Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XDark MessiahHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: Heroes III: Day of Reckoning
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 9 - 10 - 11

Ursus PW
21 maja, 09:08
@Trith Pozwolę sobie przytoczyć biografie bohaterów ze screena:

Fiona Przed inwazją diabłów była treserem zwierząt cyrkowych we wschodniej Erathii. Szybko udowodniła najeźdźcom, że jej możliwości kontroli nad zwierzętami obejmują również agresywne psy i w ten sposób zaakceptowano ją w szeregach wojsk Eeofol.

Inteus W młodości popisywał się swoimi zdolnościami magii ognia w grupie wędrownych artystów. Niektórzy uważają, że jest synem żywiołaka ognia. Pewnej nocy poczuł wezwanie i od tamtej pory służy panom wrót żywiołów.

Shiva Jest najmłodszą z sześciu córek rodziny Treserów zwierząt. Ponieważ perspektywa pozostania w rodzinnym biznesie niezbyt ją nęciła, przyłączyła się do wojsk Krewlod jako najemnik.

Terek Spędził kilka lat w cyrku Słońca pracując jako siłacz wzywający widzów do zmierzenia się z nim w rzucaniu skałami na odległość. Pewnego dnia przegrał i został wyrzucony, ale człowiek, który go pokonał, zaciągnął go do armii Krewlod.

Skoro ten nowy obiekt wygląda jak arena cyrkowa to:
- albo będzie można tam zakupić nowe jednostki,
- albo ten obiekt będzie podbijał statystyki po odwiedzinach
- albo będzie to obiekt pilnowany przez stwory, za których pokonanie będzie nagroda w surowcach lub jednostkach.
Dobrze myślę, czy może ten obiekt będzie służył do jeszcze czegoś innego :)?

Hayven PW
21 maja, 11:09
Cytat:
Szybko udowodniła najeźdźcą
Czym?

Ursus PW
21 maja, 12:30
Hayven:
Czym?
Rzeczywiście, nie zauważyłem, ale już poprawiłem. Biografie wziąłem z heroes3.eu i tam tak jest.
strona: 1 - 2 - 3 ... 9 - 10 - 11
temat: Heroes III: Day of Reckoning