na próbę, której na szczęście ten się oparł. Ba, Pan G sam chętnie by nam zapłacił, byle mógł tylko tworzyć swoje magnum opus!

Im mniej wiemy o projekcie, tym większy się on staje - przez nasze niedopowiedzenie. Do jakiej legendy urosło nigdy nie poznane zakończenie Sekretnej Miłości i losów Katarzyny oraz Gelu? No właśnie. Mistrzostwo socjotechniki.

Mam nadzieję, że mapa nie zostanie wydana, bo już jest kultowa.

Tarnoob PW
26 stycznia 2022, 19:10
Ok, dołączę się do świetnej zabawy. Czy ta mapa jest o zbożowych magach? #pozdro_dla_kumatych.

pan G PW
26 stycznia 2022, 19:30
Dzięki Bajan tak jakby wzruszyłem się. Grotowiczu widziałeś w H3 zbożowych czarodziejów

---zmrożone---

Magów

Yaaqob PW
27 stycznia 2022, 08:21
A może coś o druidach, czarnoksiężniku, obronie ziemi, mocy siedmiu księżyców?

Panie G: Masz tu... edytor map, zamknij... niepotrzebne programy i nap... isz tę mapę!

xD

Górski Krasnolud PW
27 stycznia 2022, 09:23
Epicka przygoda, trzech rycerzy, elf, człowiek i krasnolud!!!

pan G PW
27 stycznia 2022, 10:32
Morze kiedyś

---zmrożone---

No dobra dzień 5 pracy nad mapą mapa prawie skonczona umieszczanie grała oraz smaczków. Niedługo umieszczę mapę
W fazie testów które będą trwały prawdopodobnie około 3,2 dni poczym umieszczę ja w jednym miejscu gdzie można takie mapy zobaczyć by dać wam link do pobrania

---zmrożone---

Grala

Szaman PW
27 stycznia 2022, 16:14
Górski Krasnolud:
Epicka przygoda, trzech rycerzy, elf, człowiek i krasnolud!!!

Źle!! Powinno być czterech Hobbitów, jeden ludzki rycerz, jeden ludzki łowca, elf i krasnolud no i czarodziej znający czary typu rzuć "pochodnia" i "piorun"... Tego jeszcze nikt nie wymyślił!... I to będzie przygoda!

....
....
....
Owww wait...

pan G PW
27 stycznia 2022, 16:15
XD

pan G PW
27 stycznia 2022, 16:20
Grala
strona: 1 - 2
temat: Taki mały projekcik

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel