Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI] Hills of Unrest
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)

Kammer PW
1 stycznia 2020, 03:08
MDT odwaliło kawał dobrej roboty, nie patrzcie na mnie krzywo, nie ironizuję.

Cieszę się, że finalnie dokończyli swoje dzieło i czekam, co tam jeszcze mogą pokazać.

Elementy graficzne mi się podobają - szczególnie plansze - ekran menu, tryton, driada, widać, że niska rozdziałka H3 okrutnie oszpeca dzieła, chętnie zobaczyłbym dzieła MDT w takim H5, z pełnymi modelami.

Niemniej, o ile graficznie są toptierem, o tyle często narzekałem, że pomysły wydają mi się być nudne. Dlatego też postanowiłem zakasać rękawy i trochę pozmieniać, przedstawiam Hills of Unrest, które na razie modyfikuje trzy rzeczy:
[.] Lilimy zyskują zdolność do rzucania zaklęcia na sojuszników, które zadaje obrażenia, ale zwiększa atak, zmniejsza obronę i poszerza widełki obrażeń;
[.] Wilkołaki stają się przerażające - wzbudzają strach we wrogach;
[.] Smocze Golemy dają ich kontrolerowi dwa nowe zaklęcia pozwalające na przestawienie ich na tryb ofensywny (więcej ataku, ruchu, mniej obrony i kontrataku) oraz przeciwstawny obronny.

Tak, grafiki są fatalnej jakości/wykorzystywane ponownie z gry, nie umiem w grafiki, sorry. :P

Całkiem możliwe, że wyprodukuję jeszcze zmiany do pozostałych jednostek, muszę tylko obmyślić jakieś ciekawe ficzery.

I tak, wiem, że balans się rozleciał, niemniej, uważam, że w H3 balans nie jest najistotniejszy, liczy się zabawa.

Szczęśliwego Nowego Roku!

DrwalDrwal Jak to mówiła kiedyś o mnie moja mama "dobry dzieciak". Dziękuje za życzenia. :)

Warmonger PW
2 stycznia 2020, 13:11
Cytat:
Smocze Golemy dają ich kontrolerowi dwa nowe zaklęcia pozwalające na przestawienie ich na tryb ofensywny (więcej ataku, ruchu, mniej obrony i kontrataku) oraz przeciwstawny obronny.
Fantastyczny pomysł, dobra robota!
temat: [VCMI] Hills of Unrest

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel