Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XDark MessiahHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
jesteś zalogowany jako Nieznajomy
zaloguj się    załóż konto
Sala Bohaterów  (Heroes I - IV)temat: Kampania "Oswobodzenie" - Bład ze Strażnikiem Gran
komnata: Sala Bohaterów (Heroes I - IV)

Kertra PW
15 listopada, 19:58
Witam. Nie wiedziałem gdzie założyć temat, więc wiecie, ale...

Dark DragonDark DragonTemat przeniesiony we właściwe miejsce.

Postanowiłem sobie przejść na luzie "Odrodzenie Erathii". Czytałem wiele postów, jak ludzie zgłaszali błąd w kampanii "Oswobodzenie". Pomyślałem, że sprawdzę i rzeczywiście jest moim zdaniem błąd. Najprawdopodobniej jest to przeoczenie twórców i zaraz wyjaśnię dlaczego:

W drugiej misji strażnicy wymagają: Orderu Męstwa za Magiczny Znak, oraz Amuletu Życia za Lunetę.
W trzeciej misji natomiast strażnicy wymagają: Orderu Męstwa za Amulet Życia, oraz Teleskopu za Teleskop!
Teleskop i Luneta są potrzebne do czwartej misji (można mieć albo Lunetę, albo Teleskop), ale Magiczny Znak jest w ogóle nie potrzebny, bo żaden strażnik graniczny go nie wymaga i to jest podejrzane, więc po co on niby jest? Poza tym Magiczny Znak przechodzi pomiędzy misjami!

Wynika na to, że strażnik graniczny, który pilnuje i wymaga Teleskopu, powinien wymagać od nas Magicznego Znaku, dzięki czemu możemy zdobyć Teleskop!

Dzięki temu błąd zostałby naprawiony i wszystko byłoby w końcu logiczne!
Jestem na 100% pewny, że to miało tak być, dlatego np. jest wybór, którą misje możemy najpierw wykonać. ;)

Osobiście naprawiłem to sobie, bo naprawdę tak to powinno być. ;)
temat: Kampania "Oswobodzenie" - Bład ze Strażnikiem Gran