Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Heroes 3 - oficjalna gra planszowa
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 ... 4 - 5 - 6

Yaaqob PW
14 stycznia, 18:10
DarkemDobra, gra powoli dociera do wspierających, a od premiery Faktorii Fabryki minęły już prawie dwa tygodnie, więc trzeba zadać to pytanie: Czy w razie dobrej sprzedaży gry planujecie wprowadzenie własnej wersji nowej frakcji? Ustanowiliście już precedens w tej sprawie ogłaszając chęć stworzenia planszowego odpowiednika Przystani.:
Darkem, niestety nie wydaje mi się, by Ubi pozwoliło na wprowadzanie broni palnej, mechów i steampunka do H3 (poza tym nie mamy "oficjalnej" wersji tej frakcji w "Era of Chaos" ani w żadnym innym tytule)... Fabryka w planszówce wydaje mi się więc mało prawdopodobna... a szkoda, bo kocham HoTa i pokochałem tę frakcję.
W razie dużego sukcesu planszówki, jako kolejną po Przystani frakcję, wskazuję raczej na Śnieżne Elfy z Vori.

VIP PW
26 stycznia, 21:48
Cześć,

Mam takie pytanko trochę z innej beczki :). Planujecie może sprzedaż samych figurek lub wersji stl/obj/fbx do wydrukowania w 3D - może na zachętę z jedną wersję darmową (próbkę) jakby była sprzedaż :D? Pewnie bym się skusił na zakup i wydrukował jakby była taka opcja i oczywiście dołączył do kolekcji ;).

Darkem PW
29 stycznia, 12:49
@Yaaqob Dzięki za odpowiedź. Szkoda, ale Śnieżne Elfy również brzmią ciekawie. Mocno trzymam kciuki za dobrą sprzedaż planszówki :)
strona: 1 - 2 - 3 ... 4 - 5 - 6
temat: Heroes 3 - oficjalna gra planszowa