Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XDark MessiahHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [Projekt] Spolszczenie i modyfikacja Kronik
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 25 - 26 - 27

VIP PW
28 maja, 17:39
Zapisy gry dla kronik mamy w folderze "HC" i "HK" (rozdzielone na wersje jezykowe). Zawsze dla pewnosci mozesz sobie zapisac na przyszlosc :).

Pewnie najlepiej można zrobic instalacje na czysto, zeby nie bylo problemów, ale odinstalowanie i zainstalowanie nowszej tez wydaje mi sie ze nie powinno nic "zepsuć" - zostaną nie używane pliki, a pozostałe prawdopodobnie podmieni.

Castlebeck PW
29 maja, 15:12
OK. Dzięki

Castlebeck PW
23 czerwca, 10:45
Jakby ktoś potrzebował informacji:
Jak aktualizujecie minilauncher kronik to wystarczy zainstalować nową wersję w tym samym folderze co stara jest zainstalowana, u mnie bez problemu się wszystko nadpisało z plikami starej wersji i działa jak należy. Nie trzeba odinstalowywać starej wersji i instalować od nowa.

amanis PW
29 czerwca, 22:09
Zainstalowanie spolszczenia kronik powoduje u mnie przedziwne błędy z animacja walki, ruch jednostek jest bardzo szybki, ale już atak bardzo zwalnia. Ktoś wie, o co chodzi?

Castlebeck PW
3 lipca, 20:23
To nie spolszczenie tak robi tylko chyba HDmod(który instaluje się razem ze spolszczeniem) ma w standardzie takie ustawienie, ale nie wiem gdzie się zmienia tą szybkość w HDmodzie.

VIP PW
4 lipca, 18:45
cranim usuwasz: https://www.forum.acidcave.net/topic.php?TID=3892&pid=159266&page=4#159266 :)

amanis PW
6 lipca, 00:17
Pomogło!

Bardzo dziękuję!

Castlebeck PW
6 lipca, 10:38
Ktoś wie może, czy istnieje jakiś skrót na ekranie miasta żeby ulepszyć wszystkie jednostki w armii albo przynajmniej jedną, ale bez otwierania okienka, na zasadzie - trzymam klawisze i klikam myszką(podobnie jak jest skrót do rozwiązywania oddziału)?
Bo jak mam całą armię podstawek i wchodzę do miasta żeby ulepszyć to trochę klikania jest.

Przydałby się też skrót do zamieniania miejscami herosów i miast na slocie, bo wiem że można ustawiać na pierwsze miejsce [alt + kliknięcie na avatar], ale nie wiem jak zmieniać miejsca w slocie(oczko w górę/ w dół).

Castlebeck PW
30 lipca, 13:04
Zainstalowałem sobie Windows 10 po formacie chciałem znowu zainstalować Kroniki i spolszczenie. Przy próbie rozpakowania paczki ze spolszczeniem ściągniętej ze skarbca Kwasowej Groty wyskakuje błąd, że archiwum jest uszkodzone. Na Windows 7 nie było takich problemów, ktoś wie o co chodzi?
A może to nie u mnie, tylko rzeczywiście coś jest z tym plikiem nie tak teraz?
Bo inne pliki normalnie się rozpakowują, tylko ten nie chce.

Castlebeck PW
30 lipca, 13:13
Po naprawieniu pliku przez winRAR i próbie wypakowania tej naprawionej wersji, zaczyna już wypakowywać, ale pojawia się błąd: "błąd sumy kontrolnej", a następny: "archiwum jest uszkodzone".

Castlebeck PW
30 lipca, 23:36
Już działa, okazało się że coś przy ściąganiu poszło nie tak. Jak usunąłem i ściągnąłem jeszcze raz to już zadziałało.
strona: 1 - 2 - 3 ... 25 - 26 - 27
temat: [Projekt] Spolszczenie i modyfikacja Kronik