Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Przeklęta Machinatemat: Problemy z portrecikami
komnata: Przeklęta Machina

Tarnoob PW
14 kwietnia 2021, 16:57
Nie wiem, czemu nie działa mi mój standardowy portrecik używany od 2016 („Portret symboliczny Mikołaja Kopernika” by Stanisław Szukalski). Podałem link do JB i nie wiem, czemu przestał działać. Chodzi o brak rozszerzenia w adresie? Dodanie go (.png) pogłębia problem – w JB to się wogle nie wyświetla wtedy. No i jestem skazany na nudne zastępniki typu pan Raelag z okładki H6. xd

Hayven PW
7 marca 2022, 15:17
No to u mnie też teraz coś nie działa, ale wydaje się, że ma to raczej związek z niedawną zmianą obsługi przekierowań HTTP (pisałem o tym w osobnym temacie, ale chyba zostało to przeoczone ;-;).

Kertra PW
7 marca 2022, 18:05
U mnie także nie działa :/ ale to nic xD ważny jest przekaz prawda :D

Dru PW
3 sierpnia 2023, 10:26
Przeglądając ostatnio niektore stare tematy na forum zauważyłem, że spora ilość awatarów poznikała, przez co niektóre wątki wyglądają biednie i tracą klimat.

Aktualnie by dodać swój awatar, trzeba albo wrzucić go na inny serwer i podać adres do niego, albo skorzystać z wbudowanej galerii z obrazkami.

Czy nie można byłoby zmienić tego mechanizmu na taki, który wgrywa awatary na serwer groty i zostają one tam na zawsze, chyba że użytkownik zmieni na inny awatar?

Pewnie wygeneruje to dodatkowy ruch na serwerze, ale chyba nie będzie to jakaś wielka różnica, tym bardziej, ze można by dać limity rozmiarów obrazków.

Ja wiem, że pewnie dla większości to szukanie dziury w całym, a dodatkowo wymaga zmiany kodu, ale takie jest moje spostrzeżenie, żeby forum wyglądało kompletnie, bez jakiś braków, a nowym użytkownikom ułatwi spersonalizowane konta;)


temat: Problemy z portrecikami

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel