Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Cytadela Mocy i Magii  (Might and Magic)temat: Ukradłem gobeliny...
komnata: Cytadela Mocy i Magii (Might and Magic)

Górski Krasnolud PW
21 października 2019, 01:47
... i teraz każdy w Czeluści chce mnie zabić. :p Czy jest jakiś sposób, aby wszystkie lisze i wampiry przestały się na mnie rzucać po wykonaniu zadania z gobelinami?

Chodzi oczywiście o Might and Magic VII

Kastore PW
21 października 2019, 02:18
Właśnie chyba nie było.

Górski Krasnolud PW
21 października 2019, 09:08
Kurcze bo nawet jak karę zapłaciłem w radzie miejskiej to nadal nic. Nie wiem czy mam odczekać jakiś czas czy zrobić depozyt i celowo raz dać się zabić. Przecież nie będę siekał całego miasta z którym jeszcze mam małe szanse xd Poza tym sala tronowa jest chyba po kradzieży zablokowana więc nie mogę wejść i kontynuować fabuły, a chyba musi być jakiś sposób żeby przejść grę. xD

Kastore PW
21 października 2019, 17:38
Z JB:
Cytat:
Zadanie to można wykonać w ciągu miesiąca. Zwrócenie gobelinu Nilesowi skutkuje obniżeniem reputacji oraz zamknięciem sali tronowej sojusznika na rok (nie wspominając o wrogim nastawieniu wszystkich strażników).
W razie zignorowania zadania, na Harmondale napadnie spora ilość bandytów i goblinów, a wszystkie domy i sklepy zostaną zamknięte na klucz, aż do momentu kiedy zginie ostatnia wroga istota.

Górski Krasnolud PW
21 października 2019, 20:29
Cholera jasna, taki syf jest za nie przyniesienie? xD Gry nie będę zaczynał od nowa, ale ugh, aż mnie telepie jak myślę przez jaką pierdołę sam sobie zrobiłem pod górkę. :/

Kastore, a może byś odwołał tych nieumarłych? W końcu to Twoje miasto. xD

Kastore PW
21 października 2019, 20:50
Może za rok zapomną.
temat: Ukradłem gobeliny...

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel