Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XDark MessiahHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
jesteś zalogowany jako Nieznajomy
zaloguj się    załóż konto
Biblioteka Legendtemat: Heroes III HD mod - Pytanko
komnata: Biblioteka Legend

VIP PW
22 września, 10:04
Hej,

Myślę że w dobrym dziale pisze :). Otóż mam pytanie odnośnie HD mod do Heroes III. Czy wiecie może czy jest możliwość odpalenia intra (ten filmik wprowadzający) Herosów w HD mod? Zauważyłem że jest pomijany przez HD mod - chodziarz intro firmy nie :P

Z góry dzięki!

Hellburn PW
22 września, 11:32
Mowa o HotA czy AB/SoD?
HDmod Launcher -> zakładka Zaawansowane -> Odszukaj linię <Show Intro> = X i X zmień 1.

VIP PW
22 września, 12:34
Mam na myśli AB/SoD - jest to Complete (wersja polska z GOGa). Niestety to już wcześniej sprawdzałem i nie działa. Ustawienie na zero pomija wszystko, zaś ustawienie na jeden wyświetla 3DO + New World Computing bez intra :/. Właśnie się zastanawiałem czy to błąd HD moda? Kiedy odpalam grę normalnie (pomijając HD moda) to jak najbardziej intro działa. Wiesz czym może to być spowodowane?

VIP PW
30 września, 17:20
Widzę że nie ma takie opcji, szkoda :/. Nie chce spamić kolejnym tematem - mam inne pytanko odnośnie Heroes Chronicles czy jak to woli Kronik. Czy ktoś może mi powiedzieć coś odnośnie (tylko) tutoriali z kronik? Podejdą pod Complete (wiem że kampanie napewno nie)? Jest możliwość ich edycji przez edytor map? Normalny tutek z Complete da się otworzyć - testowałem. Wydaje mi się że tych mapek jest w sumie 6 w kronikach?

avatar PW
30 września, 20:41
Podejdą.

VIP PW
1 października, 09:54
Dzięki
temat: Heroes III HD mod - Pytanko

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel