Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Biblioteka Legendtemat: Teorie szalone o_O
komnata: Biblioteka Legend
strona: 1 - 2 - 3 ... 12 - 13 - 14

Field PW
23 września 2007, 21:06
Rabican:
Secundo: zwłaszcza Kreeganie to nacja słynąca z ugodowości, pokojowych zamiarów oraz skłonności do ustępstw w imię budowania społecznego ładu i dobrobytu. Z całą pewnością z chęcią oddaliby władzę nad kontynentem ludziom. Pytanie tylko, po co kilkadziesiąt lat później organizowali inwazję?

Przecież powód jest prosty: zrobiło się nudno i nadszedł czas na zmiany, a nie ma jak corrida na ludziach :>

Quba Drake PW
23 września 2007, 21:08
"Secundo: zwłaszcza Kreeganie to nacja słynąca z ugodowości, pokojowych zamiarów oraz skłonności do ustępstw w imię budowania społecznego ładu i dobrobytu. Z całą pewnością z chęcią oddaliby władzę nad kontynentem ludziom. Pytanie tylko, po co kilkadziesiąt lat później organizowali inwazję?"

Rabican a teraz najgłupsza odpowiedz jaką można napisać. Żeby było śmiesznie?

AmiDaDeer PW
24 września 2007, 19:34
Rabican:
Pytanie tylko, po co kilkadziesiąt lat później organizowali inwazję?
Dla jaj?
Kreeganie po prostu uwielbiają inwazje i takiej okazji by nie przepuścili...
A o mojej szalonej teorii lepiej nie będę mówił... :P

tymolord PW
25 września 2007, 15:14
Moja teoria jeśli chodzi o Enroth - Kreeganie mogli po prostu uciec, by powrócić potem.

Lub zostali wybici "jakoś"...

VatrasVatrasInformacja specjalnie dla ciebie: Kreeganie zostali na Enroth (kontynencie) wybici podczas MMVI. Jeśli chodzi ci o "Świat Enroth" to również zostali unicestwieni (tylko nieco później - podczas AB)

selene PW
13 października 2007, 23:19
Hm, chciałabym szanownych panów obalić teorię, iż Gelu był gejem(jakoś tak dzisiaj na to trafiłam):) W AB jest taki fragment: "(...) Widział Antagarich i jego mieszkańców po raz pierwszych żyjących w pokoju. I przez cały czas czuł obecność cudownej kobiety, o oczach niczym szmaragdy, jedwabistej skórze i stalowo-szarych włosach. Jej obecność była jednocześnie upajająca, krzepiąca i tajemnicza. Widział ją w każdej chwili tej wizji przyszłości, to ona dawała mu poczucie spokoju i siły.(...)"
Swoją drogą jestem ciekawa kim mogła być. Ma ktoś jakiś pomysł? Wszakże to dział teorii szalonych;)

Ector PW
13 października 2007, 23:21
Żadne obalenie, to mogła być jego matka, siostra, przyjaciółka, dawna znajoma, przypadkowo uratowana osoba... No i mógł być biseksualny ;)

Alamar PW
14 października 2007, 08:57
Cytat:
Swoją drogą jestem ciekawa kim mogła być

Odpowiedź (niecałkiem) szalona: to było uosobienie Ostrza Armageddonu.

selene PW
14 października 2007, 09:09
Odpowiedź Alamara ma sens, zastanawiam się tylko co wydarzyło się między H:AB i HC:SF, że nagle postanowił ten miecz zniszczyć. Cóż... tego nie dowiemy się chyba nigdy...

Alamar PW
14 października 2007, 09:18
O ile pamiętam, to nie chciał go zniszczyć, a zdobyć oba miecze, by nie doszło do Rozliczenia.

I jeszcze jedno - nie przypominam sobie, by posądzano Gelu o homoniewiadomoco. Pamiętam za to, że posadzano Findana i resztę tych wąchających kwiatki powierzchniowych długouchych z HV.

selene PW
14 października 2007, 09:26
A z tym zniszczeniem to się nie zgodzę. Tarnum przecież złapał tego przyjaciela Gelu, krasnoluda, który wyjawił mu, iż tamten zamierza zniszczyć obydwa miecze, aby nikt nie miał juz takiej mocy. Wiedział, że jedynym sposobem jest zetknięcie obydwu ostrzy i chyba nie uwierzył w to, że może dojść do Rozliczenia. Tyle pamiętam. Btw. być może wszystkie elfy są... specyficzne:)

vinius PW
14 października 2007, 09:41
Wtedy bezcelowa byłaby dwupłciowość elfów. No i raczej by sie nie rozmnażały :P

Alamar PW
14 października 2007, 09:46
A pączkowanie/klonowanie/magia to niby co?

Cytat:
Btw być może wszystkie elfy są... specyficzne :)
Dwa obrazki z Heroes Community:
Leśne elfy, Mhoczne elfy

Co do Gelu, to może niespełniona miłość i dlatego chciał pozbyć się "partnerki"?

EDIT:
Gelu chciał zniszczyć miecz, ale nie AB tylko Ostrze Mrozu:
He's anxious to complete his quest to destroy the Sword of Frost.

I will not stop until I have destroyed the Sword of Frost.

vinius PW
14 października 2007, 20:05
Rozmnażać by się mogli, ale po co wtedy 2 płcie :) ? ale nie wgłębiajmy się w temat, bo się inkwizycja odezwie.

EDIT: nie chcę ciągnąć tematu, no ale skoro są innej orientacji, to z 2 płci "przyjemności" raczej nie będzie :P

AmiDaDeer PW
15 października 2007, 16:31
Vinius:
Rozmnażać by się mogli, ale po co wtedy 2 płcie :) ?
Dla przyjemności. I żeby się specjalnie nie wyróżniać. To oczywiste.™

selene PW
15 października 2007, 18:26
Czuję się winna wyjaśnienia, że to słówko "specyficzne" było użyte tak sobie (btw. po prostu:)) Jednak może nie wszystkie elfy są homo, bo przecież Tarnum w "Szarży" był związany z Valitą, która raczej była elfem, no nie? Poza tym jak żyjesz x lat, to po jakimś czasie może ci się wszystko znużyć i być może będziesz szukał, hm... nowych wrażeń. Zgodzę z Viniusem, że może lepiej tematu nie drążmy... No chyba, że ktoś ma coś jeszcze ciekawego do zaproponowania, w końcu to "Teorie szalone":P

EDIT:
Boże, z tą Valitą to był taki przykład, że może elfy są jak ludzie, jedni tacy, a drudzy tacy.

AmiDaDeer PW
15 października 2007, 21:34
selene:
Jednak może nie wszystkie elfy są homo, bo przecież Tarnum w "Szarży" był związany z Valitą, która raczej była elfem, no nie?
Elfy-mężczyźni są homo, a elfki-kobiety bi? Eee... głupie. :P
Dobra, nie drążmy tematu...


Opowiedzieć wam o teorii powstania świata M&M mojego i Pana_bez_nicka autorstwa? Po niej na pewno mielibyście koszmary senne...

EDIT: Ok, ok, spokojnie... Skreślone, wymazane, wypastowane...

Alamar PW
15 października 2007, 21:54
Hobbit, a chcesz mieć wszystkie części ciała na swoim miejscu? Nie? Więc pisz tak dalej.

Acid DragonAcid DragonA ja też radziłbym zrezygnować z pewnych aluzji... inaczej pewne części ciała wogle mogą przestać istnieć ;P.

TOLBERTI PW
25 maja 2008, 18:13
Czytając tego posta >http://www.forum.acidcave.net/post.php?pid=27627< przyszedł mi do głowy pomysł że to może my jesteśmy starożytnymi w bardzo wczesnym stadium rozwoju technologicznego(jak na starożytnych z MM). Przecież USA już posiada broń laserową w armii, oczywiście nie jest to broń ręczna ale montowana na samolotach do niszczenia innych wehikułów i rakiet. Co o tym myślicie?

Ptakuba PW
25 maja 2008, 19:12
Tak! Niedługo stworzymy nowe światy, damy im magię, zrobimy Kreegan, żeby mieć z kim walczyć, światy upadną do poziomu średniowiecza i bęziemy kręcić realistyczne filmy fantastyczne! Hura!

Quba Drake PW
25 maja 2008, 19:15
Bo ja wiem... Starożytni przecież "zasiewali życie" a my co najwyżej je odbieramy/ ratujemy.
strona: 1 - 2 - 3 ... 12 - 13 - 14
temat: Teorie szalone o_O

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel