Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XDark MessiahHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: Heroes III: Day of Reckoning
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 10 - 11 - 12

witchking PW
6 października, 11:46
Tutaj znowu wracamy do dyskusji co do samej koncepcji miasta Vori.Spory o to na ile to miasto magii a na ile barbarzyńców toczy się pryz okazji każdego projektu. Tutaj koncepcji moim zdaniem jest spójna a sam etap koncepcyjny jest już dawno zakończony. Oczywiście dzielenie się swoimi wizjami Vori zawsze jest wskazane i ciekawe, ale na tym etapie raczej nie wpłynie na ogólną koncepcję.

Xfing PW
6 października, 13:16
Lodowe Olbrzymy Vori były wspomniane w MM8 - wiemy o nich tylko dwie rzeczy: że prowadziły wojnę z Minotaurami z Ravage Roaming (choć nie wiadomo, o co ta wojna się toczyła i kto ją wygrał), oraz że są jednymi z najlepszych na świecie producentów sera. Mają w swoim języku ponad 40 określeń na "ser". Fajna sprawa w sumie hehe

Ursus PW
6 października, 17:11
Dzisiaj kolej na ulepszenie Nisse - Tomte

Kammer PW
6 października, 17:15

Ursus mnie uprzedził, to wrzucę model.

Hayven PW
6 października, 17:50
Czy wciąż okłada wrogów worem?

Górski Krasnolud PW
6 października, 23:22
@witchking
I to jest wg mnie bardzo dobra droga, wiadomo, że nie każdemu będzie pasować na 100%, tym razem wypadło na mnie, ale pewnie jeśli już wyjdzie miasto, to przede wszystkim będę się cieszył, że jakiś projekt Vori w końcu został sfinalizowany, i tak naprawdę z każdym kolejnym newsem moja chęć jest coraz większa do zagrania w ten dodatek, mam tylko nadzieję, że zmiany w samej rozgrywce nie będą tak drastyczne, jak nowych wersjach Hoty.

P.S.
Cytatu o hełmie użyłem z Twojego posta, który również był napisany w temacie o Vori. :)
strona: 1 - 2 - 3 ... 10 - 11 - 12
temat: Heroes III: Day of Reckoning